T-Mobile

T-Mobile Czech Republic je dceřinou firmou Deutsche Telekom Europe, která je zároveň jejím 100% vlastníkem. Jedná se o telekomunikační společnost provozující mobilní síť a nabízející mobilní a ICT služby na území České republiky. Ta zde začala působit už roku 1996, kdy na trh vstoupila ještě pod původním označením Paegas, které jí vydrželo až do roku 2002, kdy přesedlala na dnes již všeobecně vžitý název T-Mobile. Samotný T-Mobile je však mezinárodním brandingem a na tento název tak lze narazit v různých lehce modifikovaných formách v téměř 40 zemích, kde působí operátoři pod záštitou německého Telekomu. 

Z evropského pohledu je pak Deutsche Telekom po započtení výsledků jeho dceřiných společností dokonce největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na starém kontinentě. T-Mobilu se daří velice dobře též i na českém území, důkazem budiž, že v roce 2005 získal primát mezi lokálními mobilními operátory v počtu zákazníků, měřený pomocí metriky aktivních SIM karet, který soustavně drží až do dnešních dní. Aktuálně má na svém kontě více než 6 milionů aktivních SIM karet. 

Nabídka se nově opírá hlavně o neomezené tarify 

Co se týče portfolia T-Mobilem nabízených produktů a služeb, tak ty se zdaleka netočí jenom kolem mobilních tarifů, ale pořídit si lze celou řadu dalších služeb a výrobků, jež jsou uzpůsobeny potřebám současného moderního digitálního světa. Mezi hlavní stavební prvky nabídky T-Mobilu tedy patří: 

  • Mobilní tarify (neomezené, na míru, studentské…) 
  • Předplacená karta 
  • Internet na doma 
  • Internet do tabletu a notebooku 
  • T-Mobile televize 
  • Telefony, tablety a jiná elektronická zařízení 

Pokud se však přeci jenom zaměříme na nejhlavnější jádro nabídky této firmy – mobilní tarify, tak zjistíme, že letošní (2019) září přineslo v jejich poskytování a složení turbulentní změny. Takříkajíc nezůstal kámen na kameni a všechny tarify podstoupily rekalkulaci a zároveň vznikla řada nových. Důvodem k této změně byla skutečnost, že T-Mobile začal, stejně jako všichni ostatní velcí operátoři, nabízet neomezená data. Prvně se tak v jeho nabídce mohly objevit opravdu neomezené tarify.  

Ceny plně neomezených tarifů startují na částce 1 075 Kč/měsíc, nejlevnější standardně nabízený neomezený tarif (neomezené SMS a volání + 1,5 GB dat) si pak lze u T-Mobilu pořídit za 525 Kč měsíčně. 

Tarif na míru a aplikace Můj T-Mobile 

Pokud vám však žádný z běžně nabízených tarifů nevyhovuje, nemusíte zoufat, neboť si je možno vytvořit tarif na míru.

Stávající zákazníci tohoto mobilního operátora si mohou tarif dle svého výběru sestavit třeba i v zdarma dostupné (pro Android a iOS) aplikaci Můj T-Mobile, která krom této možnosti slouží především k poskytování přehledu o aktivních službách a jejich čerpání. Rovněž jejím prostřednictvím můžete provádět online platby za vyúčtování či dobíjet si kredit. 

Máte zkušenosti se společností T-Mobile? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 1.10.2019

Mohlo by vás zajímat

4 1 vote
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila

Mám tohoto operátora odjakživa a vždycky jsem si byla s ním schopná domluvit dobré podmínky. Nemám proto potřebu měnit i že mám jeho pobočku kousek od bydliště.

Rostislav Pražák

Nejsem spokojený…již několik měsíců nemám doma signál a stále to neřeší.. musel jsem si kvůli tomu pořídit pevný internet. Když jsem žádal nějakou kompenzaci ,tak mi nabídli směšnou částku 300 kč. Za pevný internet nyní musím platit na víc 420 Kč. U T-Mobile jsem od začátku, co existuje i když to tenkrát byl Pegas. Zákazníků si evidentně neváží. Tak prej mám klidně odejít.
Pražák Rostislav

603934701

Zdravím,nevím,proč mi vypínate přístup na můj telefon,mám tam ješte kredit 160 kč a pořád je číslo nedostupné.Byl jsem u vašeho operátora,ten si s tím neví rady.Na telefon mi chodí kody k bankám,na trasování a další věci.Děkuji za odpověd.

Kaja

dostal jsem od nich super retenčku, která předběhla i konkurenční nabídku O2.

Daniela

Operátora, kterého jsem nikdy nevyměnil. Operátorky jsou vstřícné a když pochybí, tak se omluví a kompenzují to slevou.

5
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex