Srovnání bankovních a nebankovních půjček na webu AkutníPůjčka.cz

Mnoho lidí, kteří si potřebují půjčit peníze, se často rozmýšlí, zda se vyplatí půjčit si v bance nebo raději vzít nebankovní půjčku. Obě možnosti mají klady i zápory, není se tak čemu divit, že mnozí klienti tápou. Navíc je pro někoho nemožné získat půjčku od banky, a tak raději sáhne po půjčce od nebankovní společnosti. Přehledné srovnání obou typů půjček nabízí portál AkutniPujcka.cz.

Výhody bankovní půjčky

Bankovní půjčka na rozdíl od té nebankovní nabízí poměrně nízké úroky. Ačkoli se to na první pohled nezdá, je tomu skutečně tak. Bankovní půjčky mají rozhodně menší RPSN. Když si navíc budete v bance půjčku vyřizovat, můžete se na ni spolehnout. Má totiž licenci od ČNB a musí se řídit určitým kodexem. Pokud proběhnou dobře všechny kontroly, včetně možnosti splácet a tak dále, může vám banka půjčit prakticky libovolnou částku. Nestává se to ale zase moc často.

Nevýhody bankovní půjčky

Značnou nevýhodou této půjčky je zdlouhavé vyřizování. Pokud spěcháte a peníze potřebujete opravdu velmi rychle, není bankovní půjčka zrovna tím správným řešením. Pro některé by mohla být nevýhoda také to, že banka nahlíží do registru dlužníků, a právě to by mohl být důvod zamítnutí půjčky. Také často bývá důvodem zamítnutí půjčky. A třetí nevýhodou je, že musíte dokazovat výši svých příjmů, aby banka věděla, zda budete schopni splácet. Podle výše vašich příjmů vám také nabídnou maximální možnou částku, kterou vám je banka ochotna půjčit.

Výhody nebankovní půjčky

Jak plyne z předcházejících odstavců, velkou výhodou nebankovní půjčky je rychlost jejího vyřízení. Půjčky online přes internet vyřídíte během několika málo kliknutí, navíc budete mít jistotu, že se jedná o ověřené nebankovní poskytovatele půjček. Peníze od požádání můžete mít na svém účtu klidně do deseti minut. A to už je oproti bankovní půjčce opravdu velký rozdíl. Koneckonců, využít se dá také rychlá SMS půjčka, kterou vyřídíte prakticky okamžitě. K jejímu vyřízení navíc nebude potřeba dokládat další nejrůznější dokumenty, takže i celý proces vyřízení je o dost rychlejší. Navíc nemusíte dokazovat svůj příjem, což se některým klientům může velmi zamlouvat. Je to jeden z největších plusů nebankovní půjčky.

Nevýhody nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky mají také své nevýhody. Tou první jsou rozhodně vyšší úroky, než v případě půjčky bankovní. Využijte proto srovnání půjček, abyste si našli nebankovní půjčky s co nejmenším úrokem a nejlepšími podmínkami pro vás. Vždy se proto ujistěte, jak vysoké úroky jsou. Druhým záporem je výše půjčky, nebankovní společnosti totiž velmi často půjčují mnohem menší peníze, než právě banky. A posledním, a možná největším mínusem je fakt, že u nebankovních půjček se mohou vyskytovat podvodníci. Je proto dobré si půjčovat od ověřených nebankovních společností.

4 komentáře u „Srovnání bankovních a nebankovních půjček na webu AkutníPůjčka.cz“

 1. Potřebuješ půjčku? Jste v jakékoli finanční krizi nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo zaplatit účty nebo začít pěkné podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálový úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší společnosti. nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a další. Osobní úvěr, obchodní expanze, start-up podnikání, vzdělávání, konsolidace dluhu, půjčky s pevnými penězi. Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu greatfuturefinancialservices (a) gmail . com

  Odpovědět
 2. Potřebujete lepší život? Zlepšete své podnikání dnes s 2% nezajištěným úvěrem. Získejte kredit do 24 hodin od aplikace. Neexistuje žádný limit na to, co si můžete půjčit, získat velký úvěr na velké projekty. Závažní lidé nám poslali PM nyní. Omezený počet lidí potřeboval. nezmeškej greatfuturefinancialservices(a)gmail.com

  Odpovědět
 3. Ahoj,

  Potřebujete investora? Potřebujete půjčku na zahájení podnikání nebo osobní půjčku? Jsme schopni poskytovat obchodní a osobní úvěry / půjčky firmám a jednotlivcům s úrokovou sazbou 3%. Naši investoři také financují projekty. Pro více informací kontaktujte e-mail: avantcworld@gmail.com

  Whatsapp: +13219993670
  https://avantinc.webnode.com
  pouze pro seriózní lidi
  S pozdravem
  Alexander Avant Credit

  Garantovaná nabídka úvěru

  Odpovědět
 4. Dobrý den

  Potřebujete půjčku na všechny účely? Máte finanční problém? Bridge Finance je zaručeno poskytováním finančních služeb zákazníkům za příznivou úrokovou sazbu. Naše půjčky jsou jednoduché a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Můžeme spojit jakoukoli půjčku s úrokovou sazbou 2% s vaším rozpočtem. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím (adrianbay0008@gmail.com)

  Odpovědět

Napsat komentář