Půjčovna dodávek Ostrava – stěhování s naší dodávkou bude hračka!

Když se řekne stěhování, většina lidí jen zoufale protočí oči. Vždyť je s tím tolik práce a starostí! Možná i vy plánujete stěhování a už teď se děsíte pouhé představy, kolik času a úsilí vám to zabere. Rozhodně nejde jen o zabalení věcí do krabic. Nejdůležitější je ony krabice a nábytek přemístit z bodu A do bodu B – a právě v tom bývá mnohdy zakopaný pes. Zvláště když nemáte dostatečně velké auto a stěhování by pro vás znamenalo cestu několikrát tam a zpět. Nejde to vyřešit jinak?

A co si takhle půjčit dodávku?

Samozřejmě, že to jde! Pokud nemáte vlastní dodávku a vaše osobní auto by stěhování nemuselo přežít ve zdraví (vezmeme-li v potaz opotřebení tlumičů vlivem velké zátěže), není nic jednoduššího, než si dodávku pronajmout. Půjčovna dodávek nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčení kvalitních vozů, které můžete využít nejen ke stěhování.

Spokojenost zaručena

Dodávky jsou zabezpečeny proti odcizení nebo zneužití prostřednictvím instalované GPS. Mají kompletní havarijní i povinné pojištění a to jak pro Českou republiku, tak i pro celou Evropu. K dispozici vám bude asistenční služba, kterou můžete požádat o pomoc kdykoli a kdekoli na vašich cestách. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a je jim zajištěn kompletní servis, aby byly vaše cesty bezpečné a bez starostí.

Nebuďte na to sami!

Ať už měníte bydlení a stěhujete své osobní věci nebo plánujete stěhování komerčních prostor – usnadněte si tento úkol a využijte pomocníka a stěhování. Odvoz vašich věcí bude rázem o jednu starost lehčí. Využít můžete i možnosti řidiče, který se ujme řízení místo vás – oceníte především v případě, kdy si na řízení tak velkého vozu nebudete dostatečně věřit. Půjčovna dodávek Ostrava chce pro vás maximální pohodlí, nebojte se využít jejích služeb. Stěhování ještě nikdy nebylo jednodušší!

Napsat komentář