Vyzkoušejte v novém roce e-shop na míru

Toužíte po vlastním internetovém obchodu, ale nevíte, jakou variantu pro jeho tvorbu zvolit? My vám ukážeme, jaké jsou výhody e-shopu na míru!

Kde takový e-shop sehnat?

Existuje hromada možností, jak získat svůj e-shop snů. Tou nejlepší volbou je internetový obchod na míru. Samozřejmě známe i další možnosti, o kterých bude zmínka níže, ale nejsou dostatečné jak kvalitativně, tak marketingově.

E-shop můžeme zadat firmě, speciální agentuře či nějakému studentovi, kterému pravděpodobně zaplatíte mnohem méně peněz za stejný výsledek. Spolupráce pak závisí zejména na konkrétním přání zákazníka a schopnostech programátora. Klíčovou se zde stává komunikace.

Proč právě internetový obchod na míru?

E-shop dělaný přímo na míru má plno výhod, které zkrátka boxová či open-source varianta nenabízí. Hlavním kladem je design webu, který přitáhne zákazníky a veškerou klientelu.

Pokud vsadíte na vhodný vzhled lahodící oku, půlka úspěchu je předem zajištěna. Obrázky, sekce, PHP kódování a vychytávky v podobě Java Scriptu? Při této volbě žádný problém! E-shop na míru je egem majitele. Ukazuje, kým je, co nabízí a čím se liší od konkurence.

Co dělá e-shop na míru tak přitažlivým?

Potěšení přináší obrovský výběr fontů, jak českých, tak cizojazyčných. Písmo je to, co definuje web. Ať jde o e-shop či o prezentaci firmy. Times New Roman je možná typické písmo, na nějž je většina lidí zvyklá, ale není zajímavé. Druhy písem se dají na internetu sehnat zdarma, nebo se kupují. V obou případech je rozmanitost dechberoucí.

Měřítkem pro konečné rozhodnutí může být prostor pro ukládání dat. Open-source nenabízí prakticky žádné místo, které by se pro potřeby kvalitního e-shopu dalo použít. Boxová varianta je na tom podobně.

V dnešní době jdou ceny hostingů dolů a lze tedy sehnat spolehlivé hostování vašeho e-shopu za nízké ceny s bleskurychlou svižností webových stránek a neomezenou velikostí úložiště.

V případě open-source volby je veškerá správa na majiteli, což není úplně šťastnou volbou. E-shop na zakázku nabízí maximální pohodlí, neboť o chod stránek se stará jejich správce, a to často v kteroukoliv denní či noční hodinu. Stačí zvednout sluchátko a nahlásit poruchu. V tuto chvíli je více než pravděpodobné, že do několika minut váš e-shop opět poběží.

Zásadní rozdíl a hlavní výhoda internetového obchodu na míru spočívá v tom, že jeho chod je pružný, lehký a maximálně přizpůsobivý. Kdykoli zatoužíte po nějaké vychytávce, změně designu, vylepšení komunikace se zákazníky či přidání množství fotografií, můžete to mít lusknutím prstu.

A to vše bez rychlostních omezení. Podobný zásah by stránky vytvořené v open-sourcové či boxové verzi způsobil viditelné zpomalení stránek a zabrání veškerého volného prostoru, pokud by byl vůbec možný.

Tento jev můžeme vidět na mnoha e-shopech a hned je patrné, že prodejce se snažil ušetřit na nevhodném místě. Zákazník chce nakupovat, nemá čas čekat na načtení webu. A to by mělo být v rozhodování klíčové. E-shop na míru nesmí nudit, musí bavit! Také se letos rozhodnete pro e-shop na zakázku?

Zoner inShop – profesionální e-shopové řešení už od roku 1996.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex