Pražská energetika

Pražská energetika
Pražská energetika

Společnost Pražská energetika byla po dlouhou dobu spjatá výhradně s hlavním městem, ale dnes není problémem získat nabízené energie i v řadě jiných lokalit. Stejně tak se v průběhu let výrazně změnila i nabídka. Zatímco v minulosti byla Pražská energetika zaměřená výhradně na dodávku elektřiny, dnes ji doplnil také plyn. Stejně tak ale nechybí i možnost využívat mobilního operátora. Logicky platí, že čím více služeb společnosti využíváte, tím levnější je jako koncoví zákazníci můžete mít. Samozřejmostí je také orientace na firemní klientelu, popřípadě i na velkoodběratele, kterým jsou k dispozici individuální podmínky.

Jistota dobrého zázemí

Co je samozřejmě se společností Pražská energetika, která je známá také pod zkratkou PRE jasně spjato, to je i dobré zázemí. Aktuálně je třetím největším dodavatelem v celé České republice a počet odběrných míst se blíží hranici 700 000. To samozřejmě souvisí i s mnoha pobočkami nebo kontaktními místy, kde mohou zákaznici řešit své problémy či dotazy. Stejně tak může zaujmout také historie, v rámci které Pražská energetika figuruje na českém trhu. Založena byla totiž už v roce 1897 a tak jenom těžko najdeme tradičnějšího dodavatele energií. Vše poté doplňují i dceřiné společnosti, které mohou poskytovat řadu souvisejících služeb.

Možnost výběru z několika tarifů

Jak u plynu, tak samozřejmě i u elektřiny je možnost vybrat si z celé řady tarifů, které odpovídají jak spotřebě, tak i použití, nebo účelu používání. Díky tomu lze jednotlivé ceny nastavit tak, aby každé domácnosti co možná nejvíce vyhovovali. I díky tomu tak má řada z nich možnost ušetřit. Samozřejmostí jsou i tarify spojené třeba s různými garancemi v případě snižování cen, popřípadě i tarify, které lze pohodlně ovládat a nastavovat přes internet, což snižuje administrativní zátěž spojenou s odběrem.

Máte zkušenosti se společností Pražská energetika? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Pražská energetika
Ohodnoť

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*