Půjčka Zonky

Půjčka Zonky
Půjčka Zonky

Banky nabízejí i dobrým klientům sazby, které neodrážejí jejich rizikovost. Hodně spolehlivých klientů s příkladnou kreditní historií dostane u banky neadekvátně vysoký úrok. Banky totiž musejí pokrýt náklady na vlastní provoz a vysoká zisková očekávání. Své klienty ale hodnotí podle zastaralých pravidel. Nevšimly si, že se společnost proměňuje, že lidé střídají častěji zaměstnání, cestují a plní si sny.

Na Zonkym koukáme na lidi jinak. Stejně jako další P2P služby v zahraničí chápeme, že na lidi nelze nahlížet pouze optikou sociodemografických údajů. Vidíme víc. Ptáme se, kdo jsou ti, co si u nás půjčují. Jaký mají příběh. Pracujeme s daty ze sociálních sítí a studujeme reference z jiných služeb. To vše pro to, abychom našli souvislosti tam, kde je banka nevidí, lépe odhadli rizikovost a mohli nabídnout lepší úrok. Na Zonkym půjčujeme za úrok od 2,99 % p.a..

KDO JSTE, VÍ JEN ZONKY

Napíšete nám kolik a na co si chcete půjčit. Měsíčně se splácí jenom jedna splátka Zonkymu. Všechno zůstává po celou dobu anonymní.

ZONKY VŠE VYŘÍDÍ

Zonky se o všechno postará. Smlouvu máte jenom se Zonky a splácíte měsíčně přímo Zonkymu. Online a bez zbytečného papírování.

INVESTOŘI JSOU LIDÉ JAKO VY

Zonky rozdělí a pošle vaší měsíční splátku lidem, kteří se na vás složili. Vy je nekontaktujete a oni vás také ne.

Informace o půjčce Zonky

 • Výše úvěru: 20 000 – 750 000 Kč
 • Doba splatnosti: 6 – 84 měsíců
 • Peníze převodem na účet
 • Doba vyřízení 1 – 2 dny
 • Lze kompletně vyřídit online

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Zonky? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Půjčka Zonky
4.8 (95%) 4 vote[s]

2 Comments on Půjčka Zonky

 1. Zonky je dobré tržiště.

  Pro srovnání:
  Banking Online
  Výše úvěru: 80 000 – 500 000 Kč
  Úroková míra: od 3%
  Splatnost úvěru: 6-60 měsíců
  Poplatky: 1,5% z úvěru pro žadatele, 0,8% pro investory
  Zaměření na vysoce kvalitní úvěry s nízkým rizikem. Tržiště umožňuje získat P2P půjčky s nejnižším úrokem v ČR a celkově cílí na bonitní žadatele o úvěr a konzervativní investory, kteří hledají vyšší zhodnocení, než na spořících účtech, ale zároveň se nechtějí potýkat s nesplácenými půjčkami.

 2. Můžu jen doporučit, rychle a vstřícné jednání.. lepší úrok než nabízí banky .
  V budoucnu bych se chtěla stát investorem.P

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*