Ušetřete peníze se slevovými portály

Zdá se vám, že utrácíte spoustu peněz, ale nechce se vám šetřit? Chcete si udržet svou komfortní zónu? Nevzdat se žádné neřesti, ale přesto ušetřit spoustu peněz? Tak právě pro vás jsou zde slevové portály. Díky nim dokážete to, co se dříve zdálo utopií. Budete šetřit, ale přitom nakupovat jako o život.

Picodi

Tento portál s roztomilou lištičkou v logu, je přímo rájem pro ty, kteří často nakupují po internetu. Na tomto webu jsou totiž všechny slevy na jednom místě. Vše je naprosto zdarma a bez registrace. Vše je přehledné a portál vám sám ukáže, co a jak máte dělat. Dokonce i použití této stránky je naprosto snadné.

Do vyhledávání v horní části portálu pouze zadáte obchod, ze kterého chcete nakoupit. Pokud je tam daný obchod uložen, ukáže se vám spousta slev. Pak už stačí jen okopírovat slevový kód, který posléze zadáte na oficiální stránku obchodu. Takto u některých značek můžete nakoupit se slevou až 80%.

Plná peněženka

Užitečný portál pro milovníky nákupů přes internet. Sami se prezentují jako společnost, která vám pomůže vydělávat nakupováním. A skutečně je to tak. Jediným omezením Plné peněženky je, že se musíte zaregistrovat, aby jste skutečně mohli vydělávat nakupováním. To ovšem není nijak složité.

Po registraci si jednoduše na webu Plné peněženky vyberete obchod, ze kterého se právě chystáte nakupovat a pouhým kliknutím ho označíte. Poté budete přesměrováni na webovou stránku vámi vybraného obchodu, což bude znak pro vás, že už máte začít s nákupem. Takto jednoduše vám může být z vašeho nákupu vráceno až 15% ze zaplacené částky.

Slevomat

Tento portál je spíše zaměřen na zážitky a originální akce. Najdete zde perfektní dary pro své blízké a to za velmi příznivé ceny. Můžete si vybrat mezi vstupenkami do muzeí, různými pobyty a dovolenými, módních balíčků či neomezených konzumací v restauracích. Nabídky, které na Slevomatu uvidíte jsou již několikrát zlevněné. Levnější akce již nikde jinde nenajdete. I když je Slevomat portálem vskutku spíše zážitkovým, najdete zde i jiné věci jako na příklad oblečení, elektroniku nebo jídlo.

A jak to funguje? Jednodušší to už být ani nemůže. Prostě a jednoduše si vyberete zážitek, který vás zaujal a který se vám líbí, zaplatíte ho a můžete vyrazit a užívat si.

Zlaté slevy

Pokud hledáte prostě jen nějaký přehledný server, který by vám ukázal všechny slevové portály na jednom místě, můžete kliknout na Zlaté slevy. Ukáže vám všechny možné slevy z různých internetových eshopů. Tento web je jednoduchý a přehledný „slovník“ všech existujících slevových portálů.

Stačí si prostě jen vybrat kategorii sortimentu, kterou chcete a ve vybrané kategorii zvolit zboží. To si posléze jednoduše koupíte. Zboží můžete nakoupit až o polovinu levněji, než jaká byla jeho původní cena.

Kuponik.cz

Jdeme na další možnost, se kterou se dá ušetřit. Hned v úvodu uveďme, že se nejedná ani o web typu cashback, ani o typický slevový portál. Jeho hlavní charakteristika už lehce vychází z jeho samotného názvu. Kuponik.cz se specializuje na nabídku slevových kuponů. Nikoliv těch, které je třeba si vytisknout, vystřihnout a někam donést. Specializuje se na ty internetové. Mají podobu unikátního kódu, který si stačí jenom zkopírovat do paměti počítače a následně v eshopu vložit do příslušného políčka.

Kladem serveru Kuponik je rozhodně výběr možností. Že nezahrnuje jenom menší a méně známé eshopy, to jasně ukazuje seznam obchodů. Zde lze najít napříč odvětvími i největší hráče na trhu. Tedy ve většině případů ty nejznámější eshopy na trhu. A to ať už ve specializaci na určitý sortiment, tak i ve formě takzvaných nákupních galerií. Tím ale jeho rozmanitost nekončí. Zapomínat nelze ani na širokou škálu nabízených kuponů, které je možné rozdělit v podstatě do trojice kategorií:

  • Procentuální sleva z hodnoty nákupu
  • Sleva v pevně dané částce
  • Poštovné, zboží, nebo jiná služba zcela zdarma

Jistě se zajímáte také o to, zda se nákup se slevovými kupony vyplatí. Už jenom to, že web Kuponik.cz máme v našem přehledu, jasně ukazuje na to, že se vyplatit může. Stačí se podívat na několik příkladů daných slevových kuponů. Pokud jde o slevy v nominální hodnotě, není problém ušetři i několik set korun při jedné koupi. Když mluvíme o procentuálních slevách, mohou se hodnoty dostávat i nad 50 procent. Tedy na úsporu, která je samozřejmá také u slevových portálů. Kupony však mají oproti nim hned dvě jasné výhody. Nejste omezeni tím, co konkrétně si můžete za zvýhodněnou cenu koupit. Dále nejste omezováni ani časem. Platnost takového kódu bývá v délce i několik měsíců. A tak máte dost času a rozmyšlení toho, co se vám bude hodit nejvíce.

Napsat komentář