O magazínu MojePeníze.com

MojePeníze.com je váš finanční poradce, který vám pomůže kontrolovat peníze. Najdete zde informace, které vám pomohou při výběru správné půjčky, banky, pojišťovny, energetické společnosti a také tu najdete rady ohledně investování svých finančních prostředků. Velké množství recenzí finančních společností můžete v komentářích rozšířit o vlastní zkušenosti a poradit tak ostatním se správným výběrem služeb a jak ušetřit co nejvíc peněz. Naše finanční poradenství je dostupné všem zdarma.

Půjčky

Potřebujete půjčit peníze, ale nevíte si rady? Finanční portál MojePeníze.com vám s výběrem pomůže. Najdete zde informace o bankovních i nebankovních společnostech, které se půjčkami zabývají a následné porovnání nejlepších půjček pro vás bude jednoduché a rychlé. Chcete-li si výběr půjčky co nejvíce usnadnit, využijte srovnávač půjček, který okamžitě zobrazí nejvhodnější půjčku a ušetří vám drahocenný čas.

Levná energie pro váš dům

Levnější plyn nebo levnější elektrická energie je dnes nabízena na každém rohu. Proto na webu MojePeníze.com je pro vás přichystán seznam energetických dodavatelů, který vám usnadní získání informací o nejvýhodnějších nabídkách na energetické trhu. Správně vybraný dodavatel energií vám může ušetřit tisíce korun ročně.

Pojištění pro každého

Pojištění je v dnešním světě nedílnou součástí života a my vám s ním pomůžeme. Nabízíme přehled mnoha druhů pojištění a nejlepších pojišťoven, které vám zajistí dokonalé služby a maximální spokojenost.

Banky a bankovní služby

Výběr správné banky je velmi důležitý a měli byste si na něm dát záležet. Když už někomu svěřujete své peníze, musíte si být jisti, že vaše banka je pro vás to nejlepší.

Investování na jistotu

Přemýšlíte jak co nejlépe investovat peníze, ale nemáte dost zkušeností nebo si prostě nevěříte? I s tímto problémem vám zkusíme pomoci a nabídneme vám služby profesionálů zabývajících se investicemi. Snažíme se hledat zkušené a prověřené firmy z oboru, u kterých nebudete mít strach, že o svůj vklad přijdete.

Obchodování z domova

Patříte mezi osoby, které mají detailnější přehled o finančních trzích a chtěli byste zkusit obchodování na burze? Vyberte si internetového online brokera a pusťte se směle do toho.