Komerční banka

Dnes druhá největší a také nejznámější banka na našem trhu. Výhody jsou zřejmé, a to samozřejmě široká škála poboček a široká nabídka produktů. Nevýhodou sice mohou být zastaralé způsoby vedení spojené s poplatky, ale samotný servis a přístup je určitě na vysoké úrovni. Díky tomu se Komerční banka určitě řadí mezi velmi dobré volby, které jsou určeny jak běžným lidem, tak i podnikatelům, nebo různým institucím, včetně veřejné správy. I tito klienti mohou využívat nejenom běžných účtů, ale samozřejmě i výhodných možností financování.

Co banka nabídne běžným lidem?

Vše samozřejmě začíná klasikou, a to standardními účty. Ty mohou být vhodné pro finančně aktivní občany, ale stejně tak i pro studenty, nebo náročné klienty. S účtem poté souvisí i internetové bankovnictví, mobilní aplikace, debetní karty, nebo také úvěrové produkty od standardní půjčky, až po hypotéky. Občané ale mohou využít i širokou škálu investičních produktů, díky kterým se mohou zabezpečit na stáří, nebo si vytvářet standardní finanční rezervy. V tom všem jim Komerční banka samozřejmě vyjde vstříc a to i s jistotou odborného poradenství, nebo probrání daných požadavků. U některých z nich lze získat i výhody spojené s bonusy, nebo bezplatným vedením třeba běžného účtu – viz nabídka pro studenty.

Drobní živnostníci a firmy

I tato skupina má možnost, jak služby banky naplno využívat. Kromě cest, které jsou podobné, jako u standardní klientely nabídne ale Komerční banka mnohem více produktů. Ty mohou být spojené třeba s financováním samotného podnikání, nebo s využíváním evropských fondů. Vše doplňují i služby, které navazují na možnost pojištění a tak i celkové ochrany samotné firmy a byznysu. Společnosti, které mají obrat vyšší než 60 milionů ročně, mohou logicky využívat i korporátní bankovnictví, spojené s nadstandardním servisem a přístupem. I proto může být u velkých firem Komerční banka tak oblíbená.

Komerční banka poskytuje následující služby

Účty
– Běžný účet
– Studentské konto
– Profi účet
– Účet pro základní kapitál

Půjčky
– Peníze na bydlení
– Peníze na studium
– Peníze na cokoliv

Spoření a investování
– Každodenní spoření
– Spoření pro děti
– Investice
– Cenné papíry
– Bezstarostná penze

Pojištění a bezpečí
– Pojištění osob
– Pojištění majetku

Hypotéky
– Koupě nemovitosti
– Stavba
– Modernizace
– Vypořádání spoluvlastníků
– Refinancování hypotéky

Máte zkušenosti se společností Komerční banka? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gabriela Návratová

Také bych se ráda podělila se zkušeností u KB…Jsem klient od 2009,kdy jsem brala hypotéku.Ta mi byla celkem rychle schválená:-).Problém u společností je když máte jako klient problém vy…ale při mimořádném vkladu do hypotéky šlo vše hladce.Když nastal problém se splácením hypotéky,nikdo(bankovní poradce) nenavrhl žádné řešení.Jako klient jsem navrhla řešení sama,ale banka mi nyní mnou navržené řešení bojkotuje a trvá na řádném splácení hypotéky se 6,5% i když je to nyní pro mne trošku nemožné.Tak mi volají s vymáhání a vyhrožují dražbou nemovitosti(přesto,že jsem prodej domu sama navrhla pod podmínkou,že to nepředají dál na dražbu). Zkouší dost nepříjemné nátlaky na duševní pohodu.Nevím jak toto skončí,ale určitě bych si rozmyslela jestli bych takové bance svěřila své peníze,nebo je žádala o hypotéku.

Lumír Biskup

U Komerční banky mám účet již nejméně 25 let. S bankou jsem
celkem spokojen. On-line bankovnictví mi naprosto vyhovuje,
je rychlé a intuitivní. Bez problémů funguje i na Linuxu.
Bohužel KB ruší pobočky v menších městech, ale je to nyní trend.

Mezera Karel

On-line bankovnictví je nefunkční, čekání na připojení je dlouhé, někdy se vůbec nepodaří. Něco by jste s tím měli udělat. Je to opravdu hrozné.

beránková

S Komerční bankou jsem naprosto nespokojená. On-line bankovnictví je nefungující sprostota. Nemohli by softwaroví darebáci vymyslet něco, co by se jednoduše dalo ovládat? Internetové bankovnictví je hnus.

Ani tato zpráva nejde pořádně odeslat. Je to IT žumpa.

beránková

S Komerční bankou jsem naprosto nespokojená. On-line bankovnictví je nefungující sprostota. Nemohli by softwaroví darebáci vymyslet něco, co by se jednoduše dalo ovládat? Internetové bankovnictví je hnus.

Marcela

Zrušila jsem si spoření a teď čekám skoro 3 měsíc a peníze nikde . Po telefonní hovoru my řekli že jsem to zrušila 5.3.2020 výpověď je 2 měsíce do 31.05.2020 a pak ještě musím čekat na vyplatí termín což je 3 týden v měsíci .
Doufám že ukončením banky už takoví problém nebude .

Rastislav Jurečka

Nejhorsi banka co znam.Moje zkusenost je takova ze kdyz sme vyrizovali hypoteku maji podminky ze musite mit u nich ucet za ktery samozrejme platite poplatky a urok taky neni zrovna nejmensi.a to mne jeste preuverovavali pujcku a misto toho aby mne odlehcili tak mne pridali rok splaceni a vyska splatky stejna.jsou to zlodeji.

Tom Jones

Zahájil jsem zakládání účtu online v Komerční bance. V návrhu smlouvy nešla změnit kontaktní adresa z adresy trvalého bydliště na jinou – řekli mi že to lze po založení účtu v IB. Změnit šla pouze adresa pro zaslání karty a pin, přesto ale po aktivaci účtu poslali kartu na adresu trvalého bydliště. Musel jsem nově vydanou kartu nechat zrušit a nechat si poslat novou na přechodnou adresu (kterou měli od začátku ve smlouvě), do čehož se neochotné operátorce příliš nechtělo. Po dvou dnech mi další pracovnice řekla, že původní karta zrušena nebyla, protože se její odeslání na trv.bydliště podařilo zastavit a poslat ji na přechodnou adresu. Karta přišla, ale za další dva dny přišla druhá – ta která mi byla přeposlána z trvalé adresy. Jestli počítám dobře tak šlo o 4 problémy. 1.Nemožnost změnit kontaktní adresu pro zasílání zásilek v návrhu smlouvy. 2.Chyba při odeslání karty na jinou adresu než byla ve smlouvě. 3.Neochota operátorky napravit chybu banky. 4.Chybná informace, která rozporovala to co mi řekla předchozí (neochotná) operátorka, jejíž informace nakonec ukázala jako pravdivá. Následkem všeho mě chuť k založení účtu v KB přešla.

Pavlína Matějíčková

Dobrý den, Komerční banka naslibuje hory doly, ale skutek utek, úvěr vyřizují již 6 měsíců a nejsou mi schopný říct, že mi úvěr nedají, slibují, že je vše v pořádku, ale že jen… a já jsem do teď čekala, ale má trpělivost přetekla, pokud můžete, od Komerční banky jít pryč, udělejte to včas, jinak přijdete o nervy.

9
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex