Opravdu si jde zjednodušit práci? Víme, kdo vám s tím pomůže….

Výrobky značky AVELI jsou navrženy tak, aby plnily požadavky moderní doby a usnadnily prezentaci Vaší firmy či výrobků. Vstupte s námi do světa AVELI, který Vám nabízí nový pohled na vizuální komunikaci.

Uspěchaná doba tlačí na výsledky a rychlost nejen v pracovním životě: kvalitní prezentace nových produktů či služeb, tisíce popsaných papírků na pracovním stole, rychlé výsledky a tah na branku. To jsou požadavky, které se snažíme plnit každý den. Neumíme udělat vaše úkoly, ale dokážeme vám usnadnit cestu k jejich dosažení.

Vybavte svou kancelář moderními keramickými, magnetickými, textilními tabulemi či korkovými nástěnkami. Nechte vyniknout vaši prezentaci na mobilních FLIPCHARTECH s výsuvnými ramenypro rozšíření pracovníplochy.

Díky široké nabídce můžete vybírat, v jakém rámu vaše tabule nebo nástěnka nejvíce vynikne. Zda dáte přednost modernímu vzhledu v hliníkovém rámu nebo půjdete šetrnou ekologickou cestou a vyberete si rám dřevěný. Můžete volit i materiál. Například kvalitní korek na nástěnky, který pochází z Portugalských korkových lesů oblasti Algarve, kdy k odloučení korku dochází jednou za 10 let a to bez poškození stromu! Nebo keramické tabule, vypalované při teplotě 900°C, které zvládnou vysoké zatížení a jsou odolné proti poškrábání.

Svět AVELI nabízí možnost zvládat dnešní dobu s přehledem.

Jednou vidět je lepší než 100x slyšet

Každý z nás zná či používá Flipcharty, ale ne vždy nám poskytnou přesně to, co v danou chvíli potřebujeme. Flipcharty mají pomoci s vizualizací našich nápadů a usnadnit jejich prezentaci ostatním kolegům. Proto Aveli přichází s rozšířenou verzí těchto pomocníků.

Atraktivní vzhled, snadná manipulace a dokonalá stabilita je dnes samozřejmostí, proto Aveli rozšířilo Fplicharty o magnetické, nemagnetické, mobilní i pevně stojící, s rozkládacími křídly nebo bez nich. Nabídka je opravdu široká a přizpůsobí se vašim požadavkům. Všechny tabule jsou výškově nastavitelné, čímž se přizpůsobí individuálním potřebám zákazníka.

Pro usnadnění upevnění papírových bloků, Aveliflipcharty disponují posuvnými háčky, které je možné dokoupit i zvlášť v bohaté nabídce doplňků.  Na všech typech tabulí je odkládací lišta, díky níž jsou popisovače vždy pohodlně po ruce.

Co více dodat… snad jen, že Aveli opravdu chápe náročnost prezentace našich nápadů.

Prohlédnout produkty Aveli

Napsat komentář