Raiffeisenbank

Raiffeisenbank
Raiffeisenbank

Ačkoliv má banka pro mnoho lidí velmi složitý název, produkty, které Raiffeisenbank jsou jasné a jednoduché. Jak už je uvedeno v samotném mottu, ke službám banku inspirují samotní klienti a jejich požadavky. Začneme-li segmentem osobních financí, tak zde je samozřejmě možné začít naprostou klasikou, do které se řadí standardní běžný účet, ke kterému jsou k dispozici také platební karty. Tím ale nabídka v oblasti osobních financí, kterou Raiffeisenbank nabízí, rozhodně nekončí. Jsou to totiž i úvěrové produkty, které mohou nejenom klienti banky pravidelně využívat. A to jak ve formě standardních osobních půjček, tak ve formě možnosti čerpat do mínusu, tak ve formě hypoték, kterými Raiffeisenbank umožní financovat bydlení.

Firemní finance

Nejsou to ale jenom finance osobní, ale také firemní. Mimo institucí, nebo velkých firem totiž nabídne Raiffeisenbank služby i pro menší firmy, nebo živnostníky. I těm nabídne škálu podnikatelských účtů se snadným ovládáním a servisem, nebo s debetními kartami. Podnikatelé ale mohou využívat i dalších výhod, jako jsou třeba úvěry sloužící k rozjezdu, nebo rozšíření podnikání. Vše je kombinováno také s poradenstvím, nebi investičními produkty. Raiffeisenbank ale pomáhá podnikatelů realizovat výhodný platební styk do celého světa, což je dobré hlavně v rámci mezinárodních obchodů.

Investování

Banka Raiffeisenbank se ale nezabývá pouze klasickými službami, které souvisejí se správou a vedením finančních prostředků a účtů. Banka se totiž zabývá také finančními trhy, v rámci kterých poskytuje nejenom aktuální informace, ale umožní je také využívat ke zhodnocení svých peněz. A to v rámci své vytvořené platformy, která tak majitelům účtů umožní nákup a prodej komodit, akcií nebo měnových párů. Stejně tak ale nabídne i služby privátního nebo korporátního bankovnictví, nebo možnosti spojené s finančním poradenstvím, ale i správou produktů. Díky počtu poboček a kvalifikovaných lidí tak je dobrou volbou i pro náročnějšího klienta.

Raiffeisenbank nabízí tyto služby

Běžné účty
– eKonto SMART
– eKonto KOMPLET
– eKonto STUDENT

Platební karty
– Kreditní karty
– Debetní karty
– Bezkontaktní platby
– 3D Secure

Hypotéky
Hypotéka Klasik
Hypotéka Klasik Plus
– Offset
– Americká hypotéka Univerzál
– Variabilní hypotéka
– Hypotéka Profit
– Equi hypotéka bez dokladání příjmu
– Hypotéka Minimax
– Rádcova hypotéka

Pojištění
– Životní pojištění
– Pojištění ke kartám
– Pojištění k osobním půjčkám
– Pojištění k hypotéce
– Pojištění ke Včeličce
– Úrazové pojištění k účtu
– Samostatné cestovní pojištění

Úvěrové produkty
– Osobní půjčky

Zhodnocování úspor / Investování
– Podílové fondy
– Spořicí účty
– Termínované vklady
– Depozitní směnka
– Stavební spoření
– Hypoteční zástavní listy

Máte zkušenosti se společností Raiffeisenbank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

6 Comments on Raiffeisenbank

  1. Již nikdy více. Velice špatná zkušenost. Měla jsem vedení účtu zdarma za splnění dvou podmínek – více jak 15000 měsíčně a kartu aktivně užívat. To jsem splňovala. Pak jsem si ale dovolila otěhotnět. Vzhledem k tomu, že stát dává rodičovskou 7600 měsíčně na tři roky jsem se u banky informovala, zda je možné i tak mít vedení účtu zdarma. Milá paní operátorka mě informovala, že to možné je, že o mě jako o klienta přijít nechtějí i vzhledem k tomu, že je to pouze na tři roky a pak se vrátím do práce a budu opět splňovat všechny podmínky pro účet zdarma. Domluvila jsem se, že se tedy ozvu až budu nastupovat na mateřskou abychom vše nastavili. Po cca 3 měsících jsem mluvila s operátorem, který mi oznámil, že neví, co mi kolegyně řekla nebo slíbila, ale že nic takového nelze. Že jedinné, co mohu zkusit je nechat si zrušit účet a že se mi do 14 dní od žádosti o zrušení účtu ozvou a nabídnou mi vedení účtu na rok zdarma když jej nezruším. Napsala jsem tedy rozčílený email a samozřejmě jsem účet na pobočce zrušila. S ohledem na zaslaný email mě ani nikdo nekontaktoval. Po takto špatné zkušenosti nemohu tuto banku doporučit nikomu. Velice špatná zkušenost a již nikdy víc!!!

  2. Tak taková banka co si říká,že je nejoblíbenější bankou roka a nejlepší bankou roka , to je na smích,dneska jsem šel do banky Usti nad Labem , jenom něco zaplatit-na pokladnu a představte si,že jsem tam čekal dokud se dostane řada na mně celých…52-minut , to je nejlepší banka ? To je už po třetí krát , lidi v řadě si stěžujou a mám známy ,který taky říkaj,že když se to nezmění a budou dlouho čekat v bance,tak si změní banku ,jenom kvůli tomu…dvě pokladny a jenom jedna je otevřena a strašně pomalu pracujou…mají nejhorší systém a je to nejhorší banka .

  3. Varování pro všechny, co mají devizový účet. Za převod USD mezi českými bankami si účtují 1200 Kč, jako za zahraniční platbu. V recenzích této banky klienti často používají termín „bankovní šmejdi“ . To je myslím přesné.

  4. Jsou to potvory, prej zruseni uctu zdarma, zadne skryte poplatky. To tak. Rusila jsem ucet, mela jsem tam nejakych 15haleru, pre jsem jej nepouzivala a vedeni uctu zaplaceno na dany mesic. Myslela jsem ze pohoda, nic uz nemusim resit, ucet zaplacen a zrusen.
    Po mesici mi prisel vypis s oznamenim, ze mam dluh 40kc na uctu. Nechapala jsem kde se tam vzalo tech -40kc. Ty mrchy si nauctovaly 40 korun za poslani vypisu z uctu (ktery jsem nechtela), aby mi v tom vypisu mohli oznamit, ze jim dluzim penize. Proste vrchol kocourkova. Banku nikomu nedoporucuji.

  5. Tak se musím bohužel přidat s negativní, až tristní zkušeností s Raiffeisen bankou. Z počátku vše fungovalo dobře, měl jsem podnikový i osobní účet zdarma, dle dohody. Po změně osobního bankéře se mi z ničeho nic začali objevovat poplatky za vedení karty. Beze slova upozornění nebo zdůvodnění. Kontaktoval jsem osobního bankéře, aby mi toto chování vysvětlil a zdůvodnil. Pouze mi napsal, že si mám zažádat o VISA kartu… a zase nic kolem vysvětlení. Tak jsem jej požádal, aby stornoval poplatky, vysvětlil proč se tak děje a pak můžeme jednat o změně platební karty. Již se mi neozval. Vypověděl jsem účet a hned by všechno šlo, účet zdarma, nový bankéř… bohužel pozdě.
    Ale to nejlepší teprve přišlo. V dohodě o závazku jsme se dohodli na 14 denní výpovědní lhůtě a převodu peněz na vyjmenované účty. Po 14 dnech mi zrušili účty a peníze si ponechali!!! Když jsem urgoval, že nemám peníze na účtech dozvěděl jsem se na zákaznické lince, že mi je pošlou do 30 dnů!!!!!! A pokud chci jinak, tak si to mám vyřídit na pobočce. ZCELA NEUVĚŘITELNÁ AROGANCE A PŘÍSTUP.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*