Innogy

Innogy - dodavatel plynu a elektřiny
Innogy - dodavatel plynu a elektřiny

Společnost Innogy byla po dlouhou dobu pouze dodavatelem plynu, ale v posledních letech se jasně zařadila i mezi ty společnosti, které nabízejí domácnostem také elektřinu. Tím však široký záběr společnosti stále ještě nekončí, jelikož stejně tak jim může nabídnout levnější volání, v rámci svého virtuálního mobilního operátora. Na trhu však dominuje právě s prvně zmíněným zemním plynem, který je dodáván jak soukromým osobám – tedy domácnostem, tak je samozřejmě dodáván také firemním subjektům, s jakkoliv velkým odběrem. Totéž platí i o elektřině.

Jistota velmi dobrého zázemí

Že je společnost Innogy skutečně dodavatelem s jistotou kvalitního zázemí, dokládá nejenom široké množství poboček či zákaznických center, ale dokládá to také množství zaměstnanců, kterých je více než 4 300. Samozřejmostí je i to, že Innogy dokáže svými dodávkami uspokojit požadavky zákazníků v celé české republice, a to v rámci 64 kilometrů distribučních sítí, které se týkají jenom plynu.

S tou souvisí i to, že tato firma není jenom dodavatel jako takový, ale disponuje i výrobními kapacitami. V tomto směru se Innogy zaměřuje jak na výrobu a dodávku tepla, tak samozřejmě výrobu a dodávku také elektřiny.

Široký výběr tarifů

V čem může nabídka společnosti přijít současným zákazníkům vhod, to je určitě bohatý výběr jednotlivých tarifů, které se zaměřují hlavně na konkrétní spotřebu dané domácnosti. Ty sice ne vždy patří k nejlevnějším, ale vzhledem k zázemí a službám jsou dobrou volbou. Jako zákazníci společnosti Innogy však můžete dosáhnout i na mnohé benefity, související s kartou, kterou dostanete. Díky ní je možné čerpat třeba slevy u různých obchodníků, stejně jako je možné čerpat slevy třeba na nákup nebo využívání různých služeb.

Máte zkušenosti se společností Innogy? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Innogy
Ohodnoť

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

1 Comment on Innogy

  1. NEHYBA NAPSAL: Březen 14, 2018 (19:58)
    Dobrý den.Důrazně varuji před společností Inoggy.Při nabídce odběru elektřiny Vám nalžou vše co je třeba, aby jste se stali jejich zákazníkem. Když dostanete první vyúčtování, tak se nestačíte divit. Cena je dvojnásobná. Tato praxe zavání PODVODEM!!!! Mrzí mě, že jsem si nezapsal jméno dotyčné paní, která mě dostala.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*