Půjčka 7

Pod tímto názvem se skrývá společnost, která jasně cílí hlavně na žadatele, kteří jsou v jakékoliv finanční tísni. Pokud bychom měli být konkrétní, tak právě jim může Půjčka 7 pomoci. Pokud se zaměříme na první klienty této společnosti, tak ti mohou požádat o sumu v rozmezí 1 000 – 4 000 korun českých. Tu lze kombinovat s termínem splatnosti, který je datem, do kterého je nutné peníze vrátit. Nejnižší možná doba, po kterou lze půjčku mít, je 7 dní. Naopak tou nejvyšší dobou je 28 kalendářních dní. V tomto směru však Půjčka 7 umožní případné prodloužení půjčky, a to také online. Možné je prodloužit lhůtu o dalších 7, 14, ale i o celých 28 dní. A to opakovaně.

Stávající klienti poté mají možnost půjčit si o něco zajímavější částky, konkrétně potom ve výši až 15 000 korun českých. Termín splatnosti v maximální délce 28 dní pro ně však zůstává naprosto stejný.

Vyřízení do 15 minut

Velkou výhodou je také rychlost. Samotnou žádost samozřejmě podáte online a následně už jenom počkáte na vyřízení, které netrvá déle, než 15 minut. Žádat lze samozřejmě 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Jakmile je vše schváleno, obdržíte na svůj mobilní telefon informace o tomto kroku a také informace o tom, že peníze právě odcházejí na váš bankovní účet. Jakmile jsou připsány, je na vás, na co konkrétně je budete využívat. Účel totiž není třeba dokládat.

Standardní podmínky jsou samozřejmostí

Mezi ty hlavní podmínky, které se k této půjčce vážou, patří nutnost tuzemského státního občanství a také nutnost mít doklad totožnosti prokazující věk vyšší než 21 let. Další podmínkou je bezdlužnost, ale také nutnost mít zaměstnání a také pravidelný příjem. V souvislosti s tím je ale třeba dodat, že jelikož vše vyřídíte z pohodlí vašich domovů, nevyžaduje Půjčka 7 konkrétní potvrzení o tom, kde vlastně pracujete a kolik si měsíčně vyděláte.

*Půjčka je určená pro pracující na hlavní pracovní poměr (plat od 10 500 Kč), důchodce (důchod od 12 000 Kč) a OSVČ

Půjčka 7 má a slevy na opakované půjčky: 

  1. Od druhé řádně splacené půjčky poskytujeme půjčky do 8.000 Kč se slevou 10% oproti standardnímu ceníku
  2. Od čtvrté řádně splacené půjčky poskytujeme půjčky do 10.000 Kč se slevou 15%
  3. Od šesté řádně splacené půjčky poskytujeme půjčku do 15.000 Kč se slevou 20%

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Půjčka 7? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex