Půjčka před výplatou. Je opravdu tak rychlá?

Získat pár tisícovek navíc, abyste v pořádku vyšli do výplaty, už nemusí být vůbec těžké!

Je to jednoduché, rychlé a maximálně přehledné! Nemusíte se bát přebujelé administrativy, tolik proslulé z našich státních úřadů. Naopak, ve světě nebankovních půjček jde všechno doslova hladce, spolehnout se můžete i na maximální diskrétnost. Získat až patnáct tisíc korun na čtyři týdny je tak pro každého prostě hračkou. Rodinný rozpočet tak nemusí být už nikdy v nouzi, přestože nemáte zatím ještě žádné úspory…

Během příštích patnácti minut bude hotovo

Nebudete čekat dlouho, připravte se naopak na velmi rychlý způsob odbavení. Už jen proto, že se vše podstatné odehraje samozřejmě přes internet. Půjčka před výplatou je totiž instantní záležitost, jejíž vyřízení je věcí maximálně příští čtvrthodinky. Vyplníte kontaktní formulář, nahrajete potřebné dokumenty, jimiž potvrdíte trvalý příjem (OSVČ dodají daňové přiznání za poslední roční období, zaměstnanci výpis z účtu za poslední tři měsíce, senioři výměru penze atd.). Skutečně, je to maximálně jednoduché!

Kolik si vlastně chcete půjčit?

Když se to vezme kolem a kolem, máte vlastně naprostou svobodu volby. Jistě, půjčit si totiž můžete v podstatě libovolnou částku v rozmezí 1 až 15 tisíc korun, to vše na 7 až 28 kalendářních dnů, s možností kalendář splátek ještě oddálit o další čtyři týdny za mírný poplatek. Bez rizika problémů, naopak, s možností výhodných slevových akcí v případě opakované půjčky v budoucnu. Jistě, věrnostní slevy přeci nejsou žádné tabu, naopak, dnes takové věci doslova letí!

Diskrétně a bez ztráty dat

Kdo by měl vědět, že si půjčujete? Zvláště na maloměstě by byl problém, kdyby se podobnou věc dozvěděli, byť jen sousedé z patra panelového domu. Rázem by to vědělo více lidí a měli byste nepříjemnou nálepku dlužníka, která se sloupává jen opravdu obtížně. Lepší je všemu podobnému předejít a jednat s někým, kdo vám půjčí diskrétním způsobem. Protože se dohoda uskuteční přes internet, můžete si být jistí, že vás nikdo nezahlédne na pobočce banky a nebude mít prostor k nějakým nesmyslným dohadům. Půjčka ihned na účet je také velmi rychlou záležitostí, takže ještě dnes budete moci zaplatit tu či onu složenku, koupit náhradu za rozbitý počítač nebo ledničku, případně libovolnou další věc. Bezúčelový charakter půjčky je samozřejmost!

Co vše je potřeba uvést?

Data, která musíte zadat do systému, rozhodně nejsou nikterak intimního charakteru. Je třeba předeslat, že nutná je pouze plná identifikace žadatele a potvrzení o jeho trvalých příjmech, nic více a nic méně. Proč by mělo poskytovatele půjčky vůbec zajímat například to, jestli pěstujete určitý druh rostlin nebo máte doma kočku? Takže co bude potřeba poskytovateli půjčky všechno sdělit?

  • Jméno a příjmení. Samozřejmě, můžete mít jmenovce, ale tohle je jen pro začátek.
  • Adresu trvalého bydliště. Tady už eventuální shodu jmen odfiltrujeme během pár vteřin.
  • Číslo občanského průkazu nebo potvrzení o trvalém pobytu. A zde už jsme prakticky doma!
  • Emailový a telefonický kontakt. Bez toho se zde neobejdeme, zprávy je nutné nějak odesílat.
  • Číslo bankovního konta. Nebo doklad o tom, že máte dispoziční právo k účtu svého partnera.

Dvěma slovy – nic složitého! Vyplnění formulářů potřebných ke schválení půjčky je o několika okamžicích, takže půjčka bude vyřešená prakticky ještě dřív, než si stihnete objednat v restauraci jídlo. Na bleskové jednání se můžete spolehnout, vaše banka pak také celou transakci jistě vyřeší instantním způsobem. Nebudete tedy na nic čekat, takže žádné vrásky nebo nervy tu opravdu vůbec nehrozí!

1 komentář u „Půjčka před výplatou. Je opravdu tak rychlá?“

Napsat komentář