Levné webové stránky vám ušetří finance v začátcích

Provozovat vlastní internetové stránky je základem v podnikání. Pokud se navíc rozhodnete pro online podnikání, pak se bez internetových stránek s největší pravděpodobností neobejdete. Internetové stránky jsou vaší online vizitkou, na kterou se mohou podívat všichni potenciální klienti nebo návštěvníci. Budete-li se o stránky řádně starat, klienti si vás najdou sami, a to bez toho, aniž byste museli vkládat mnoho peněz do reklamy. Jak si vytvořit levné webové stránky si ukážeme v následujících odstavcích.

Levné webové stránky z pohodlí domova

Možná jste doposud slyšeli pouze o tom, že vás vytvoření internetových stránek vyjde na desítky tisíc korun. Skutečně tomu tak je, pokud máte zájem o internetovou prezentaci na míru. V takovém případě budete muset najít vhodného a převážně spolehlivého grafika, kodéra a programátora, kteří se o celkový proces postarají. Podle náročnosti následně počítejte s tím, že si na internetové stránky nějakou dobu počkáte.

Jedna z variant se nabízí v hotovém řešení, které je v první řadě levná a okamžitá. Levné webové stránky prostřednictvím hotového řešení tak můžete mít na pár kliknutí, a to z pohodlí domova, bez toho, aniž byste museli denně chodit na schůzku se svými lidmi. Další výhodou je fakt, že je hravě zvládnete spravovat sami. Nebudete tak muset utrácet zbytečné finance za lidi, kteří se o váš web budou starat.

Hotové řešení se platí ročně!

Jde o hotové řešení, které platíte ročně a v ceně máte za první rok nejenom samotný hosting, ale také i vlastní .CZ doménu. Je dobré však počítat s tím, že druhým rokem zaplatíte o pár stovek vyšší částku, protože už nedostanete prodloužení domény zdarma. I přes to vás to celkově vyjde na pár stovek korun, záleží na tom, po jakém balíčku sáhnete. Ten se odvíjí od toho, co od internetových stránek čekáte. V momentě, kdy váš web překročí jistou denní návštěvnost a budete na něm mít nahrány videa i obrázky, bude lepší svůj tarif zvýšit, aby nedocházelo k výpadkům.

V hotovém řešení máte skutečně vše, od domény, hostingu až po připravené vzhledové šablony, které si můžete upravit podle sebe, včetně vlastních textů. Je dobré si také psát vlastní blog, protože díky článkům se budete dostávat ve vyhledávačích dopředu, čímž zvýšíte šanci při vyhledávání zákazníků. Levné webové stránky přes hotové řešení mají v poslední řadě skvěle zabudované SEO a GDPR řešení. Jde tedy o moderní web, který má vše, co by v dnešní době stránky měly mít.

1 komentář u „Levné webové stránky vám ušetří finance v začátcích“

  1. Nemám v plánu si dělat stránky a přišla mi nabídka od nějaké paní, nevím ani kde na mě vzala meil 😀

    Odpovědět

Napsat komentář