RoboCash

Jestliže patříte mezi ty, kteří chtějí investovat své peníze, jistě hledáte různé možnosti. RoboCash patří mezi portály, které se investováním zabývají, nicméně na rozdíl od ostatních, jde o poměrně malý portál. V podstatě můžeme říci, že před dvěma lety měl portál všeho všudy 330 investorů, kteří vložili peníze v hodnotě 800 tisíc EUR.  Podívejte se na informace o tom, co to RoboCash je a jestli se vyplatí do této platformy investovat.

O co v RoboCash jde?

Je to plně automatizovaná P2P platforma, do které mohou investoři zasílat své peníze. Všechny investice jsou plně automatizované a tak šetří čas především investorovi. Tato platforma funguje na stejný způsob, jako když lidé půjčují lidem, nicméně jde především i krátkodobé půjčky, kde se splatnost půjčky pohybuje okolo 22 dní. Pokud tedy budete investovat právě zde, dočkáte se:

  • rychlého výnosu
  • vysokého výnosu 14 %

Jak se odlišuje od ostatních P2P portálů

Především jde o to, že si nemůžete vybrat, komu vlastně peníze půjčujete. Jak jsme již řekli, vše je plně automatizované. K dispozici je pouze Auto Invest. Úvěr však je možné splacen v maximální době 60 dnů, což je opravdu příjemné. Přístup se dá pochopit. Investor chce investovat, ale zároveň chce rychle své peníze zpět, plus samozřejmě něco navíc.

Jak funguje investování?

Postup je poměrně jednoduchý. Pokud chcete investovat, stačí si navolat úrok a rozsah částky na jednu investici. Poté si zvolíte, do jaké země vaše peníze poputují, a zaškrtnete maximální délku úvěru. To je v podstatě vše, co musíte udělat. Nicméně je pravdou, že pokud chcete být investorem, na tomto portálu se bez anglického jazyka jen stěží obejdete.

Nastavení Auto Invest

Na webových stránkách také najdete tři tlačítka, která však nejsou nikde přesně vysvětlena, co tedy znamenají? Tlačítko Reinvest je o tom, investovat to, co jste získali na úrocích zpět. Můžete tak obratem investovat vydělané peníze. Tlačítko Balance znamená, že pokud jste vložili určitou částku, která vám byla vrácena, tak ji znovu investujete, nicméně bez vydělaných úroků. Ty se vám tak hromadí na vašem účtu a můžete s nimi libovolně nakládat.

  • Znovu investovat v plné výši
  • Investovat jen z části
  • Vybrat si je

Pak na RoboCash najdete ještě jedno tlačítko a tím je PayOut. Na tohle tlačítko kliká asi každý opravdu rád. Zajistíte s tím, že úroky vám budou odeslány přímo na váš bankovní účet. Možná se vám to nebude zdát, vzhledem k tomu, že za každou platbu se platí, nicméně pokud vám jde o to, abyste měli každý měsíc nějaký příjem navíc, je tohle skvělou volbou.

Chcete investovat? Vyzkoušejte RoboCash

Možná budete namítat, že nejde o příliš velkou platformu na to, abyste do ní vkládali své peníze. Na druhou stranu však P2P platformy všechny nějakým způsobem vznikaly a tahle má jistě své přednosti. Jistá přednost spočívá už jen v tom, že pokud budete chtít, tak vám již zmíněné úroky přijdou rovnou na účet. Velkou výhodou také je, že jde o kratší investici, tudíž nemusíte na výnos čekat několik let, ale v podstatě jen měsíc, což je opravdu skvělé to obzvláště v případě, že nemáte trpělivost. Na druhou stranu jde o riziko, které ne každý bude chtít podstoupit a to zejména právě proto, že portál není příliš rozjetý a stát se může v podstatě ledacos. Na druhou stranu investování na této platformě je opravdu jednoduché a rychlé. Nemusíte u počítače sedět příliš dlouhou dobu. Pokud chcete slyšet zhodnocení, určitě RoboCash stojí za vyzkoušení, nicméně asi není dobré na začátku posílat příliš vysoké částky. Pak je již na každém investorovi, jestli u této platformy zůstane, či nikoliv. Někdo se možná bude řídit pravidlem, že risk je zisk.

Máte zkušenosti se společností RoboCash? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex