Richee

Poměrně hodně Čechů, v podstatě až polovina, má několik bankovních účtů u více bankovních institucí. A právě pro tyto případy byla vytvořena aplikace, která vám jistě usnadní život. Také máte ve svém mobilním telefonu nainstalováno více aplikací bankovních institucí, pak vyzkoušejte tuto appku s názvem Richee, která všechny vaše účty sloučí do jednoho.

Webové stránky

Tato aplikace vznikla pod patronátem banky Creditas. Nicméně na webových stránkách příliš informací nenajdete. Jde však o novinku, kterou potřeba, jak se říká, proklepnout. Výhodou je, že tuto aplikaci můžete využívat i v případě, že nemáte u banky Creditas účet. V současné chvíli společně propojíte účty z bank:

  • Fio banka
  • Moneta Money Bank
  • Air bank
  • Banka Creditas

To však není všechno, mezi další banky patří Equa bank, Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, Komerční banka. Wustenrot, Raiffeisenbank nebo Tatra banka.

Jaké jsou funkce aplikace Richee

Funkcí této aplikace je opravdu hodně. Pojďme se na ně podívat. S touto aplikací budete mít přehled o účtech z různých bank v jedné mobilní aplikaci, snadno sesynchronizujete historii všech účtů, Uvidíte celkový zůstatek na účtech, budete moci zasílat platby ze všech bankovních účtů, všechny transakce se vám budou dělit do jednotlivých kategorií a v neposlední řadě budete mít k dispozici statistiky všech výdajů a příjmů.

Blog nabídne nejnovější články

Webové stránky jsou opravdu jednoduché, nicméně najdete tam záložku Blog, do které, když se podíváte, můžete tam najít nejnovější články jak ze světa této aplikace, tak i jiné zajímavé články. K dispozici jsou také kontakty, kterých můžete využít v případě, že máte nějaké otázky, zejména jde o:

  • Email
  • Facebook
  • Infolinku

Na infolinku můžete zavolat každý všední den od 8:00 do 20:00. Zaslat otázku je možné také pomocí formuláře, která je dostupný na webových stránkách.

Co získáte s účtem Richee

Nejen že budete mít všechny své účty v jedné aplikaci, kromě toho také získáte mnoho výhod. Budete mít běžný účet s úrokem 1,5 % až do výše 300 000Kč, pěkné kurzy pro výběry a platby v zahraničí, neomezené výběry doma i kdekoliv na světě a to zdarma. Peníze dostanete i v případě, že do aplikace pozvete své kamarády. Získáte 300 Kč za jednoho a tyto peníze se mohou opakovat až 50 krát.

Jak postupovat, když si chcete účet založit

Založení je poměrně jednoduché. Stačí si stáhnout aplikaci Richee a založit so běžný účet, poté můžete pozvat své kamarády a získat tak svoji odměnu. Výhodou je to, že 300 Kč nezískáte jen vy, ale ten, který si na vaše doporučení účet také založí. Když budete mít založen běžný účet, získáte i platební kartu. Veškeré výběry i platby jsou zdarma, stejně jako vedení účtu.

Shrnutí

Banka Creditas říká, že bezpečnost je na prvním místě. To je totiž dost podstatná věc, pokud si klient bude takovou aplikaci chtít stáhnout. Nicméně je potřeba říci, že pokud máte několik aplikací v mobilním telefonu, riziko napadnutí a o něco vyšší, než když budete mít jen jednu. Navíc banka zaručuje, že aplikace je opravdu bezpečná. Pokud tento nástroj bude fungovat, jistě jde o užitečnou věc pro případ, že máte dva i více účtu, což v dnešní době není ničím výjimečným. Výhodou může být také to, že pokud si zřídíte běžný účet, veškeré transakce jsou zdarma, stejně tak vedení účtu, což v dnešní době není příliš obvyklé.  Získáte také účet s dobrým úrokem pro případ, že máte na účtu větší obnos peněz. Pokud se vám tato aplikace zalíbila a nechcete již mít účty rozdělené, pak jistě stojí za to ji vyzkoušet a udělat si vlastní obrázek o tom, jak aplikace funguje. Přeci jen vám to ulehčí správu vašich financí a budete mít také lepší přehled.

Máte zkušenosti s aplikací Richee? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

5 1 vote
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex