Zaplo

Tato společnost na sebe poměrně výrazně upozornila ve svých reklamních kampaních, ve kterých propaguje svůj produkt v souvislosti s tím, že lze získat první půjčku zdarma. Tím ale výhody, které Zaplo půjčka nabídne, zcela určitě nekončí. Mezi ty další patří třeba možnost online žádosti, a to z pohodlí domova, nebo velmi rychlé vyřízení. Drobným negativem sice může být povinnost platit korunový registrační poplatek, či zaslat naskenovaný doklad totožnosti. To je ale to jediné, co je v daném ohledu z vaší strany třeba.

O kolik lze zažádat?

To nejdůležitější, co s půjčkou souvisí, jsou samozřejmě peníze, o které je možné žádat. V tomto směru startuje Zaplo na hodnotě 1 000 korun českých, přičemž se následně posouvá dále, a to až na hodnotu příjemných 20 000 Kč, což je maximum, které lze získat. To je kombinovatelné s klasickým termínem splatnosti, který může být v rozmezí 7 – 30 kalendářních dní. Pokud však klient nestíhá zaplatit, může si danou splatnost prodloužit o další časové období.

Doslova pro každého

Důvodem, proč je žádost vyřízena skutečně rychle, je i to, že podmínky spojené s žadateli jsou opravdu minimální. To hlavní, co je třeba splnit, je jistě věková hranice plnoletosti, tedy věk 18 let. Dále je třeba tuzemské státní občanství a také platný doklad totožnosti. Mezi poslední nezbytnost patří účet, jelikož právě na něho jsou požadované peníze zasílány.

Co s požadavky souvisí, je také schvalovací proces, který má Zaplo zcela automatický a proběhne online. Není tak nutné sepisovat nebo podepisovat jakékoliv dokumenty, ani není nutné kamkoliv chodit, nebo snad doma vítat obchodního zástupce společnosti. Výsledkem je to, že se vše obejde bez smlouvy, ale třeba i bez nahlížení do registrů. Posledním pozitivem je to, že není třeba dokládat váš příjem, a to ať už podnikáte, jste zaměstnaní, nebo jste třeba i bez práce.

Informace o půjčce Zaplo

  • Výše úvěru: 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
  • Zákaznická linka: 800 399 399, 225 852 311
  • Zákaznický servis:  Pondělí – Pátek 8:00 – 20:00 / Víkendy, svátky 9:00 – 17:00
  • První krátkodobá půjčka zdarma
  • Možnost vyřízení online nebo telefonicky
  • Člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) s etickými zásadami

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Zaplo? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex