Tarifomat.cz

Tarifomat
Tarifomat

Mobilní telefon dnes využívá skutečně každý. Samozřejmě někdo primárně na volání, další na SMS zprávy a další hlavně na internet. Všichni ale máme jedno společné, a tím je snaha o získání té nejnižší ceny. A k tomu může posloužit projekt Tarifomat.cz. Jedná se o unikátní portál, který nám usnadní výběr toho pravého mobilního operátora. Jednoduše si totiž můžeme porovnat jednotlivé možnosti a vybrat takovou, která patří mezi tu nejlepší, která aktuálně v tomto směru existuje. Samotný web dokonce udává, že v mnoha případech dokáže svým zákazníkům najít takový tarif, který je až o 70 procent levnější, než jejich stávající. A to už je poměrně velká výzva.

Za jakých operátorů lze vybírat?

Většina z nás samozřejmě zná pouze tři hlavní. Ti ale nejsou jedinými možnostmi. A to z toho důvodu, že Tarifomat.cz nabídne na výběr také takzvané operátory virtuální. Díky tomu si tak můžete porovnat možnosti a ceny v rámci několika desítek nabízených variant. A podle čeho vybírat? Třeba podle jména, referencí, ceny, ale i rozsahu služeb, které jsou k dispozici.

Tím ale zajímavosti webu Tarifomat.cz nekončí, jelikož v rámci vybraného tarifu vám je k dispozici také právní poradenství spojené s platností smlouvy a garancí nabízených a využívaných služeb. Pokud navíc využijete nového operátora, můžete získat až tisícový bonus. Stejně tak patří mezi jednu službu také možnost uhradit veškeré vaše závazky, které máte u operátora stávajícího. I proto se vyplatí Tarifomat.cz využít.

Nejenom na mobilní tarify

Daná služba ale nezůstává jenom v oblasti mobilních tarifů, v rámci kterých původně vznikla. Porovnat si můžete totiž i ceny jiných oblastí. Konkrétně ceny internetu, které se dnes také hodí mít co nejmenší. Ani tím ale rozsah nabízených služeb nekončí. Další dostupnou variantou je porovnání cen energií. Zde Tarifomat.cz možnost nalezení nejlevnějšího plynu, ale také nejlevnější elektřiny.

Nejlevnější mobilní tarify

Vyberte si nejlepší mobilní tarif. V našem on-line srovnávači vám zdarma porovnáme nabídky klasických i virtuálních operátorů a vy si sami vyberete tu nejpříznivější. U nás najdete až o 70 % výhodnější tarify než v kamenných prodejnách. Získejte tarif za bezkonkurenční cenu bez práce.

Zvolte si v kalkulačce nabídku na míru a my za vás vyřídíme veškerou administrativu a smlouvy vám přivezeme až domů. Nový mobilní tarif si tak zařídíte z pohodlí svého domova.

Nejlevnější elektřina a plyn

Ušetřete na energiích. Srovnejte si zdarma na naší on-line kalkulačce ceny elektřiny a plynu a vyberte si ten nejvýhodnější tarif. Po zadání potřebných údajů vám srovnávač ukáže seznam poskytovatelů energií i informaci o tom, kolik přechodem k nim ušetříte. U nás získáte energii a plyn za bezkonkurenční ceny. Garantujeme vám ty nejlepší nabídky.

Vyberte si energie od nás a my se za vás o všechno postaráme. Obstaráme veškerou administrativu spojenou s přechodem k jinému poskytovateli a smlouvy vám přivezeme až domů.

Nejlevnější internetové připojení

Surfujte a stahujte za pár korun měsíčně. Dejte sbohem předraženému internetu. Spočítejte si zdarma v naší on-line kalkulačce, kolik stojí internetové připojení u jednotlivých poskytovatelů a neplaťte už ani o korunu navíc. Využijte široké nabídky mobilních i virtuálních operátorů, vyberte si to nejvýhodnější připojení a buďte on-line doma i na cestách.

S přechodem k novému operátorovi vám rádi pomůžeme. O celý administrativní proces se postaráme a potřebné smlouvy vám přivezeme přímo domů. Levný internet získáte bez práce a ušetříte tak kromě peněz i svůj čas.

Povinné ručení se slevou až 70%

Okamžité porovnání nejvýhodnějších nabídek povinného ručení.

Po vyplnění formuláře ihned zjistíte, kolik na pojištění ušetříte.

Ke každé pojistce Vám dáme 100 Kč slevový šek na nákup na Mall.cz a tým právníků, kteří pro Vás vymůžou odškodnění po nehodě.

Máte zkušenosti se službou Tarifomat.cz? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Tarifomat.cz
3.7 (74.81%) 27 vote[s]

13 Comments on Tarifomat.cz

 1. Tarifomat je fajn, mám od něj o třetinu levnější tarif než jsem měl do teď. Akorát tam nemají všechny tarify a ty „neveřejné“ se dozvíte až po telefonu.

 2. Neveřejný tarify se vždycky dozvíš až přímo od poskytovatele, když ho kontaktuješ, běžná záležitost. Já mám s tarifomatem taky dobrou praxi, my jsme ho zas pro změnu využili ke změně dodavatele energií v bytě, co jsme pořídili. Máme skrz ně comfort energy a zatím jsme spokojeni, od obou dobrá služba.

 3. Tarifomat nedoporučuji, už podruhé mi zmrvili smlouvu s novým dodavatelem elektriny. I když to bylo sjednáno včas tak dodavateli poskytli chybné údaje a ten nestihl výpovědní lhůtu. Poprvé se omluvili a jednali slušně a korektně, proto jsem si řekl že se to může stát a nezavrhl je. Podruhé začali reagovat až po třech měsících a to způsobem: Poslouchej zákazní, ty si ten debil který to všechno posral a pokud to chceš tak to bude platit od září 2017 a nebo si to zruš jak chceš přímo u dodavatele.
  Proto tuto službu nedoporučují!!!!

 4. Otřesná zkušenost s Tarifomatem, který mou objednávku zvládl zvorat hned třikrát. Na počátku jsem dostala od paní na telefonu líbivou nabídku na tarif od Vodafonu. Na mé upozornění, že jsem v zahraničí a novou SIM kartu a smlouvu si nemohu převzít na české adrese osobně, mi sdělila, že to nijak nevadí a stačí sepsat na papír dočasnou plnou moc rodinnému příslušníkovi, příteli apod., který se s ní prokáže kurýrovi a zásilku přijme. Učinila jsem, jak mi bylo řečeno. Dočasnou plnou moc jsem sepsala a odeslala oběma stranám.
  Následující den mi jedna mladá slečna z Tarifomatu volala, že takový cár papíru nelze považovat za plnou moc a že požadují plnou moc notářsky ověřenou či ověřenou na poště. Na mé opakovené upozornění, že jsem několik týdnů v zahraničí a ověřit plnou moc mohu jen stěží, mi odpověděla, že to mám tedy smůlu a proč jsem takovou objednávku tedy vůbec uzavírala. Na můj dotaz, proč je potřeba notářsky ověřená plná moc pro podpis smlouvy, když obchodní zákoník nic takového pro smluvní zastoupení nestanovuje, mi sdělila, že „tak to u nich prostě je“ a víc se nehodlá bavit. Na mé upozornění, že jednají protiprávně, požadují-li vždy pouze a jedině ověřenou plnou moc, mi slečna sdělila, že toto jsou zkrátka jejich obchodní podmínky. Na mou žádost o kontakt na kohokoli kompetentního, kdo obchodní podmínky Tarifomatu zná a je narozdíl od slečny na zákaznickém servisu ochoten se o nich bavit, mi sdělila, že mi žádný kontakt neposkytne. Na můj dotaz, kde tyto podmínky mohu najít a zda je v nich tato skutečnost s plnou mocí uvedena, mi položila telefon.
  Byla jsem slečnou ujištěna, že z důvodu mého dlouhodobého pobytu v zahraničí byla objednávka stornována a kurýr SIM kartu ani smlouvu doručovat nebude. Ani tohle nedokázali udělat správně. Objednávku nezrušili, kurýra se smlouvou navzdory chybějící plné moci poslali, a aby toho nebylo málo, tak na špatnou adresu. Kurýr mi tak dva dny za sebou volal, že bloudí po sídlišti a hledá správný panelák, aby zásilku předal mému zmocněnci.
  Následně mi volal pan jednatel Ryška, aby se mi za nepříjemnosti omluvil a navrhl řešení – objednávku odložit a doručit SIM kartu, jakmile budu zpět na české adrese. Dala jsem Tarifomatu druhou šanci a upřímně doufala, že dosavadní jednání neschopných operátorů byl jen nešťastný renonc, který bude napraven díky komunikaci přímo s panem jednatelem. Počkala jsem si tedy pár týdnů na smluvený termín, kdy má být SIM karta a smlouva doručena. Překvapivě, žádný kurýr nepřijel. Ani mi nikdo neřekl proč. Až na mé zavolání na zákaznickou linku mi bylo sděleno, že objednávka se již před třemi dny zasekla v systému a že je s podivem, že mne o tom za ty tři dny nikdo neinformoval. Zásilku tak nebude možné doručit dříve, než další týden.
  V nový navrhovaný termín budu opět na cestě do zahraničí a kvůli specifické podmínce s úředně ověřenou plnou mocí si ani nejsem schopna objednávku převzít. Nicméně i kdybych v Čechách byla – tyhle tři přešlapy za sebou mi bohatě stačily a mám vážné pochyby o tom, zda by to napočtvrté dopadlo dobře.
  Komunikace otřesná, informovanost operátorů tristní. Děkuji, pane Ryško, za snahu, byť Vás přišla vniveč.

 5. Už asi po třetí mě Tarifomat volal,nejprve elektřinu a plyn,dnes jsem to vzala,přidali zas tarif na mobil,ale vše jsem odmítla a doporučuji to každému,nebot se drží jako vši!!!

 6. Za mě jeden protivný zaměstnanec, nenechal mě mluvit, podepsala jsem smlouvu s tarifomatem, ale v zápětí jim volala a psala, že od ní odstupuji, číslo jsem tam ani nepřenesla. Pán-zaměstnanec tarifomatu na mě téměř křičel, že jen oni mi zaručí cenu, že můj operátor mi paušál hned navýší, atd. Opravdu velmi nepříjemný a neodbytný. Nechtěl mě nechat ani nic říct, já mu děkovala za služby, ale stále mlel to své, nakonec jsem musela zavěsit. Takoví lidé by neměli dělat takovou práci. Na druhou stranu paní, se kterou jsem mluvila předtím, byla moc příjemná. Prostě jen špatný výběr zaměstnance.

 7. Měla jsem velmi nepříjemný hovor se zaměstnancem tarifomatu ohledně odstoupení od smlouvy.Sjednala jsem si prostřednictvím tarifomatu mobilní paušál a ještě ten den jsem volala že jsem si to rozmyslela a chci odstoupit od smlouvy.Pán byl ze začátku velmi dotěrný,vyptával se proč chci odstoupit,já mu řekla že je to má osobní vec a na to on že není,že na mém tarifu musel pracovat celý tým lidí a že je teď jejich práce zmařena a jak si si to jako představuju,pro mě docela humorné ale pán se ve mě snažil vyvolat pocit viny a hanby za to že jsem si u nich sjednala tarif a pak si dovolila odstoupit od smlouvy.Ve finále mi pak doporučil ať si raději nic příště nesjednávám a to ani nemusí mít strach protože u tarifomatu už bych díky němu neměla chuť nic sjednávat.

 8. Měla jsem velmi nepříjemný hovor se zaměstnancem tarifomatu ohledně odstoupení od smlouvy.Sjednala jsem si prostřednictvím tarifomatu mobilní paušál a ještě ten den jsem volala že jsem si to rozmyslela a chci odstoupit od smlouvy.Pán byl ze začátku velmi dotěrný,vyptával se proč chci odstoupit,já mu řekla že je to má osobní vec a na to on že není,že na mém tarifu musel pracovat celý tým lidí a že je teď jejich práce zmařena a jak si to jako představuju,pro mě docela humorné ale pán se ve mě snažil vyvolat pocit viny a hanby za to že jsem si u nich sjednala tarif a pak si dovolila odstoupit od smlouvy.Ve finále mi pak doporučil ať si raději nic příště nesjednávám a to ani nemusí mít strach protože u tarifomatu už bych díky němu neměla chuť nic sjednávat.

 9. Já Tarifomat doporučuji všem.Mne nezmrvili nic.Vše na čem jsem se dohodli,splnili na 100%.Navíc jsou příjemní a trpěliví (a že těch otázek z mé strany bylo!).Měnila jsem dodavatele elektřiny.Děkuji.Alena

 10. Dobrý den, měla jsem internet, ale někdy šel a někdy a tak jsem ukončila smlouvu bez pokut. Našla jsem na internetu Tarifomat. Zadala jsem telefonní číslo a za malou chvíli mi volal pán. Vychválil jak jsou dobří v poskytování služeb. Chtěla jsem internet a k tomu Wifi. Na druhý den přijel pán technik připojil krabičku 8×8 cmm. Je to připojené řekl – nic nezkoušel a odjel. Ještě mi dal podepsat papír. Manžel byl těžce nemocen ,ležák a internet jsem chtěla s wifi ,aby si mohl v posteli něco přečíst. Bohužel internet mi nikdy nebyl zprovozněn ačkoli jsem volala na linku Tarifomatu, byla jsem také ve Frýdě , kde mi bylo přislíbeno, že se někdo přijde podívat a odstraní závadu, ale nikdo nepřišel.Musela jsem platit internet jako by ho používala a stálo mě to 3000 korun za brzké ukončení smlouvy. I když jsem ukončila smlouvu zásadně nebrali v úvahu, proč tomu tak je i když jsem napsala důvody, tak nikoho z Tarifomatu z těch kdo mě strašně přesvědčoval, jestli to tak opravdu je. Nikomu nedoporučují internet od tohoto poskytovatelé, nejdříve vám naslibují a pokud máte problém tak Vás neznají. Ale peníze budou vymáhat soudně jak mi napsali a nic mi neposkytli. Děkuji Zdenka

 11. Dnes mi volal pan z tarifomatu, slovak kterej me ani nenechal mluvit. Povidal ze mi udela vyhodnej tarif od vodafonu a ze se vse uzavre pres email, doslova mi to nutil at tuto nabidku prijmu, ze mi nikdo neda nic vyhodneji i kdyz mu rikam 5x ze mam vyhodnejsi nabidku a ze vse resim osobne a nic neuzaviram pres telefon, tak on se pomalu zacal hadat at tu smlouvu s nim uzavru az kdyz mu po desaty reknu ne tak nastvane zavesi! Spatne jednaj s lidma a od tarifomatu ruce pryc…

 12. V každém pohledu negativní zkušenost s Tarifomatem. Zcela jasně a zřetelně jsem specifikoval o co mám zájem. Chtěl jsem od nich nabídku zaslat na email účet abych jí mohl v klidu porovnat s ostatními konkurenčními nabídkami a následně se rozhodnout. Operátorka po mně vyžadovala osobní údaje, číslo OP a RČ, jinak mi nabídku poslat nemůže protože jí to programový systém při zpracovávání mého obchodního případu nedovoluje. Po hodinovém rozhovoru a ujišťování operátorkou, že moje osobní údaje jsou chráněny pravidly GDPR jsem jí údaje velice nerad nakonec sdělil. Vzápětí poděkovala za objednávku s tím, že do 3dnů mě bude kontaktovat dealer s připravenou smlouvou. V tento okamžik jsem si telefonní hovor začal nahrávat i já i s hlasitým odposlechem v přítomnosti 2 svědků. Znovu jsem opakoval, že mám zájem o nabídku, nikoliv o smlouvu. Operátorka mi odpověděla, že nabídku mi do telefonu sdělila již na začátku našeho rozhovoru a tím, že jsem jí sdělil svoje osobní údaje jsem s nabídkou de facto souhlasil a proto nyní přecházíme ke smlouvě. V tento okamžik jsem operátorce sdělil, že k žádné dohodě mezi námi nedošlo a pokud si to opravdu myslí, tak právě teď tuto imaginární dohodu ruším a ať mi potvrdí, že tomu rozumí a souhlasí, že si pro jistotu celý rozhovor nahrávám a mám na vedení hlasového obchodního jednání svědky. Jedno je jisté. Podvodné jednání není výmyslem operátorky samotné, ale podle recenzí tak jednají i ostatní operátoři. Znamená to, že procházejí školeními, kde se to učí a školení zajišťuje zaměstnavatel, tedy firemní management. Tarifomatu se po této zkušenosti, doporučuji vyhnout velikým obloukem.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*