Modrá pyramida stavební spořitelna

Spořicí produkty jsou dnes možností, jak si řada z nás může vytvořit rezervy na svůj budoucí život, ale jak může díky naspořeným penězům financovat řadu věcí. A právě Modrá pyramida stavební spořitelna je jednou z možností, jak zhodnotit své finance poměrně snadno. Tato instituce, která spadá pod Komerční banku, dnes nabízí především výhodné možnosti spojené se stavebním spořením. To je možné nejenom založit a vést, ale je v budoucnu možné ho využít i k tomu, aby v rámci něho byl využit i úvěr ze stavebního spoření. Samozřejmě dané možnosti spojené se samotným spořením jsou určeny všem lidem, a to jak v produktivním věku, tak třeba i dětem, kdy jim právě rodiče danou pojistku zřídí.

Úvěry spojené s bydlením

Spořicí produkt ve formě stavebního spoření je sice nejznámější možností, jakou Modrá pyramida stavební spořitelna nabídne, ale rozhodně není tou jedinou. Další variantou, která je v daném směru k dispozici, je třeba rychloúvěr na lepší bydlení, ale také hypoúvěr. Vzhledem k tomu, že právě Modrá pyramida stavební spořitelna je pod křídly komerční banky, může nabídnout i klasickou hypotéku, které může být využita jak na stavbu, tak samozřejmě také na rekonstrukci, nebo koupi nemovitosti. Vše doplňuje i poslední varianta, kterou je možnost úvěr výhodným způsobem refinancovat.

Jaké jsou doplňkové služby?

To, co Modrá pyramida stavební spořitelna dokáže nabídnout navíc, jsou třeba klasické nebankovní služby, ale i možnosti nechat se pojistit. I zde platí, že se pojistky mohou odvíjet od jednotlivých spořících produktů, ale stejně tak se může jednat o klasické pojistné produkty, v rámci kterých pojišťujeme náš majetek, naše auto, nebo třeba odpovědnost. To vše s jistotou možnosti najít blízká kontaktní místa, ale i s možnostmi takovými, kdy konkrétní poradce, kterého Modrá pyramida stavební spořitelna zaměstnává, navštíví přímo váš byt a zde vám poradí, ale v případě potřeby i sjedná daný produkt.

Modrá pyramida nabízí tyto služby

Spoření a investování
– Moudré spoření
– Spoření na penzi
– Investování (Investiční fondy IKS, Vital Invest)

Financování bydlení
– Malé a střední úvěry (Rychloúvěr na lepší bydlení, Úvěr ze stavebního spoření)
– Velké úvěry (Hypoúvěr, Hypoteční úvěr KB)
– Refinancování

Pojištění
– Pojištění osob
– Pojištění majetku
– Autopojištění

Bankovní služby
– Běžný účet
– Kreditní karty
– Spořicí účty

Půjčky na cokoli
– Bezpečná půjčka
– Osobní úvěr

Nabídka pro děti a mladé
– Moudré spoření pro děti
– Běžné účty

Právnické osoby
– Moudré spoření
– Úvěry pro právnické osoby (Renoúvěr Multi, Úvěr ze stavebního spoření)

Máte zkušenosti se společností Modrá pyramida stavební spořitelna? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex