LAMA energy

Lama energy

Ačkoliv je tento poskytovatel považován za nováčka v oblasti dodávek energie, rozhodně má zákazníkům co nabídnout. Pokud budeme konkrétní, tak nám společnost LAMA energy může nabídnout dodávku nejenom plynu, ale také dodávku elektřiny. Ta je k dispozici jak domácnostem, tak samozřejmě i podnikatelům do jejich kancelářských, nebo výrobních prostor. Stejně tak se ale společnost zaměřuje i na velkoodběratele, kterým však nejsou k dispozici klasické tarify, ale jsou jim nabídnuty individuální nabídky.

Společnost LAMA energy není jenom pouhým dodavatelem

Co je na společnosti určitě zajímavé, to je fakt, že v oblasti plynu není jenom klasickým dodavatelem, jelikož sama plyn těží. To logicky souvisí s tím, že může nabídnout mnohem výhodnější ceny. V tomto směru dokonce funguje garance, která se týká i elektřiny. Pokud vás zajímá, jak garance vypadá, tak vám LAMA energy dává jistotu v tom, že bude vždy levnější, než dominantní poskytovatelé právě ve vaší lokalitě. A to už je dobrý důvod, začít o nabídce společnosti poměrně vážně uvažovat. Samozřejmostí je možnost si vše jednoduše a online nezávazně spočítat a zjistit tak úsporu konkrétně. Obecně lze říci, že se může jednat i o tisíce korun měsíčně, které tento poskytovatel energií dokáže poměrně dobře uspořit.

S jistotou stability a profesionality

Ačkoliv jsme společnost LAMA energy označili jako firmu novou, vznikla již v roce 2007, kdy začala poprvé dodávat právě plyn. O 4 roky později začala dodávat také elektřinu, čímž se pro mnohé společnosti stala komplexním dodavatelem energií, které jsou potřebné pro topení, vaření, ohřev vody či svícení. Pokud si společnost na něčem zakládá, tak je to také osobní přístup k zákazníkovi, což se podepisuje i na jejich spokojenosti. Navíc jsou její služby spojené s férovostí, což samozřejmě souvisí také s etickými pravidly třeba obchodních zástupců této firmy.

Máte zkušenosti se společností LAMA energy? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

LAMA energy
3.9 (77.78%) 9 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

11 Comments on LAMA energy

 1. S manželkou jsme od bývalého dodavatele kvůli cenám a přístupu doslova utekli, a to právě k Lamě a všechno klape. Infolinka má super servis, jen tak dál!

 2. Spolupráce s touto společností je jedním slovem paráda. Vše co slíbili tak i splnili, vše klape jak má. Nemůžu si v žádném případě stěžovat.

 3. Pokud bych si měla vybírat znovu, vyberu si opět Lamu! Máme od nich plyn i elektriku a platíme míň, než před dvěma lety jednomu nejmenovanému kolosu. Líbí se mi, že to jsou Češi, kteří sází na dlouhodobou věrnost zákazníků. Což já třeba jsem a pokud mě nebudou otravovat se změnami tarifů a nabídkami, tak u nich i zůstanu, protože s cenou nemám problém.

 4. Sice k nim přecházím až za tři měsíce, ale po rešerši na internetu jsem došel k závěru, že budou nejlepší v poměru CENA/VÝKON,

  + Češi
  + Jsou tu dlouhou
  + Cena
  + Doplňkové služby

  – Podomní prodej (ale ty já nepotkávám, pracuju :))
  – Občas zákaznické

 5. Pan Hubert je asi zapšklý, protože ho urvali nějací podomní prodejci, za mě je LAMA jedna z nejlepších a hovoří za ní o to, že je to velká renomovaná skupina, jako je třeba Penta nebo PPF.

 6. Komunikace nestojí za nic řeknou jen že na vše mají třicet dnů a když se dovoláte tak řeknou že se to zpracovává. I jednoduchou věc vám vyřídí až za měsíc.
  Jsem u Lamy a přejdu určitě jinam (zpátky k čez aspoň tam komunikují)
  Nespojený zákazník P.Sideras

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*