UniCredit Bank

UniCredit Bank
UniCredit Bank

Jedna ze stálých a poměrně známých bank na našem území. Přesně to je UniCredit Bank, která zaměřuje své služby nejenom na klientelu z řad běžných občanů, ale i na klientelu z řad drobných živnostníků, malých firem, velkých firem, veřejného sektoru, ale i na oblast privátního bankovnictví. To vše Samozřejmě vede k tomu, že UniCredit Bank nabídne své služby skutečně pro každého. A to hlavně s jistotou profesionality, dobré dostupnosti díky široké škále poboček, ale také díky různým bonusovým akcím, které mohou klienti získat při splnění jednoduchých podmínek.

Klasická správa financí

Tím hlavním a stěžejním produktem, který UniCredit Bank nabídne, je samozřejmě klasický bankovní účet, nazývaný jako konto. Zde platí především to, že při dostatečných obratech je možné mít vedení daného účtu až 10 let zcela zdarma. Samozřejmě součástí účtu jsou i platební karty, nebo veškerý servis spojený se správou prostřednictvím internetu. O něco lépe na tom jsou podnikatelé, kteří u svých kont mohou využívat třeba i zvýhodněné služby spojené se zasíláním peněz do zahraničí, nebo výhody spojené s vedení. Čím větší firma a čím větší obraty, tím více výhod UniCredit Bank logicky nabídne, a to včetně možnosti využívat oblíbené korporátní bankovnictví.

Úvěrové produkty

I zde začneme možnostmi, které jsou určené pro běžné občany. Zde hraje hlavní roli samozřejmě jak klasická půjčka, tak i možnosti spojené s nabídkou kreditních karet. Běžní občané ale mohou využít služby spojené s financováním svého bydlení, kam se logicky řadí především hypotéka. Vše doplňují možnosti refinancování. UniCredit Bank ale nabídne úvěrové produkty také firmám, a to v souvislosti s rozvojem svého podnikání, nebo v souvislosti s rozvojem svých projektů, což souvisí s veřejným sektorem. V této oblasti tak nejsou k dispozici jenom standardní peníze, ale UniCredit Bank nabízí také rozsáhlé poradenství, které je spojené právě s tím, jak na potřebné peníze dosáhnout či jak financovat i pomoci různých grantů.

Máte zkušenosti se společností UniCredit Bank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

UniCredit Bank
5 (100%) 1 vote

4 Comments on UniCredit Bank

  1. Chtěl jsem poslat z UniCredit peníze do zahraničí z mého účtu,proto jsem šel do banky aby mi pomohli.Nejen že byly arogantní,ale neuměli nic a pořád nás odkazovali někam.Jak v bance můžou dělat tak neschopní lidi,kteří vylezou ze škol a nemají žádnou praxi ,atd v oboru.Tak jsem ukončil z bankou styk a našel si lepsi

  2. Byl jsem v bance v Mostě, vzal jsem sebou i not buk, abych se mohl přihlásit ke svému účtu rovnou tam, protože jsem potřeboval změnit přihlašovací údaje, jenže ten pracovník mi vůbec nepomohl, dokonce ani s připojením k internetu, odkazoval mě stále domů, že mi přihlášení už půjde. Nešlo nic. Musel jsem jít potom do Chomutova, kde mi vyšli maximálně vstříc, a proto je musím pochválit.

  3. Neuvěřitelně špatné zkušenosti,hrubé jednání,nekomunikativnost,ale i chybami se člověk učí.Jednoznačně nedoporučuji.Radek.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*