Plus500

Pokud se rozhodnete vstoupit do světa obchodování a investic, potřebujete platformou. A jednou z nejznámějších, která je určena všem začátečníkům, je určitě platforma nazývaná jako Plus500. Pokud bychom měli zmínit hned několik kladů, tak prvním z nich je určitě možnost využívat i demo účet, v rámci kterého tak můžete vyzkoušet si investice s virtuálními penězi. Stejně tak ale můžete získat v rámci reálných peněz příjemný bonus, jelikož zde Plus500 nabídne celých 500 korun českých. A to bez nutnosti jakéhokoliv vkladu.

V počítači, nebo na internetu

Čím určitě Plus500 platforma také dominuje, to je možnost obchodovat nejenom v rámci staženého a nainstalovaného programu, ale máte možnost obchodovat i pomocí webové aplikace. Stačí tak připojení k internetu, otevření prohlížeče a ihned vidíte všechny vaše otevřené pozice, stejně jako vidíte možnosti toho, kam a kdy investovat. Díky tomu není problém mít neustálý přehled o vašem účtu, stejně jako o vašich otevřených, zavřených nebo plánovaných pozicích.

Jak nám Plus500 umožní investovat?

Důležité je také vědět, do čeho můžeme investovat. Pokud je něco velmi oblíbené, to jsou určitě měnové páry, tedy forex. Stejně tak to jsou ale také četné indexy, na které se platforma Plus500 specializuje. Nechybí ale ani naprostá klasika, jako jsou komodity, nebo akcie. Vše probíhá v rámci několika světových burz a tak v mnoha případech není problém se svému účtu věnovat i 24 hodin denně, v pracovní dny. A to ať už investujete své reálné peníze, nebo pouze ty virtuální.

Pro samotnou správu otevřených pozic nabízí Plus500 i několik praktických funkcí, které vám investování výrazně usnadní, včetně možnosti eliminovat případné ztráty. Nechybí ale ani možnost využít různého pákového efektu, díky kterému lze i s menšími částkami bez problémů dosáhnout na poměrně zajímavé výdělky. Zde samozřejmě pozor na to, že páka může fungovat i naopak.

Abychom svým klientům poskytli optimální obchodní platformu, vybudovali jsme silné realizační vztahy s mnoha mezinárodními bankami, které patří k největším na světě. Tyto vztahy nabízejí výhody zvýšené velikosti obchodů, lepších cen a špičkového provedení, kterých pak mohou využívat i naši klienti.

Plus500 recenze obchodníka a návod k otevření účtu

Plus500 poskytuje svým klientům špičkovou obchodní platformu, ve které můžete obchodovat buď přímo v prohlížeči nebo si stáhnout klientskou aplikaci. Verze v prohlížeči nevyžaduje žádné stahování ani instalaci softwaru, takže je přístupná z většiny zemí světa.

Mobilní platforma

Obchodní platforma Plus500 je k dispozici nejen jako webová služba, ale můžete ji mít i jako mobilní aplikaci ve svém telefonu nebo tabletu. Plus500 je k dispozici v operačních systémech Android, iOS a Windows. Zprostředkovatel aplikace iOS poskytuje svým zákazníkům možnost obchodovat nepřetržitě přes všechny zařízení společnosti Apple. Aplikace pro Android je velmi stabilní a podporuje všechna různá zařízení.

Uživatelské rozhraní Plus500

Uživatelské rozhraní této obchodní platformy je jednoduché a snadno pochopitelné. Obrazovka pro obchodování je rozdělena do tří hlavních sekcí s hlavním menu umístěným v levé části obrazovky obchodování. V horní části obrazovky se zobrazují dostupná aktiva k obchodování a dolní část zobrazuje obchodní graf. Graf lze uživatelsky upravit pro lepší přehlednost. K dispozici jsou také technické ukazatele, kterými můžete části grafu překrýt pro podrobnější analýzu cenových pohybů. Časový rámec grafu lze také upravit z 1 minutového zobrazení na 1 týdenní pohled.

Kromě výše uvedených obchodních funkcí je platforma Plus500 vybavena několika klíčovými nástroji řízení rizik jako např. zavřít na zisku, zavřít na ztrátě, zaručené zastavení a cenové výstrahy.

  • Zavření na zisku: Umožňuje automatické uzavření obchodu, poté, co dosáhne určeného zisku.
  • Zavření na ztrátě: Umožňuje automatického uzavření obchodu, pokud obchod dosáhne definované úrovně stop loss.
  • Zaručené zastavení: S garantovaným zastavením, stanovíte absolutní limit na vaše potenciální ztráty bez ohledu na to, zda existuje skluz. Tento nástroj je obzvlášť užitečný pro trhy, které jsou extrémně volatilní.
  • Cenové výstrahy: Výstraha o cenách vás upozorní, že obchod dosáhl stanovenou cenu. Výstraha neukončuje obchod, ale slouží pouze jako nástroj, který pomáhá držet krok s vývojem na trhu.

Typy účtu Plus500

Aby byla zachována jednoduchost, společnost Plus500 poskytuje svým klientům pouze dva typy účtů, standardní obchodní účet a demo účet. Proces otevření účtu je přímočarý s minimem kroků. Jednoduše kliknete na Registrace a přejdete na stránku registrace.

Na této stránce budete vyzváni, abyste se rozhodly mezi účtem s reálnými penězi a demo účtem. Pokud s obchodováním začínáte, doporučuji zvolit demo účet, později pak můžete přejít na účet s reálnými penězi.

Po výběru demo režimu pro váš účet se dostanete na stránku registrace účtu, kde vyplníte požadované údaje a kliknete na tlačítko vytvořit účet. Po potvrzení, že všechny vaše údaje jsou vyplněny správně a kliknutí na tlačítko vytvoření účtu, se dostanete přímo na obrazovku pro obchodování. Pokud chcete obchodovat s reálnými penězi, vyberte režim reálných peněz v nabídce umístěné na levé straně obrazovky obchodování.

Plus500 poplatky a spready

Pokud vybíráte svého obchodního zprostředkovatele, jsou pro vás jedním z klíčových faktorů, náklady na obchodování. Náklady jde rozdělit do dvou kategorií – provize a spready. U obchodní platformy Plus500 se v obchodování nevztahují žádné provize, ale vyžaduje se zaplacení spreadů aktiv, s nimiž obchodujete.

Možnosti vkladu finančních prostředků

Vklady a výběr na Plus500 jsou jednoduché a můžete je uskutečnit těmito způsoby:

  • Hlavní kreditní karty jako jsou VISA, MasterCard
  • Bankovní převod
  • Online peněženky (Paypal, Skrill)

Chcete-li provést vklad, postupujte podle následujících kroků:

  1. Klikněte na položku Správa finančních prostředků a potom vyberte možnost Vložit.
  2. Vyberte preferované možnosti vkladu.
  3. Vyplňte požadované pole ve formuláři a klikněte na tlačítko Odeslat.

Chcete-li zahájit výběr, je proces podobný tomu, když se snažíte vložit prostředky. Namísto vkladu stačí vybrat možnost výběru v sekci Správa finančních prostředků. Standardní čas pro zpracování žádosti o výběr je 1 – 3 pracovní dny. Po schválení žádosti o stažení bude trvat několik dalších dní, než se finanční prostředky objeví na vašem účtu.

Máte zkušenosti se společností Plus500? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Plus500

K těm spreadům, jako pokud si opravdu účtují na páru EUR/USD spread 0.8 pips, tak to je samozřejmě nabídka, které se hodně špatně konkuruje 🙂

1
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex