Oberbank AG

Ačkoliv tato banka není na našem území tolik známá, nelze říci, že by nebyla kvalitní. A to hlavně z toho důvodu, že má banka poměrně dobré zahraniční zázemí a právě České republika je jedním z míst, kde má svou pobočku. Na nich samozřejmě mohou dané služby využít soukromí občané, kde je základem nabídky to hlavní, a to běžný účet, který je spojený s možností získání také odpovídajících platebních karet. Dále ale občanům Oberbank AG nabídne také klasické půjčky, nebo možnosti spotřebitelských úvěrů a dalšího financování. Pomoc ale nabídne i ve správě financí a v oblasti finančního poradenství, v rámci kterého je možné výhodně spořit či investovat.

I pro firemní klientelu

Podobné služby Oberbank AG nabídne i pro firemní klientelu, která ale získá řadu služeb navíc. Ty nejčastěji souvisí právě s rozvojem byznysu, a tak je možné orientovat se také na zajištění, ale i financování různých podnikatelských plánů a dalších podobných aktivit. Díky tomu je Oberbank AG poměrně dobrým partnerem každého podnikatele, a to ze segmentu menších, ale i velkých nadnárodních firem. Těm největším samozřejmě nabídnou i osobní přístup a možnosti korporátního bankovnictví.

Investice, i dodatečný servis

Banka Oberbank AG však umožní také zprostředkovat řadu obchodů, které souvisejí s financováním. V tomto ohledu zprostředkuji přístupy na burzy a trhy, kdy poskytuje také objektivní zpravodajství, ale i tipy na to, jak investovat. Samozřejmostí nabídky jsou také dluhopisy, nebo individuální správa majetku. I proto je Oberbank AG vyhledávána náročnějšími klienty, kteří nehledají jenom obyčejný bankovní účet, ale chtějí od své banky i něco navíc. Pominou-li negativa spojená s menším množstvím poboček, rozhodně vše potřebné u této banky snadno najdou. A to i díky dodatečnému servisu, který souvisí třeba s pojištěním vkladů, nebo s možnostmi transparentní spolupráce v mnoha oblastech.

Máte zkušenosti se společností Oberbank AG? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex