Základ úspěšného podnikání v investicích a obchodu

Myslíte, že najdete úspěšné podnikatele/podnikatelky, kteří se na prvním místě nezajímají o úspěch podniku a co nejvyšší jistotu? Pochybuji. Obvykle uvažujeme o možnostech investování, obchodování a práce. Dále realizujeme řešení, pro které se rozhodneme v podnikání. Často se zamyslíme, jestli je výhodné využít některou z forem pojištění. Nesmysl, abychom se v podnikání zaměřili pouze na jeden z uvedených faktorů. Když dosahujeme nejvyšší jistoty a úspěšnosti víme, že investování, obchodování, práce, finance a pojištění jsou nedělitelné součásti podnikání. Samozřejmě že chceme, aby se podnikání rozrůstalo, ne rozpadalo.

Podstata 3 cyklicky se měnících stavebních kamenů podnikání v oblasti investice a obchodu.

3 základní oblasti a jejich využití k jistotě zisku, jsou základem skutečně úspěšných, bohatých  investorů i nejbohatších společností světa. Využití je přitom velice jednoduché,  protože  geniální myšlenky jsou jednoduše použitelné a sestavené na základě bohatých zkušeností a spolupráci. Chráněné po generace s vědomím o nejcennějším a věčně se zvětšujícím pokladu. Lidé žijí, pracují, vydělávají i krachují. Obvykle hloupá vláda, lidská hloupost, bezohlednost a souboje mezi společnostmi mají věčný sklon všechno komplikovat, dělat složitější, oslabovat a ničit. Hlavně na úspěšných lidech parazitovat. Ve všem bylo objeveno pravidlo, kterého si málo který člověk všimne, uvědomí si o co jde a umí ho využít. Jdete také využít cyklicky se opakující děj k finančnímu úspěchu?

3 základní kameny úspěšného podnikání

Nejdříve si můžeme pro představu znázornit podnikání rozdělené do 3 částí:

  1. Náhodný příležitostný obchod
  2. Obchod s nemovitostmi
  3. Obchod s drahými kovy (zlato a stříbro)

Ve všech částech může být výhodou pojištění.

Sestava 3 stavebních kamenů k docílení nekonečně se zvětšujícího podnikání.

Do ziskového podnikání mohou zapadat i finanční produkty, jako jsou akcie, úvěry, pojištění a podobně. Na základě kapitálu, či finančních produktů – například úvěrů, sestavíme podnikatelský záměr v reálné řešení. Například příležitostnými výhodnými obchody s akciemi. Zde těžíme finanční výnosy. Výnosy vkládáme zároveň do nemovitostí a zároveň do drahých kovů.

Kolik a kdy?

Využitím náhodných obchodních příležitostí docílíme co nejvyššího zisku vždy, když máme takovou možnost. Naspořený zisk vkládáme do drahých kovů, když jejich cena klesne. Později vždy také vzroste. (periodicky se tento děj opakuje od dávných dob a stále bude) viz graf:

Základy obchodování

Například zlato slouží k udržení hodnoty jakýchkoliv peněz, které delší dobu nechceme investovat a vyhneme se tak inflaci, případně ztrátě financí změnou vlády. Za pomoci centrální banky je možné bleskově zlato nakoupit i prodat. Tento postup lze provádět, včetně trezorového zajištění a pojištění zlata. Některé společnosti poskytují možnost nákupu a prodeje zlata zabezpečeným způsobem online přes internet. Takové komplexní řešení Vám umožní fyzické zlato nakupovat a prodávat online přes internet, včetně pojištění a trezorového zajištění.

Při výhodném zvýšení ceny zlata i jindy můžeme zlato prodat a dále investovat. Investujeme do nemovitostí. Pokud jejich cena klesla, jejich cena opět vzroste. V tom je možné nemovitosti prodat. Mezi tím můžeme nemovitosti pronajímat. V opačném případě investujeme do podnikání za účelem zvýšení finančního zisku. Vždy v případě zvýšení ceny nepotřebné nemovitosti na úroveň zisku při prodeji, nebo pokud vzroste cena drahých kovů či diamantů na ziskovou úroveň prodáme. (přelévá se investice mezi 3 stavebními kameny podnikání).

Cyklus jevící se složitě jako dům sestavený z točících se molekul, které se stále točí s celým vesmírem, můžeme jednoduše ovládat a stavět podnikání. Stačí si logiku uspořádat do jednoduchého řešení. 3 stavební kameny.

Články a aktuality k pokračování

Za nedlouho napíšu další články, obsahující aktuální situace ve zmíněných 3 oblastech(kamenech), včetně jejich výhod k využití. Především o akciovém trhu. Každý článek se bude zabývat každou z jednotlivých oblastí jednotlivě. Dále napíšu návody jak 3 oblasti konkrétně využít a přelévat. Také historický průběh celého kola od dávných časů i historické grafy a fakta jednotlivých oblastí.

Vše se bude odvíjet na základě dalších aktuálních zpráv v ekonomickém světě. Když nápad sestavíme, musíme ho také nadále aktualizovat na základě aktualit na Zemi. Stejně jako každé podnikáni o kterém je i tento článek.

 

AUTOR:  Sandra Lvice

Autorka se zabývá oblastí financí, obchodování a investic. Píše profesionální články na tato témata, které si můžete objednat na webu Copywriting.cz.

Napsat komentář