Najdi Balík.cz – sledování zásilek na jednom místě

NajdiBalík.cz
NajdiBalík.cz

Sledování zásilek poskytuje mnoho dodavatelských společností. Avšak, pokud si necháváte poslat balík od různých společností je často otravné individuální hlídání zásilek. Co ale sloučit svá sledování do jednoho portálu?

Jediný a nejznámější portál na sledování zásilek v Čechách, to je Najdibalik.cz.

Web Najdibalik.cz Vám pomůže se sledováním zásilek. Tento unikátní track and trace portál sloučí všechny balíky do jediného on-line sledovače a trasa tvého balíku bude neustále k dispozici. Vše přehledně, jednoduše, rychle a bez rušivých elementů. Web bude samozřejmě neustále inovován a budou přidávány i nové, vychytané funkce.

  • Proč Najdibalik.cz? 

Protože spolupracujeme s řadou nejlepších českých dopravců balíkových služeb, jejichž řady neustále rozšiřujeme, abychom zaručili nejširší spektrum dodavatelů jenom pro Vás. Sledování zásilky on-line už nebude pro zákazníka zdlouhavé, ale rychlé, efektivní a přehledné. Tím docílíte většího a efektivnějšího odesílání zásilek zákazníkům. Samozřejmostí pro vás je i odkázání na najdibalik.cz zcela zdarma. I nám záleží na vašem obchodním úspěchu.

  • Doručení balíku/zásilky

Na otázku „Kdy mi přijde balík?“ lze zákazníkovi odpovědět:

Sloučením sledování balíků do jediného portálu umožňuje dopravci Vašeho balíku snadnější možnost informovat adresáta. Tím se docílí toho, že balíkový přepravce bude mít čekající, informované adresáty doma nebo využijí jiné služby úschovy, aniž by jim uniklo kde je jejich balík či kdy čekat na řidiče s balíkem. Odpověď je tedy pro všechny vaše adresáty stejná. Můžete se podívat na Najdi Balík.cz a rychle, snadno a jednoduše to zjistíte.

  • Výhody pro běžného uživatele

Včetně výhod uvedených výše samozřejmě cílíme na generaci uživatelů, která se úplně nepohybuje v IT technice. Proto motto „Jednoduchost a zapamatovatelnost“ je na místě. Náš portál cílí právě na tato dvě slova a tudíž orientace v něm nebude problémem ani u starších uživatelů, kteří mohou těžit z neměnného systému sledování zásilek. Vše pak bude pouze o zvyku a rutině.

Nezapomeňte na hodnocení

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první!

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*