Profi Credit půjčka

O tom, že jsou nebankovní společnosti mnohem benevolentnějšími poskytovateli půjček, se již přesvědčila řada klientů. Jednou z možností je i společnost Profi Credit, která nabízí nebankovní půjčky jak pro běžné občany zaměstnané, tak i pro podnikatele. Škála možných žadatelů je však ještě o něco širší, jelikož si mohou požádat také důchodci, nebo matky na mateřské dovolené. U nich samozřejmě není vyžadováno klasické potvrzení o příjmu, jako u zaměstnanců, ale informace o tom, kolik, dostávají od státu. I tato platba je totiž považována za příjem. U podnikatelů je poté třeba doložit hlavně daňové přiznání, přičemž účel jim poskytnutý je pouze účelový.

Kolik si lze půjčit?

Pokud zůstaneme tedy u žadatelů nepodnikajících, máme možnost požádat si o sumu, která začíná na hodnotě 10 000 Kč. Tím ale možnosti nekončí, jelikož Profi Credit startovní částku výrazně znásobí a může tak nabídnout i poměrně příjemných 166 000 korun českých. Žádanou sumu lze samozřejmě kombinovat s termínem splácení. Nejnižší dobou, po kterou můžete půjčku od Profi Credit mít, je doba 12 měsíců. Naopak tou nejdelší dobou je lhůta 60 měsíců. V rámci ní jste poté povinni hradit splátky, a to na základě sepsané smlouvy, která je nedílnou součástí poskytnutí daných finančních prostředků.

Co je třeba splnit?

Jak jsme již zmínili, tou hlavní podmínkou je právě příjem, a to jak ze zaměstnání, nebo od státu. Dále je třeba mít také platný doklad totožnosti a je třeba, abychom byli plnoletí. Druhou věkovou hranicí je maximální věk 70 let (pokud nemáme ručitele). Následně stačí už jenom trvalý pobyt na našem území.

Co vyžadováno není, to jsou informace o tom, jak peníze využijeme. Profi Credit v tomto směru tedy nabízí úvěr neúčelový, bez nutnosti sdělovat nebo dokládat konkrétní utracení peněz. Zároveň je v případě potřeb k dispozici i automatický revolving v případě řádného splacení.

Informace o půjčce Profi Credit

  • Výše úvěru: 10 000 – 166 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 až 60 měsíců
  • Peníze převodem na účet
  • Doba vyřízení 24 hodin
  • Vyřízení zdarma
  • Peníze do 24 hodin od schválení půjčky
  • Možnost odkladu splátek

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Profi Credit? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Napsat komentář