Půjčovna dodávek Ostrava – stěhování s naší dodávkou bude hračka!

Stěhování bude jednodušší, když budete mít správný vůz
Stěhování bude jednodušší, když budete mít správný vůz

Když se řekne stěhování, většina lidí jen zoufale protočí oči. Vždyť je s tím tolik práce a starostí! Možná i vy plánujete stěhování a už teď se děsíte pouhé představy, kolik času a úsilí vám to zabere. Rozhodně nejde jen o zabalení věcí do krabic. Nejdůležitější je ony krabice a nábytek přemístit z bodu A do bodu B – a právě v tom bývá mnohdy zakopaný pes. Zvláště když nemáte dostatečně velké auto a stěhování by pro vás znamenalo cestu několikrát tam a zpět. Nejde to vyřešit jinak?

A co si takhle půjčit dodávku?

Samozřejmě, že to jde! Pokud nemáte vlastní dodávku a vaše osobní auto by stěhování nemuselo přežít ve zdraví (vezmeme-li v potaz opotřebení tlumičů vlivem velké zátěže), není nic jednoduššího, než si dodávku pronajmout. Půjčovna dodávek nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčení kvalitních vozů, které můžete využít nejen ke stěhování.

Spokojenost zaručena

Dodávky jsou zabezpečeny proti odcizení nebo zneužití prostřednictvím instalované GPS. Mají kompletní havarijní i povinné pojištění a to jak pro Českou republiku, tak i pro celou Evropu. K dispozici vám bude asistenční služba, kterou můžete požádat o pomoc kdykoli a kdekoli na vašich cestách. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a je jim zajištěn kompletní servis, aby byly vaše cesty bezpečné a bez starostí.

Nebuďte na to sami!

Ať už měníte bydlení a stěhujete své osobní věci nebo plánujete stěhování komerčních prostor – usnadněte si tento úkol a využijte pomocníka a stěhování. Odvoz vašich věcí bude rázem o jednu starost lehčí. Využít můžete i možnosti řidiče, který se ujme řízení místo vás – oceníte především v případě, kdy si na řízení tak velkého vozu nebudete dostatečně věřit. Půjčovna dodávek Ostrava chce pro vás maximální pohodlí, nebojte se využít jejích služeb. Stěhování ještě nikdy nebylo jednodušší!

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*