Tarifomat.cz

Tarifomat
Tarifomat

Mobilní telefon dnes využívá skutečně každý. Samozřejmě někdo primárně na volání, další na SMS zprávy a další hlavně na internet. Všichni ale máme jedno společné, a tím je snaha o získání té nenižší ceny. A k tomu může posloužit projekt Tarifomat.cz. Jedná se o unikátní portál, který nám usnadní výběr toho pravého mobilního operátora. Jednoduše si totiž můžeme porovnat jednotlivé možnosti a vybrat takovou, která patří mezi tu nejlepší, která aktuálně v tomto směru existuje. Samotný web dokonce udává, že v mnoha případech dokáže svým zákazníkům najít takový tarif, který je až o 70 procent levnější, než jejich stávající. A to už je poměrně velká výzva.

Za jakých operátorů lze vybírat?

Většina z nás samozřejmě zná pouze tři hlavní. Ti ale nejsou jedinými možnostmi. A to z toho důvodu, že Tarifomat.cz nabídne na výběr také takzvané operátory virtuální. Díky tomu si tak můžete porovnat možnosti a ceny v rámci několika desítek nabízených variant. A podle čeho vybírat? Třeba podle jména, referencí, ceny, ale i rozsahu služeb, které jsou k dispozici.

Tím ale zajímavosti webu Tarifomat.cz nekončí, jelikož v rámci vybraného tarifu vám je k dispozici také právní poradenství spojené s platností smlouvy a garancí nabízených a využívaných služeb. Pokud navíc využijete nového operátora, můžete získat až tisícový bonus. Stejně tak patří mezi jednu službu také možnost uhradit veškeré vaše závazky, které máte u operátora stávajícího. I proto se vyplatí Tarifomat.cz využít.

Nejenom na mobilní tarify

Daná služba ale nezůstává jenom v oblasti mobilních tarifů, v rámci kterých původně vznikla. Porovnat si můžete totiž i ceny jiných oblastí. Konkrétně ceny internetu, které se dnes také hodí mít co nejmenší. Ani tím ale rozsah nabízených služeb nekončí. Další dostupnou variantou je porovnání cen energií. Zde Tarifomat.cz možnost nalezení nejlevnějšího plynu, ale také nejlevnější elektřiny.

Nejlevnější mobilní tarify

Vyberte si nejlepší mobilní tarif. V našem on-line srovnávači vám zdarma porovnáme nabídky klasických i virtuálních operátorů a vy si sami vyberete tu nejpříznivější. U nás najdete až o 70 % výhodnější tarify než v kamenných prodejnách. Získejte tarif za bezkonkurenční cenu bez práce.

Zvolte si v kalkulačce nabídku na míru a my za vás vyřídíme veškerou administrativu a smlouvy vám přivezeme až domů. Nový mobilní tarif si tak zařídíte z pohodlí svého domova.

Nejlevnější elektřina a plyn

Ušetřete na energiích. Srovnejte si zdarma na naší on-line kalkulačce ceny elektřiny a plynu a vyberte si ten nejvýhodnější tarif. Po zadání potřebných údajů vám srovnávač ukáže seznam poskytovatelů energií i informaci o tom, kolik přechodem k nim ušetříte. U nás získáte energii a plyn za bezkonkurenční ceny. Garantujeme vám ty nejlepší nabídky.

Vyberte si energie od nás a my se za vás o všechno postaráme. Obstaráme veškerou administrativu spojenou s přechodem k jinému poskytovateli a smlouvy vám přivezeme až domů.

Nejlevnější internetové připojení

Surfujte a stahujte za pár korun měsíčně. Dejte sbohem předraženému internetu. Spočítejte si zdarma v naší on-line kalkulačce, kolik stojí internetové připojení u jednotlivých poskytovatelů a neplaťte už ani o korunu navíc. Využijte široké nabídky mobilních i virtuálních operátorů, vyberte si to nejvýhodnější připojení a buďte on-line doma i na cestách.

S přechodem k novému operátorovi vám rádi pomůžeme. O celý administrativní proces se postaráme a potřebné smlouvy vám přivezeme přímo domů. Levný internet získáte bez práce a ušetříte tak kromě peněz i svůj čas.

Povinné ručení se slevou až 70%

Okamžité porovnání nejvýhodnějších nabídek povinného ručení.

Po vyplnění formuláře ihned zjistíte, kolik na pojištění ušetříte.

Ke každé pojistce Vám dáme 100 Kč slevový šek na nákup na Mall.cz a tým právníků, kteří pro Vás vymůžou odškodnění po nehodě.

Máte zkušenosti se službou Tarifomat.cz? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Tarifomat.cz
3.8 (76.92%) 13 votes

7 Comments on Tarifomat.cz

 1. Tarifomat je fajn, mám od něj o třetinu levnější tarif než jsem měl do teď. Akorát tam nemají všechny tarify a ty “neveřejné” se dozvíte až po telefonu.

 2. Neveřejný tarify se vždycky dozvíš až přímo od poskytovatele, když ho kontaktuješ, běžná záležitost. Já mám s tarifomatem taky dobrou praxi, my jsme ho zas pro změnu využili ke změně dodavatele energií v bytě, co jsme pořídili. Máme skrz ně comfort energy a zatím jsme spokojeni, od obou dobrá služba.

 3. Tarifomat nedoporučuji, už podruhé mi zmrvili smlouvu s novým dodavatelem elektriny. I když to bylo sjednáno včas tak dodavateli poskytli chybné údaje a ten nestihl výpovědní lhůtu. Poprvé se omluvili a jednali slušně a korektně, proto jsem si řekl že se to může stát a nezavrhl je. Podruhé začali reagovat až po třech měsících a to způsobem: Poslouchej zákazní, ty si ten debil který to všechno posral a pokud to chceš tak to bude platit od září 2017 a nebo si to zruš jak chceš přímo u dodavatele.
  Proto tuto službu nedoporučují!!!!

 4. Otřesná zkušenost s Tarifomatem, který mou objednávku zvládl zvorat hned třikrát. Na počátku jsem dostala od paní na telefonu líbivou nabídku na tarif od Vodafonu. Na mé upozornění, že jsem v zahraničí a novou SIM kartu a smlouvu si nemohu převzít na české adrese osobně, mi sdělila, že to nijak nevadí a stačí sepsat na papír dočasnou plnou moc rodinnému příslušníkovi, příteli apod., který se s ní prokáže kurýrovi a zásilku přijme. Učinila jsem, jak mi bylo řečeno. Dočasnou plnou moc jsem sepsala a odeslala oběma stranám.
  Následující den mi jedna mladá slečna z Tarifomatu volala, že takový cár papíru nelze považovat za plnou moc a že požadují plnou moc notářsky ověřenou či ověřenou na poště. Na mé opakovené upozornění, že jsem několik týdnů v zahraničí a ověřit plnou moc mohu jen stěží, mi odpověděla, že to mám tedy smůlu a proč jsem takovou objednávku tedy vůbec uzavírala. Na můj dotaz, proč je potřeba notářsky ověřená plná moc pro podpis smlouvy, když obchodní zákoník nic takového pro smluvní zastoupení nestanovuje, mi sdělila, že “tak to u nich prostě je” a víc se nehodlá bavit. Na mé upozornění, že jednají protiprávně, požadují-li vždy pouze a jedině ověřenou plnou moc, mi slečna sdělila, že toto jsou zkrátka jejich obchodní podmínky. Na mou žádost o kontakt na kohokoli kompetentního, kdo obchodní podmínky Tarifomatu zná a je narozdíl od slečny na zákaznickém servisu ochoten se o nich bavit, mi sdělila, že mi žádný kontakt neposkytne. Na můj dotaz, kde tyto podmínky mohu najít a zda je v nich tato skutečnost s plnou mocí uvedena, mi položila telefon.
  Byla jsem slečnou ujištěna, že z důvodu mého dlouhodobého pobytu v zahraničí byla objednávka stornována a kurýr SIM kartu ani smlouvu doručovat nebude. Ani tohle nedokázali udělat správně. Objednávku nezrušili, kurýra se smlouvou navzdory chybějící plné moci poslali, a aby toho nebylo málo, tak na špatnou adresu. Kurýr mi tak dva dny za sebou volal, že bloudí po sídlišti a hledá správný panelák, aby zásilku předal mému zmocněnci.
  Následně mi volal pan jednatel Ryška, aby se mi za nepříjemnosti omluvil a navrhl řešení – objednávku odložit a doručit SIM kartu, jakmile budu zpět na české adrese. Dala jsem Tarifomatu druhou šanci a upřímně doufala, že dosavadní jednání neschopných operátorů byl jen nešťastný renonc, který bude napraven díky komunikaci přímo s panem jednatelem. Počkala jsem si tedy pár týdnů na smluvený termín, kdy má být SIM karta a smlouva doručena. Překvapivě, žádný kurýr nepřijel. Ani mi nikdo neřekl proč. Až na mé zavolání na zákaznickou linku mi bylo sděleno, že objednávka se již před třemi dny zasekla v systému a že je s podivem, že mne o tom za ty tři dny nikdo neinformoval. Zásilku tak nebude možné doručit dříve, než další týden.
  V nový navrhovaný termín budu opět na cestě do zahraničí a kvůli specifické podmínce s úředně ověřenou plnou mocí si ani nejsem schopna objednávku převzít. Nicméně i kdybych v Čechách byla – tyhle tři přešlapy za sebou mi bohatě stačily a mám vážné pochyby o tom, zda by to napočtvrté dopadlo dobře.
  Komunikace otřesná, informovanost operátorů tristní. Děkuji, pane Ryško, za snahu, byť Vás přišla vniveč.

 5. Už asi po třetí mě Tarifomat volal,nejprve elektřinu a plyn,dnes jsem to vzala,přidali zas tarif na mobil,ale vše jsem odmítla a doporučuji to každému,nebot se drží jako vši!!!

 6. Za mě jeden protivný zaměstnanec, nenechal mě mluvit, podepsala jsem smlouvu s tarifomatem, ale v zápětí jim volala a psala, že od ní odstupuji, číslo jsem tam ani nepřenesla. Pán-zaměstnanec tarifomatu na mě téměř křičel, že jen oni mi zaručí cenu, že můj operátor mi paušál hned navýší, atd. Opravdu velmi nepříjemný a neodbytný. Nechtěl mě nechat ani nic říct, já mu děkovala za služby, ale stále mlel to své, nakonec jsem musela zavěsit. Takoví lidé by neměli dělat takovou práci. Na druhou stranu paní, se kterou jsem mluvila předtím, byla moc příjemná. Prostě jen špatný výběr zaměstnance.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*