Mladá Boleslav přivítá experty online marketingu

Dne 13. 9. 2017 jsme pro všechny zájemce o online marketing připravili půldenní seminář v Mladé Boleslavi. Jedná se o první ročník a věříme, že tímto zahájíme dlouhodobou a úspěšnou tradici. Určený je pro podnikatele, majitele e-shopů, studenty a všechny zvídavé zájemce, kteří chtějí proniknout do tajů marketingových taktik. Seminář začíná v 15:00 hodin, závěr je plánován mezi 19:00 a 20:00 hodinou dle zájmu zúčastněných.

Lektoři jsou ti nejlepší z oboru. Pavel Ungr, SEO specialista, jenž si ví rady se všemi nástrahami SEO problematiky, Elena Olivarez, mentorka obchodních dovedností, která má psychologii prodeje v malíčku a své zkušenosti ráda předává dalším, Jan Tichý, online marketér, analytik, jehož vášní je sdílení informací s posluchači při přednáškách v oblasti internetového marketingu a Michal Husák, online marketér, linkbuilder a idea maker, který pomůže nasměrovat vaše podnikatelské sny tím správným směrem.

Hlavní témata semináře:

  • Správně měřit a vyhodnocovat výsledky
  • Oslovit velké množství potenciálních klientů díky mistrně zaměřenému obsahu
  • Vše o SEO
  • Vytvářet bezchybné a účelné kampaně na sociálních sítích
  • Psát emaily, které bude příjemce milovat
  • A jako bonus budete moci lektorům položit otázku k vašemu konkrétnímu projektu

Všechny body podrobně probereme v návaznosti na reálný podnikatelský svět. Budeme se ptát a odpovědi situovat na konkrétní situace. Naučíme se, jak zdolat námitky a získat důvěru zákazníka. Ukážeme si, jak zapůsobit na jednotlivé typy zákazníků a jejich specifické chování. Uvidíme, že domluvit se je možné opravdu s každým, víme-li jak na to. Pochopíme důležitost klíčových slov a existence analýz. Analýzy webových stránek, které ukáží slabá místa a nahradí je, analýzy klíčových slov. Taky oceníme nabídku a možnost revizí fungování firmy. Řekneme si něco o správně zaměřené cílové skupině na internetu, která nás pro dokonalý obsah bude skutečně zbožňovat a zákazníci se jen pohrnou. Necháme se unést tvorbou funkčních zpětných odkazů a jejich sekundárních návazností. A pochopíme, že pokud je vůle a jasný cíl, je i cesta.

Po ukončení přednášek bude prostor pro networking a občerstvení zdarma.

Vstupenky na školení jsou již v předprodeji a to za 450,- Kč. Prodej vstupenek bude možný i přímo na místě v den školení od 14:20 hodin a to za 550,- Kč. Tak neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, počet míst je omezen.

Přesná adresa konání je Dukelská ulice 1093, Dům Kultury – hudební sál v 1. patře – vchází se bočním vchodem přes restauraci.

Přijďte se dozvědět něco nového nebo zopakovat si zapomenuté. Vše podstatné se odehrává on-line, tak pojďte do toho s námi. Bude to jízda.

Koupit vstupenku

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex
()
x