Raiffeisenbank

Raiffeisenbank
Raiffeisenbank

Ačkoliv má banka pro mnoho lidí velmi složitý název, produkty, které Raiffeisenbank jsou jasné a jednoduché. Jak už je uvedeno v samotném mottu, ke službám banku inspirují samotní klienti a jejich požadavky. Začneme-li segmentem osobních financí, tak zde je samozřejmě možné začít naprostou klasikou, do které se řadí standardní běžný účet, ke kterému jsou k dispozici také platební karty. Tím ale nabídka v oblasti osobních financí, kterou Raiffeisenbank nabízí, rozhodně nekončí. Jsou to totiž i úvěrové produkty, které mohou nejenom klienti banky pravidelně využívat. A to jak ve formě standardních osobních půjček, tak ve formě možnosti čerpat do mínusu, tak ve formě hypoték, kterými Raiffeisenbank umožní financovat bydlení.

Firemní finance

Nejsou to ale jenom finance osobní, ale také firemní. Mimo institucí, nebo velkých firem totiž nabídne Raiffeisenbank služby i pro menší firmy, nebo živnostníky. I těm nabídne škálu podnikatelských účtů se snadným ovládáním a servisem, nebo s debetními kartami. Podnikatelé ale mohou využívat i dalších výhod, jako jsou třeba úvěry sloužící k rozjezdu, nebo rozšíření podnikání. Vše je kombinováno také s poradenstvím, nebi investičními produkty. Raiffeisenbank ale pomáhá podnikatelů realizovat výhodný platební styk do celého světa, což je dobré hlavně v rámci mezinárodních obchodů.

Investování

Banka Raiffeisenbank se ale nezabývá pouze klasickými službami, které souvisejí se správou a vedením finančních prostředků a účtů. Banka se totiž zabývá také finančními trhy, v rámci kterých poskytuje nejenom aktuální informace, ale umožní je také využívat ke zhodnocení svých peněz. A to v rámci své vytvořené platformy, která tak majitelům účtů umožní nákup a prodej komodit, akcií nebo měnových párů. Stejně tak ale nabídne i služby privátního nebo korporátního bankovnictví, nebo možnosti spojené s finančním poradenstvím, ale i správou produktů. Díky počtu poboček a kvalifikovaných lidí tak je dobrou volbou i pro náročnějšího klienta.

Raiffeisenbank nabízí tyto služby

Běžné účty
– eKonto SMART
– eKonto KOMPLET
– eKonto STUDENT

Platební karty
– Kreditní karty
– Debetní karty
– Bezkontaktní platby
– 3D Secure

Hypotéky
– Hypotéka Klasik
– Hypotéka Klasik Plus
– Offset
– Americká hypotéka Univerzál
– Variabilní hypotéka
– Hypotéka Profit
– Equi hypotéka bez dokladání příjmu
– Hypotéka Minimax
– Rádcova hypotéka

Pojištění
– Životní pojištění
– Pojištění ke kartám
– Pojištění k osobním půjčkám
– Pojištění k hypotéce
– Pojištění ke Včeličce
– Úrazové pojištění k účtu
– Samostatné cestovní pojištění

Úvěrové produkty
– Osobní půjčky

Zhodnocování úspor / Investování
– Podílové fondy
– Spořicí účty
– Termínované vklady
– Depozitní směnka
– Stavební spoření
– Hypoteční zástavní listy

Máte zkušenosti se společností Raiffeisenbank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Raiffeisenbank
3.4 (67.5%) 8 votes

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*