XTB

Jeden z velmi oblíbených brokerů, tedy zprostředkovatelů různých investičních obchodů. Pokud budeme konkrétní, tak můžeme říci, že se XTB online trading stal největším brokerem a tedy i největší obchodní platformou v rámci celé Evropy. To samozřejmě vede k tomu, že je oblíbený hlavně u profesionálních obchodníků, kteří hledají také profesionální služby se zárukou kvality. Stejně tak může XTB online trading přijít vhod i amatérům, kteří se mohou dozvědět řadu užitečných věcí v rámci pravidelně pořádané akademie.

Co lze obchodovat?

Profesionála ze společnosti XTB online trading nedělá pouze přístup a profesionální služby, jelikož je to také nabídka možností, v jakém segmentu lze investovat své peníze a tedy vydělávat. Může to být oblíbený Forex, tedy měnové páry, stejně jako komodity, popřípadě stálice ve formě akcií. Stejně tak to jsou ale i indexy CFD, popřípadě ETF CFD. Každý si tak může vybrat oblast, která je mu nejbližší, nebo rozložit své finance na několik z nich a tak logicky snižovat případné riziko toho, že některý obchod nevyjde. Navíc samotný broker XTB online trading vám k výdělkům může pomoci tím, že k vašemu vkladu automaticky přidá jeho 10 procent, čímž získáte na investování mnohem více peněz.

Včetně zpráv a analýz

Není to jenom služba brokera, nebo poskytnutí platformy pro obchodování, ale je to také mapování trhu, pro který je XTB online trading tak oblíbený. Každý den za vás profesionálové sledují důležité ekonomické události, stejně jako vám poskytují četné analýzy, díky kterým můžete mnohem lépe vědět, do čeho a jakým způsobem investovat. A to kdykoliv budete chtít, jelikož XTB online trading se nezaměřuje jenom na uživatele počítačů, ale díky svým aplikacím není problém realizovat obchody i v mobilu, nebo třeba tabletu. A to ať už je jeho součástí operační systém Android, nebo se jedná o Apple zařízení s iOS.

Máte zkušenosti se společností XTB? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lefan

Dobrý den,
děkuji za recenzi. Snažím se o XTB najít co nejvíce referencí, takže už mám kde co prolezlé. Opravdu se v součtu jeví asi jako úplně nejlepší varianta. Doporučuji kouknout sem: https://finex.cz/recenze/xtb/ první místo a 98 % hodnocení je už hodně slušné :).

Tom

No v té recenzi je špatně minimálně informace o tom, v jaké formě jsou u XTB dostupné akcie. Žádné syntetické akcie u nich totiž nenajdete – viz poslední komentář zde https://investplus.cz/investice/recenze-xtb-brokers-x-trade-brokers-zkusenosti-diskuze/ . Vtip je v tom, že syntetické akcie v podání XTB byly vlastně CFD bez páky. Tohle už ale u XTB nenajdete …

Martin Černý

Dneska už hlavně akcie u XTB můžete obchodovat zadarmo a bez poplatků, to je poměrně zásadní viz. tady https://akciepruvodce.cz/xtb-recenze-broker .

3
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex