Proč využívat webový portál Vyberpojisteni.cz

V dnešní době, kdy na českém trhu působí více než 40 pojišťovacích ústavů nabízejících obrovské množství různých druhů pojištění a jejich vzájemných variant a kombinací není v lidských silách, aby se běžný klient v problematice orientoval bez toho, že stráví dlouhé hodiny svého drahocenného času studiem nabídek jednotlivých pojišťoven. Proto stále více klientů vyhledává služby osvědčených pojišťovacích zprostředkovatelů a jejich nabídky na jednoduché sjednání pojištění v pohodlí svého domova.

Webový portál Vyberpojisteni.cz patří svoji kvalitou mezi špičku v oboru sjednávání pojištění prostřednictvím elektronické komunikace. Počtem uzavřených smluv (více než 100 tis.) patří mezi pět největších zprostředkovatelů pojištění. Web Vyberpojisteni.cz  provozuje společnost CIC plus, a.s., která se pohybuje na pojišťovacím trhu více než 22 let a vlastní veškeré potřebné licence České národní banky. Tradice, zkušenost a mnohaletá praxe je zárukou loajálního a kvalitního partnera pro vaše pojištění.

Proč využít web Vyberpojisteni.cz, je nejen úspora času, ale je to samozřejmě také úspora peněz. Díky porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven můžete jednoduše zjistit, která nabídka bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám za tu nejlepší cenu. Kromě ceny, můžete zjistit i další parametry sjednaného pojištění, jako je třeba výše pojistných limitů, nebo rozsah poskytovaných služeb. A to je vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti navštívit pojišťovnu.

Co nabízíme

Portál Vyberpojisteni.cz má nejširší nabídku produktů z celé konkurence. Základem nabídky našeho portálu tvoří pojištění motorových vozidel, kde nejvyhledávanějším produktem je:

Online kalkulačka a srovnávač povinného ručení    

Další širokou nabídku poskytuje majetkové pojištění, kde je možné si sjednat pojištění rodinného i bytového domu, domácnosti, chaty, chalupy, garáže i bytu v osobním vlastnictví. Zde mezi nejvyhledávanější produkty patří:

Online kalkulačka pojištění domu   

Stále více vyhledávanou oblastí pojištění je pojištění odpovědnosti, kde si prostřednictvím webu můžete sjednat pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě, pojištění odpovědnosti s vlastnictví nemovitosti, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání a pojištění odpovědnosti způsobené zaměstnavateli. Mezi nejvyhledávanější produkty patří:

Online pojištění profesní odpovědnosti        

Mezi nové a dosud běžné veřejnosti neznámé produkty patří naše nové pojištění internetových rizik. Zde nejvyhledávanějším produktem je:

Pojištění internetových rizik    

Naši klienti často vyhledávají také možnost si našim prostřednictvím sjednat cestovní pojištění. Pojištění není povinné, ale vzhledem k nákladům, které za zahraniční cestu vynaložíte, je cestovní pojištění jen zanedbatelnou položkou. Nejvyhledávanější produkt je:

Cestovní pojištění    

Nabídku doplňuje vyhledávané pojištění podnikatelských rizik a pojištění živnostníků, které u konkurence nenajdete, nebo jen v omezené míře. Můžeme doporučit následující:

Pojištění podnikatelů  

Pojištění živnostníků  

Poslední nabídka pojištění je určena cizincům, kteří mají povolení k pobytu v ČR na dobu delší než 90 dnů. V takovém případě jim zákon ukládá sjednat si pojištění zdravotní péče cizinců. Mezi nejvyhledávanější produkt patří:

Pojištění cizinců    

Kvalita za dobrou cenu

Dalším pádným důvodem proč využívat služeb portálu Vyberpojisteni.cz je možnost získat na svém pojištění výrazných slev. Hlavním způsobem jak toho dosahujeme je vytvoření konkurenčního prostředí mezi pojišťovnami. Tím, že na webu nabízíme produkty více pojišťoven a ty se chtějí prosadit, jsou jejich sazby nižší než v běžné obchodní síti, nebo na pobočkách, kde nabízejí jen své produkty bez porovnání ceny s konkurencí. Také velký počet obchodů dodaných do pojišťoven vytváří cenový rozdíl mezi malým a velkým zprostředkovatelem. Rozdíl mezi „běžnou“ cenou a naší cenou může být v řádech desítek procent ročně. Vyzkoušejte si sami srovnání cen jednotlivých druhů pojištění.

Proč je nutné aktualizovat běžící smlouvy

Tak jako všechno na světě, tak i pojistné smlouvy stárnou. Proto je nejen vhodné, často nezbytné aktualizovat Vaše stávající pojištění. Aktualizovat již uzavřené pojištění je velmi rozumné především z důvodu, že hodnoty pojištěného vozidla nebo majetku se v průběhu let mění, mění se vaše potřeby stejně tak se mění nabídka i ceny pojistitelů. U každého pojištění je pak interval, kdy je vhodné se smlouvou zabývat, rozdílný.

Například u Havarijního pojištění cena vašeho vozidla v čase klesá. A vy, pokud máte stále stejné pojištění za stejnou cenu, tak platíte za pojištění víc, než musíte. Při pojistné události stejně dostanete nejvýše částku, která odpovídá aktuální ceně vozidla a ta bude jistě nižší, než která byla stanovena při uzavření pojistné smlouvy. Platili jste možná i řadu let vyšší pojistné zcela zbytečně.

Naopak u pojištění privátního majetku se velmi často stává, že hodnota věcí, které vlastníte, postupně vzrostla a to nejen nákupem nových věcí nebo zhodnocením staveb, ale i prostým nárůstem indexu cen nemovitostí, stavebního materiálu, odborných prací atd. V takovém případě může dojít k tzv. „podpojištění“ se všemi negativními důsledky z toho plynoucími. Podpojištění je situace, kdy máte pojištění uzavřeno na nižší pojistnou částku, než je skutečná hodnota věcí. V praxi to znamená, že sice platíte nižší pojistné, ale při pojistné události nedostanete odpovídající náhradu.

Nejlepší je uvést příklad. Váš dům (stejný princip platí i pro byty či domácnosti) má aktuální cenu 3 000 000 Kč. Vaše pojistná smlouva je již 10 let stará a pojistná částka je 1 500 000 Kč (v té době aktuální cena nemovitosti). Když dojde ke škodě na vašem domě vlivem např. vichřice (poničení střechy) ve výši 200 000 Kč, náhrada bude krácena v poměru, v jakém je skutečná hodnota nemovitosti oproti sjednané pojistné částce. V tomto případě je to 50 % (hodnota 3mil, pojistná částka 1,5 mil = 50 %). Krácení tedy bude o 50 % a vy dostanete na škodu ve výši 200 000 Kč pouhých 100 000 Kč (tedy 50 %). V takovém případě je na vině stará a neaktualizovaná pojistná smlouva.

Úplně nové situace nastávají u pojištění odpovědnosti, kdy změnou občanského zákoníku a z něho vyplývající odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám, se dramaticky zvyšují výše náhrady třetím osobám a vaše stávající pojištění není na takovou změnu nastavené a dříve určená pojistná částka by na pokrytí škod podle nové právní úpravy nemusela stačit.

Komplexní servis a asistence

Každá pojistná smlouva sjednaná prostřednictvím našeho webu má přiděleného správce, který se vám představí v přiložené vizitce. Na přiděleného odborného pracovníka se můžete v průběhu celé doby platnosti pojistné smlouvy obracet se svými dotazy a potřebami. To neplatí jen u sjednaného pojištění, ale pro celý sortiment našich nabídek nebo jiných dotazů z oblasti pojištění. Rádi vám poradíme a uděláme vše pro vaší spokojenost.

Kontaktní informace:

Můžete se na nás kdykoli obrátit prostřednictvím E-mailu: info@vyberpojisteni.cz nebo na mobilní telefon: 774 333 888

Odpovíme Vám obratem ještě dnes, nebo nejbližší pracovní den.

Budeme se těšit!

Parta z Vyberpojisteni.cz

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex
()
x