Raiffeisenbank

Ačkoliv má banka pro mnoho lidí velmi složitý název, produkty, které Raiffeisenbank jsou jasné a jednoduché. Jak už je uvedeno v samotném mottu, ke službám banku inspirují samotní klienti a jejich požadavky. Začneme-li segmentem osobních financí, tak zde je samozřejmě možné začít naprostou klasikou, do které se řadí standardní běžný účet, ke kterému jsou k dispozici také platební karty. Tím ale nabídka v oblasti osobních financí, kterou Raiffeisenbank nabízí, rozhodně nekončí. Jsou to totiž i úvěrové produkty, které mohou nejenom klienti banky pravidelně využívat. A to jak ve formě standardních osobních půjček, tak ve formě možnosti čerpat do mínusu, tak ve formě hypoték, kterými Raiffeisenbank umožní financovat bydlení.

Firemní finance

Nejsou to ale jenom finance osobní, ale také firemní. Mimo institucí, nebo velkých firem totiž nabídne Raiffeisenbank služby i pro menší firmy, nebo živnostníky. I těm nabídne škálu podnikatelských účtů se snadným ovládáním a servisem, nebo s debetními kartami. Podnikatelé ale mohou využívat i dalších výhod, jako jsou třeba úvěry sloužící k rozjezdu, nebo rozšíření podnikání. Vše je kombinováno také s poradenstvím, nebi investičními produkty. Raiffeisenbank ale pomáhá podnikatelů realizovat výhodný platební styk do celého světa, což je dobré hlavně v rámci mezinárodních obchodů.

Investování

Banka Raiffeisenbank se ale nezabývá pouze klasickými službami, které souvisejí se správou a vedením finančních prostředků a účtů. Banka se totiž zabývá také finančními trhy, v rámci kterých poskytuje nejenom aktuální informace, ale umožní je také využívat ke zhodnocení svých peněz. A to v rámci své vytvořené platformy, která tak majitelům účtů umožní nákup a prodej komodit, akcií nebo měnových párů. Stejně tak ale nabídne i služby privátního nebo korporátního bankovnictví, nebo možnosti spojené s finančním poradenstvím, ale i správou produktů. Díky počtu poboček a kvalifikovaných lidí tak je dobrou volbou i pro náročnějšího klienta.

Raiffeisenbank nabízí tyto služby

Běžné účty
– eKonto SMART
– eKonto KOMPLET
– eKonto STUDENT

Platební karty
– Kreditní karty
– Debetní karty
– Bezkontaktní platby
– 3D Secure

Hypotéky
– Hypotéka Klasik
– Hypotéka Klasik Plus
– Offset
– Americká hypotéka Univerzál
– Variabilní hypotéka
– Hypotéka Profit
– Equi hypotéka bez dokladání příjmu
– Hypotéka Minimax
– Rádcova hypotéka

Pojištění
– Životní pojištění
– Pojištění ke kartám
– Pojištění k osobním půjčkám
– Pojištění k hypotéce
– Pojištění ke Včeličce
– Úrazové pojištění k účtu
– Samostatné cestovní pojištění

Úvěrové produkty
– Osobní půjčky

Zhodnocování úspor / Investování
– Podílové fondy
– Spořicí účty
– Termínované vklady
– Depozitní směnka
– Stavební spoření
– Hypoteční zástavní listy

Máte zkušenosti se společností Raiffeisenbank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

1.8 5 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Já jsem také u té banky. Dříve jsem měl EQUA BANK a pak přešla na RAIFAISEN BANK. Dříve jsem s tou bankou neměl nějaké potíže až tet s přihlašováním kdy musím zadat klienské číslo a pak čekat až mě na mobil přijde kod. A to je ten problém že mě někdy ten kod nepřijde a já musím pak vypnout a znovu zapnout mobil aby mě ten kod přišel. Dříve jsem s tím neměl nějaký problém až tet. Dříve jsem si myslel že to dělá mobil ale až tet co mám nový mobil tak to dělá pořád. Asi mají někde chybu v systému,

Natalia

Ak chcete zrušiť účet, vraj môže účet zrušiť iba riaditeľ. Ten tam bud nieje, alebo ma konferenciu. Čiže, naň nikdy nenatrafite.
Mam na účte 0€ ale aj tak chcú platiť poplatok 5,50€ za vedenie účtu. A budem tam asi chodiť do nekonečna, Neze by to bolo 30km 🤦‍♀️
Čadca – Slovensko

Alouš

Rozhodně nedoporučuji. Změnila jsem si telefonní přístroj a nebylo možné na něm aktivovat aplikaci, protože jsem měla propadlou občanku, a Pas a řidičák jim nestačí. Takže nyní se nedostanu na učet, a kvůli této bance se mi zpozdí platby, protože nemám trvalé příkazy ale zadávám si vše ručně každý měsíc. Musím čekat na občanku ještě 14 dní. Nikdy jsem nezaplatila nic pozdě. Ale kvůli této bance mám z ostudy kabát. Od této banky odcházím. Je sprosté v dnešní době chtít občanku když mám platný jiný doklad totožnosti. V KB pas není problém.

Jan

Jedná velká hrůza všech hrůz!!!! Banku nedoporučuji !!!
Mám u RB kreditní kartu,byl mi účtován vysoký úrok na který jsem upozornil a zároveň podal reklamaci. Z 179,- byl snížen na 56,-
Kdybych se neozval,banka by si neoprávněně přišla na 123,-
Nechci ani domýšlet, u kolika klientům jim toto prošlo!!! O martirium co jsem musel projít abych se dobral zdárného výsledku,už psát nebudu.
Tuhle banku nedoporučuji !!!!!!!!

Last edited 1 rok před by Jan
Mirek

Ze začátku velká spokojenost, pak se vyskytl problém, kdy po platbě kartou za antivirový Malwarebyte program si společnost po 2 měsících z karty, kterou jsem dříve platil, odečetla částku znovu. Vzal jsem si den dovolené ihned ten den oznámení zastavit platbu. Někde jsem slyšel, že to banka může zadržet. Byli velmi vstřícní že požádají o vrácení, ale pak se nic nedělo, peníze stejně odeslali, po měsíci opět nic. Banka že čeká na odpověď, tak jsem té antivir společnosti vyhrožoval špatnou recenzí a cca po několika měsících platbu vrátili. Kartu jsem již vyměnil za jinou, ale někdo z Malwarebyte mi na již neplatnou kartu opět strhl po roce služby roční platbu, i když jsem opakování služby odmítl. Nechápu, jak tato banka může na již neplatnou kartu opět vyplatit peníze již dříve reklamované společnosti. PIN i neplatnost je u této banky na nic, nechá Vám vybílit účet a nemáte obranu, evidentně ji na dobrých zákaznících nezáleží.

Josef

Jak to tady čtu, tak nedávno jsem k nim vlezl ale asi udělám „brzy“ zpátečku………ok

Václav

Mně převedli účet z EQUA banky, kterou pohltila Reiffeisen bank, údajně platí stejné podmínky, jako u EQUA banky-tam vše fungovalo na jedničku. Podle prvního vyúčtování u reiffeisenkyv idím, že podmínky rozhodně stejné nejsou. Za výběr 400 EUR v Rakousku u tamější pobočky téžé banky si z mého účtu vedeného v EUR strhli 47 EUR. Mizerná banka, nedoporučuji !

Jan

Já mám s Raiffeisenbank také špatnou zkušenost. Slibovali při obratu do 15ti tisíc korun bezplatné vedení účtu zdarma, plnil jsem, přesto občasně poplatek účtovali. Poté zvedli na obrat na 25tis. to jsem také plnil ale přesto poplatek stále občas z ničeho nic účtovali. Jak mi došla trpělivost, banku jsem zrušil. Opravdu s touto bankou jen starosti a problémy!

Jaroslav

PO MÉ DOSAVADNÍ ZKUŠENOSTI PRYČ OD RAIFFEISENBANK!!! SLIBY CHYBY!!!! Uvěřil jsem reklamě a udělal si u banky účet. Naštěstí jsem nepřešel komplet. Poté co mi přišel mail, že účet založen jsem se nemohl přihlásit. Po zavolání na podporu jsem byl odpálkován, že vše je v pořádku. Po opětovném volání už byl na lince schopný pracovník, který mi pomohl vyřešit přihlášení (trvalo sice půl dne, ale povedlo se).
Co se týká zvýhodněného účtu s 3% – nemám dodnes. Podmínkou byla instalace aplikace eKonta, již 2x jsem urgoval na podpoře, že mám stále úrok 0,1% a pořád nic, tak uvidíme, možná někdy příště splní sliby. U Raiffeisenbank platí doslovně – Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají ….

Radim D

Nalákali mě loni když nabízeli spořící účet s úrokem 3%. Spořící byl k běžnému, u které nebyly poplatky při třech obratech a příchozí platbě 15tis. Nejdříve mi zrušili úroky na spořícím účtě a pak mi naúčtovali vedení běžného 99,- měsíčně i když jsme měl splněny podmínky pro vedení zdarma. Tak jsem účet zrušil, s tím že mi peníze převedou do 14-ti dní. Po 14 dnech peníze zmizely a když jsem tam volal, takže mi je pošlou za dalších 14 dní. POZOR nešlo o tisíce, ale statisíce. které si banka prostě jen tak ponechá 14 dní někde „pod matrací“ aniž bych k nim měl jakýkoliv přístup!!

Martin

K pánovi Prokopovi, otázka ktorá inštitúcia Vám prevedie cudziu medzi domácimi bankami bez poplatku? Ak takú nájdete v EU odporučte mi ju prosím. Nakolko sa pohybujem vo finančnom sektore nejakú dobu neviem o takej inštitúcii v EU. Podla mňa si treba najprv zistiť informácie a až potom kydať.

Petr

NEDOPORUČUJI!!!! Zažádal jsem v téhle době o odložení splátek na tři měsíce. Banka mi prní měsíc nestrhla nic a druhý měsíc strhla vše dvakrát!!!! Takže teď naše rodina je na pokraji finančního kolapsu. Banka si mi akorad vysmívá. Jsou to ubožáci a zloději.

Vladimír

Jsem klientem RB od doby, co banka přišla do ČR. Byla to kdysi jedna z nejlepších bank v zemi, ale pomalu se stala nejhorší. Firemní i rodinné peníze jsme teď převedli do jiných bank. Nevím, zda budu definitivně rušit účty v RB, ale peníze nenechávám na účtech ležet déle než 12 hodin. Jejich jednaní s klientem je hrozné.

marta

dobrý den.my s manželem máme velice špatnou zkušenost s RB. manžel si bral úvěr .paní na přepážce byla velice milá , ale zrada přišla, když nám po doplacení měli vyplatit bonus 20 000,- kč za řádné splácení. jelikož nám dotyčná „zamlčela“ podstatné body pravidel na vyplacení bonusu a které nám poslali mailem až když začal kolotoč o peníze , jako že musíte mít účet u jejich banky. ona věděla , že peníze převádí do ČS a přeci nám tvrdila, že bonus dostaneme. bylo to to hlavní , na co jsme se několikrát ptali. dnes se řeší problém u Arbitru a myslíme,že naděj je mizivá. ale dotyčná už nyní nepracuje na přepážce, byla tak „šikovná“ že už je v kanceláři.asi za to , kolik získala klientů. NIKOMU by jsme tuto banku nedoporučili!!! M+M

Richard

Několik mě otravovali, že je škoda ,aby mi peníze ležely jen tak na účtu,investiční poradce p. Krizanovic mi vybral jakési portfolio z 5 částí, výslovně jsem mu řekl, že nechci rizikové portfolio, vzal si desitky tisíc za radu a už je 5 let ve ztrátě všech 5 částí. Za odměnu ho udělali ředitelem na jiné pobočce v Praze…

15
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex