Provident

Na trhu nebankovních společností bychom jenom těžko nalezli známější společnost, než je právě Provident. Ta je známá hlavně tím, že nabízí rychlou možnost, jak získat nebankovní půjčku. Ta je navíc spojena i s možností získat výhodné pojištění, nebo s možností získat i asistenční služby. Navíc nabídne i poměrně výhodnou úrokovou sazbu, která se k půjčce váže. Budeme-li konkrétní v rámci samotné finanční částky, potom je možné dosáhnout na sumu v rozmezí 3 000 – 130 000 korun českých. Tu samozřejmě kombinujeme s termínem splatnosti, který může být 45, 60, nebo 100 týdnů. I tím je Provident specifický, jelikož se peníze splácejí týdně.

V hotovosti i bezhotovostně

Samozřejmostí je možnost vybrat si jak z hotovostní půjčky, tak i bezhotovostní. U obou platí, že lze peníze využít na cokoliv, bez nutnosti dokládat účel. V případě bezhotovostní půjčky sice může být doba vyřízení až 13 dní, ale pokud zvolíte úvěr bezhotovostní, dostanete peníze do 48 hodin. Přiveze vám je obchodní zástupce, který společnost Provident zastupuje a který tak vše připraví, abyste při schůzce pouze podepsali smlouvu. A to ať už bydlíte kdekoliv na našem území.

Jednoduché podmínky získání

V rámci osobní schůzky samozřejmě zkontroluje to, zda splňujete kritéria, která Provident má. V tomto směru to jsou požadavky hlavně na vaši plnoletost a vlastnictví alespoň dvou dokladů totožnosti. Dále už je důležitý jenom příjem, a to jak v rámci výplatních pásek, tak třeba i výpisů z účtu. Výhodou dané půjčky je mimo jiné i to, že nenahlíží do registrů a tak mohou požádat i problémoví klienti. Vše navíc s jistotou toho, že vám je účtován pouze klasický úrok a tak se není třeba bát jak poplatků, tak i různých kliček ve smlouvě. Ta je přehledná a jasně psaná, a tak přesně víte, co podepisujete.

*Nebankovní půjčka Provident CZ nabízí možnost rychlé půjčky – zákazník může on-line zažádat o půjčku 3.000 Kč až 130.000 Kč. „ZELENÁ v hotovosti“ tj. až 90.000 Kč doručených domů klidně o víkendu nebo „MODRÁ na účet“ což je až 130.000 Kč na účet většinou do druhého dne. Obě půjčky lze snadno sjednat v pohodlí domova. Součástí je možnost splátkových prázdnin. Obě půjčky jsou bez ručitele a peníze je možné použít na cokoliv.

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Provident? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vse proti lichvé

ze se nestydite lakat lidi!Jste jedna velka lichva a do hrobu si to nevemete!!!!

1
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex