Půjčka Zonky

Banky nabízejí i dobrým klientům sazby, které neodrážejí jejich rizikovost. Hodně spolehlivých klientů s příkladnou kreditní historií dostane u banky neadekvátně vysoký úrok. Banky totiž musejí pokrýt náklady na vlastní provoz a vysoká zisková očekávání. Své klienty ale hodnotí podle zastaralých pravidel. Nevšimly si, že se společnost proměňuje, že lidé střídají častěji zaměstnání, cestují a plní si sny.

Na Zonkym koukáme na lidi jinak. Stejně jako další P2P služby v zahraničí chápeme, že na lidi nelze nahlížet pouze optikou sociodemografických údajů. Vidíme víc. Ptáme se, kdo jsou ti, co si u nás půjčují. Jaký mají příběh. Pracujeme s daty ze sociálních sítí a studujeme reference z jiných služeb. To vše pro to, abychom našli souvislosti tam, kde je banka nevidí, lépe odhadli rizikovost a mohli nabídnout lepší úrok. Na Zonkym půjčujeme za úrok od 2,99 % p.a..

KDO JSTE, VÍ JEN ZONKY

Napíšete nám kolik a na co si chcete půjčit. Měsíčně se splácí jenom jedna splátka Zonkymu. Všechno zůstává po celou dobu anonymní.

ZONKY VŠE VYŘÍDÍ

Zonky se o všechno postará. Smlouvu máte jenom se Zonky a splácíte měsíčně přímo Zonkymu. Online a bez zbytečného papírování.

INVESTOŘI JSOU LIDÉ JAKO VY

Zonky rozdělí a pošle vaší měsíční splátku lidem, kteří se na vás složili. Vy je nekontaktujete a oni vás také ne.

Informace o půjčce Zonky

  • Výše úvěru: 20 000 – 750 000 Kč
  • Doba splatnosti: 6 – 84 měsíců
  • Peníze převodem na účet
  • Doba vyřízení 1 – 2 dny
  • Lze kompletně vyřídit online

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Zonky? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaja

Uvažuju že si přes ně půjčím, je nějaká minimální hranice kolik, nebo je to na mě?

1
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex