Pražská plynárenská

Pražská plynárenská

Jak už napovídá samotná název společnosti, je jasné, na jaké zákazníky se tento poskytovatel plynu orientuje. Je samozřejmě zaměřen primárně na obyvatele Prahy a jejího okolí. Rozhodně se nenechte zmást názvem, jelikož za pojmem Pražská plynárenská se neskrývá jenom možnost využít dodávek plynu, ale je to i možnost využít dodávek také elektřiny, nebo tepla. Že však společnost neustále rozšiřuje své služby, to dokládá třeba i fakt, že se zaměřuje i na majitele vozů s alternativním pohonem a tedy i dodávkou CNG.

V rámci celé České republiky

Dnes se navíc aktivity společnosti neorientují pouze na dodávku v rámci Prahy, ale lze využít služby v rámci celé České republiky, ať už bydlíte kdekoliv. Samozřejmě před přestupem je možné si vše důkladněji spočítat, ale ve většině případů Pražská plynárenská skutečně dokáže ušetřit. Navíc nabízí hned několik tarifů, které úsporu přímo garantují. Jedná se třeba o tarif s názvem Flexi, který vám při poklesu ceny silové elektřiny automaticky sníží vaši odběrnou cenu. Stejně tak se ale v rámci svých cen soustřeďuje také na různé skupiny obyvatel, jako mohou být senioři. Těm zase nabízí slevu až 65 korun za jednu megawatthodinu.

Tradice a jistoty

Co samozřejmě s nabídkou této společnosti souvisí, to jsou i tradice společnosti, která má velmi dobré zázemí a také jistoty. Stejně tak ale vychází vstříc i svým zákazníkům z hlediska toho, že už se nemusí složitě trápit s administrativou, jelikož vše vyřeší prostřednictvím internetu, nebo svého telefonu. S tím souvisí třeba i možnost platit faktury QR kódem, nebo další zjednodušení v rámci odběru. S tímto zjednodušením může souviset třeba i samotný přestup ke společnosti Pražská plynárenská, v rámci kterého si můžete být jisti tím, že společnost za vás vyřídí vše potřebné a vy se tak nemusíte trápit s výpovědí třeba u vašeho stávajícího dodavatele, nebo dodavatelů.

Máte zkušenosti se společností Pražská plynárenská? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Pražská plynárenská
2.2 (43.33%) 6 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

4 Comments on Pražská plynárenská

  1. Plyn velice drahý, společnost nekomunikuje se zákazníky, zaměstnanci call centra nepříjemní a arogantní.

  2. Rodiče bydleli v podnájmu, z něhož se odstěhovali z důvodu prodeje domu a faktu, že tam od ručitého data bydlel jiný vlastník.
    Měli odečty, které zaměstnankyně realitky nepředala plynárenské k vyúčtování, tak teď otci vyhrožují exekucí, protože nebyli schopni pochopit, že mu mají poslat fakturu za odebrané služby, a ne až po dalším půlroce i za to, co si vypotřeboval nový vlastník. A poslali vyjádření, že “JE TO TAK V POŘÁDKU.”
    Co to je za pakáž nemyslící???

  3. Dál jsem elektřinu na aukci a dali mi z P.P.Mám ji od 1.1.2018 a už jsou s ními problémi.Poslali mi jiné zálohy plateb Emailem než dopisem.Teť zase upomínku že nemám zaplacenou zálohu.Všechno řádně platím trvalím příkazem.Na email nereagujou dovolál jsem se jednou ale tá paní byla protivná a vůbec své práci nerozumí.Několikrát jsem jí opakovál co po ní chci no hrozné.Asi budu muset tři roky trpět.Udělal jsem kravinu a lituji.

  4. Omlouvám se.Dovolál jsem se jiné paní a ta byla milá a dala vše do pořádku.Uplně jiné jednání.Je to jen o lidech.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*