Komerční banka

Komerční banka
Komerční banka

Dnes druhá největší a také nejznámější banka na našem trhu. Výhody jsou zřejmé, a to samozřejmě široká škála poboček a široká nabídka produktů. Nevýhodou sice mohou být zastaralé způsoby vedení spojené s poplatky, ale samotný servis a přístup je určitě na vysoké úrovni. Díky tomu se Komerční banka určitě řadí mezi velmi dobré volby, které jsou určeny jak běžným lidem, tak i podnikatelům, nebo různým institucím, včetně veřejné správy. I tito klienti mohou využívat nejenom běžných účtů, ale samozřejmě i výhodných možností financování.

Co banka nabídne běžným lidem?

Vše samozřejmě začíná klasikou, a to standardními účty. Ty mohou být vhodné pro finančně aktivní občany, ale stejně tak i pro studenty, nebo náročné klienty. S účtem poté souvisí i internetové bankovnictví, mobilní aplikace, debetní karty, nebo také úvěrové produkty od standardní půjčky, až po hypotéky. Občané ale mohou využít i širokou škálu investičních produktů, díky kterým se mohou zabezpečit na stáří, nebo si vytvářet standardní finanční rezervy. V tom všem jim Komerční banka samozřejmě vyjde vstříc a to i s jistotou odborného poradenství, nebo probrání daných požadavků. U některých z nich lze získat i výhody spojené s bonusy, nebo bezplatným vedením třeba běžného účtu – viz nabídka pro studenty.

Drobní živnostníci a firmy

I tato skupina má možnost, jak služby banky naplno využívat. Kromě cest, které jsou podobné, jako u standardní klientely nabídne ale Komerční banka mnohem více produktů. Ty mohou být spojené třeba s financováním samotného podnikání, nebo s využíváním evropských fondů. Vše doplňují i služby, které navazují na možnost pojištění a tak i celkové ochrany samotné firmy a byznysu. Společnosti, které mají obrat vyšší než 60 milionů ročně, mohou logicky využívat i korporátní bankovnictví, spojené s nadstandardním servisem a přístupem. I proto může být u velkých firem Komerční banka tak oblíbená.

Komerční banka poskytuje následující služby

Účty
– Běžný účet
– Studentské konto
– Profi účet
– Účet pro základní kapitál

Půjčky
– Peníze na bydlení
– Peníze na studium
– Peníze na cokoliv

Spoření a investování
– Každodenní spoření
– Spoření pro děti
– Investice
– Cenné papíry
– Bezstarostná penze

Pojištění a bezpečí
– Pojištění osob
– Pojištění majetku

Hypotéky
– Koupě nemovitosti
– Stavba
– Modernizace
– Vypořádání spoluvlastníků
– Refinancování hypotéky

Máte zkušenosti se společností Komerční banka? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

3 Comments on Komerční banka

  1. dobry den uz nikdy v zivote bych zde neuzavrel pojisteni niceho jenom reci a kdyz prijde k placeni skutek utek klasicti smejdi

  2. Dobrý den,

    zkušenost z posledního týdne je taková, že ve dvou pobočkách nás neobsloužili, protože nejsme objednaní! Ve třetí pobočce se snažili nám pomoci, ale až třetí pracovník dokázal vyřešit náš problém. KB již nikdy.

  3. Dobrý den, Komerční banka naslibuje hory doly, ale skutek utek, úvěr vyřizují již 6 měsíců a nejsou mi schopný říct, že mi úvěr nedají, slibují, že je vše v pořádku, ale že jen… a já jsem do teď čekala, ale má trpělivost přetekla, pokud můžete, od Komerční banky jít pryč, udělejte to včas, jinak přijdete o nervy.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*