UniCredit Bank

Jedna ze stálých a poměrně známých bank na našem území. Přesně to je UniCredit Bank, která zaměřuje své služby nejenom na klientelu z řad běžných občanů, ale i na klientelu z řad drobných živnostníků, malých firem, velkých firem, veřejného sektoru, ale i na oblast privátního bankovnictví. To vše Samozřejmě vede k tomu, že UniCredit Bank nabídne své služby skutečně pro každého. A to hlavně s jistotou profesionality, dobré dostupnosti díky široké škále poboček, ale také díky různým bonusovým akcím, které mohou klienti získat při splnění jednoduchých podmínek.

Klasická správa financí

Tím hlavním a stěžejním produktem, který UniCredit Bank nabídne, je samozřejmě klasický bankovní účet, nazývaný jako konto. Zde platí především to, že při dostatečných obratech je možné mít vedení daného účtu až 10 let zcela zdarma. Samozřejmě součástí účtu jsou i platební karty, nebo veškerý servis spojený se správou prostřednictvím internetu. O něco lépe na tom jsou podnikatelé, kteří u svých kont mohou využívat třeba i zvýhodněné služby spojené se zasíláním peněz do zahraničí, nebo výhody spojené s vedení. Čím větší firma a čím větší obraty, tím více výhod UniCredit Bank logicky nabídne, a to včetně možnosti využívat oblíbené korporátní bankovnictví.

Úvěrové produkty

I zde začneme možnostmi, které jsou určené pro běžné občany. Zde hraje hlavní roli samozřejmě jak klasická půjčka, tak i možnosti spojené s nabídkou kreditních karet. Běžní občané ale mohou využít služby spojené s financováním svého bydlení, kam se logicky řadí především hypotéka. Vše doplňují možnosti refinancování. UniCredit Bank ale nabídne úvěrové produkty také firmám, a to v souvislosti s rozvojem svého podnikání, nebo v souvislosti s rozvojem svých projektů, což souvisí s veřejným sektorem. V této oblasti tak nejsou k dispozici jenom standardní peníze, ale UniCredit Bank nabízí také rozsáhlé poradenství, které je spojené právě s tím, jak na potřebné peníze dosáhnout či jak financovat i pomoci různých grantů.

Máte zkušenosti se společností UniCredit Bank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

1 6 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
34 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karin

the worst bank forevwer.

CAFS

Stručně;mobilní bankovní aplikace přestala plnit svoji funkci.Reinstalace nepomohla,takže návštěva pobočky banky.Opětovná reinstalace bez úspěchu s tím,že se ozve technik.
Po dvou měsících nedošlo k žádnému posunu;to,že po celou dobu není možno obsluhovat účet a provádět transakce nikoho zjevně nezajímá.Samozřejmě si banka pravidelně strhává 350Kč měsíčně za vedení účtu.
A třešnička na dortu?
Při dnešní návštěvě banky,kdy byl požadován výpis z účtu za účetní období si za
19 stran A4 chtějí naúčtovat poplatek 2.000.-Kč.

To není banka,to je výsměch celému bankovnímu sektoru.

Inset

Zatím nejhorší přístup zaměstnanců na pobočce Unicredit bank v Ostravě Karolina.Vratný nebo kdo to je,všichni se k němu chovali,jako ke psovi,posílali ho všichni někam….,neochota,arogance.Nebyli žádní klienti,ale všichni se tvářili,že mají moc práce a nikdo neměl zájem se mnou komunikovat a každy se odkazoval na kolegu,že je volny.Nakonec mě vzala paní Ludmila Embertova,která se chovala extrémně arogantně a s nechutí mě obsloužit.Tohle opravdu bylo nepříjemne a pro mě velké mínus za celou pobočku.Jediný příjemny člověk byl vrátný,který ale byl opovrhován před klientem všemi ostatnímy zaměstnanci.Ještě se mi v jiných bankovní sektorech tohle nestalo !!!!!

Jessica

Internet banking…Hruza uz posledni 4 mesice je to nemozne!

Lenka

Jednim slovem naprosta nespokojenost s jednanim, postupy, komunikaci- spise nekomunikaci pobocky banky vvBrne. Nerozumim tomu, ze se pan reditel pobocky v Kr.Poli vysmiva klientovi primo do oci v jeho svizelne situaci. Rozhodne tuto banku nikomu nedoporucujj!!!

Olga

Za mne nejhorší banka, v cool centru domluvená osobní schůzka na pobočce kde nikdo o schůzce nevěděl , omluva ? Ne! Vysvětlení ,že cool centrum schůzku domluví ,ale pobočku opomene informovat! Pokus druhý ,zanechali jsme přímo kontakt na pobočce a znovu byla dohodnuta osobní schůzka s konkrétním zaměstnancem ! Den předem přišla potvrzující SMS a výsledek ? Zaměstnanec při osobní návštěvě nebyl!!!! Omluva? A VRCHOL , byl návrh na změnu zastaralého účtu kde máme vedení zdarma za modernější účet , ale už bez informace ,že vedení účtu je zpoplatněno!! Závěr, dvakrát cesta do okresního města , zbytečně zaplaceno parkovné a volno v zaměstnání které si musím nadpracovat . Není to vtip a nikdy víc!!!

Eva

UniCredit Bank nemá dostatečné opatření k přístupu k běžnému účtu, není problém se přihlásit na účet cizí osoby nebo i bez přihlášení zjistit údaje o cizím účtu.

Jana

Nejhorší banka !!! Rychlost převodu silena ! Poplatek za převody vysoké . A komunikace na bodu mrazu . Nikomu bych nedoporucovala . A studentům už vubec ne .

Eva

Stará nefunkční banka. Měli mi s hypotékou zrušit i ten jejich účet, co ke všemu cpou a to se nestalo. Takže mi pravidelně chodí nějaké upomínky za poplatky. Nechápu, že v dnešní době nejde zrušit účet online, když v jiných bankách ano. Musím se takhle trmácet někam na pobočku a trávit tam půlku dne. Už to řeším rok. Hnus nad hnus. Už nikdy víc.

Veronika

Nejhorší banka vůbec!!!
Po tom co nebyly schopni 3 týdny převést platbu na jiný účet došlo k odstoupení od smlouvy a zrušení účtu!!
Další 3 týdny nejsou schopni peníze převést na jiný účet ani přez každodenní urgenci peníze vyplatit (údajně čekají až jim peníze dovezli na pobočku) paní si v pracovní době lakuje nechty je arogantní a nepříjemná! Kdo může ať účet nezakládá kdo už tu chybí udělal UTECTE dokud můžete!

Jana

Tato banka je zralá na hloubkovou kontrolu od ČNB. Příbuzný měl u nich účet, který v červnu t.r. zrušil a ani po měsíci nebyl zůstatek převeden tam, kam požadoval (na účet u jiné banky). Při zrušení účtu mu sdělili, že se tak stane do 30 dnů. Když se později pídil po informaci, proč ještě nebyly peníze převedeny na jím uvedený účet, zaměstnankyně banky do telefonu lhala, že oni vše stihnou, že peníze odejdou poslední den lhůty. No, neodešly. Pak mu poslali sms, že peníze pošlou až za další tři dny. Důvod neuvedli. Takže evidentně zadržují peníze, které jim nepatří. Naprosto neseriózní! Jsem ráda, že nejsem jejich klient.

Zbyšek S

to je normálka, jen někdo zapoměl dotáhnout tu výpověd do konce, není divu, nikoho v bance nezajímá odchozí klient, kdyby něcoi pak zkoušel, banka má právníky

Veronika

Mám u této banky účet a i úvěr. Chtěla jsem refinancovat úvěr, bohužel nejde. Jen za předpokladu, že si vezmu peníze navíc. Jiné věci u nich problém. Odešla jsem refinancovat úvěr k jiné bance. Tam vše bez problémů. Za předčasné splacení a i za uzavření úvěru žádné poplatky. U Unicreditu velký problém. Zaplatíte peníze navíc a ještě když předčasně zaplatíte, strhnou Vám 1 % z každé platby. S novou bankou jsme poslali do Unicreditu dopis o předčasném splacení. Bohužel Unicredit si jen strhl sám jednu splátku z účtu a byla jsem nucena dojít na pobočku, aby se úvěr předčasně splatil. Udělali chybu a peníze už samozřejmě neuvidím. Ještě to musím dotovat ze svého. S touto bankou mám opravdu špatné zkušenosti a nikdy bych se k ní už nevrátila. Vše zastaralé, chování arogantní, neprofesionální přístup.

Zbyšek S

Peníze neuvidíte protože jste hloupá a neschopná, kdyby jste vše dělala správně a podle smlouvy, banka Vám je vrátí a v prním případě o ně přijdete, kdo chce kam… 🙂

Marcel

Dobrý den chci se s vámi podělit o zkušenost mého kamaráda když chtěl sepa platbou poslat na svůj krypto učet peníze. Proto nedoporučuji tuto banku.Vemte si že vám banka bude určovat komu můžete poslat peníze a komu ne.
Zde přikládám link na článek.

https://www.penize.cz/kryptomeny/426791-na-bitcoiny-zapomen-banka-zablokovala-platbu?

Zbyšek Prokeš

tohle je normální lol, crypto je budoucnost a banky jsou posraný strachy, až většina lidí zjistí co je DE-FI, většina bank na trhu to může zabalit, není divu že zadržujou peníze někde, kde je můžou kdykoliv zabavit, zmrazit, sebrat

Ondřej

Máme u této banky dvě hypotéky. Druhá vznikla, když nám banka zastavila čerpání první (1,5%) z banálního důvodu a byli jsme nuceni (rozestavěný dům, zástava pozemku a stavby) si vzít u nich druhou (2,5%) jinak hrozilo zastavení stavby na rok a více. Maximální nespokojenost (až na paní co se nám stará o účet, ta je zlatá). Odcházíme po dvou letech, kdy nám do konce desítileté fixace chybí 8 let s pokutou přes 81 tis. Už to prostě dál nejde. Většina bank ( např.KB ) uznala, že takové pokuty jsou nemorální.
Tolik neochoty a arogance jen tak nezažijete.

Alena Novotna

Jako stálý, dlouholetý klient jsem se dočkala pouze poplatků snad za všechno. Když jsem žádala o zaslání jednoduchého dokladu emailem nebo sms ,tak neexistuje,pouze osobně. Ze jsem invalida 3 stupně je nezajímá. Covid,Necovid..Nejsou ochotní ani schopni pro klienty nic udělat. Takže měním banku,tohle opravdu nemám zapotřebí…..

Michal

Je to špatná banka.Jsem jejím klientem,ale dle komentářu ostatních je skutečně chabá jakákoliv komunikace.Na jakýkoliv dotaz neodpoví,nutí Vás do produktů které nechcete.Online banking už neužívám,to je jedna hrůza.Smartbanking je lepší,ale i ten oproti jiným bankám také není žádná sláva.Uvazuji o změně banky, čas si nechám do konce měsíce a zrusim účet u této banky. V zimě

Vlasta

Nechápu, jak se může na trhu udržet banka, která ani v roce 2021 nedokáže vyřídit bezhotovostní platbu během jednoho dne (nepočítám předraženou expresní platbu) – o okamžitých platbách ani nemluvím. Je to velká ostuda.

Kateřina

Tento komentář píšu svoji zkušenost s Unicreditbank CZ a SK, protože pracuji na Slovensku zřídila jsem unicredit SK moje podněty:

– peníze z účtu na účet se nevyplatí převádět, velice špatný kurz EURA, takže si je musím na Slovensku vybrat a v ČR ve směnárně rozměnit
– peníze si jdu poté vložit na účet, jdu do bankomatu, protože pobočka UCB u nás nepřijímá hotovost, nějaké bankovky mi bankovat odmítne přijmout a když se podaří hotovost vložit tak to je hotový zázrak, protože se stává, že bankovat nefuguje, nebo nejde otevřít bezpečnostní dveře, v tomto případě jezdím po Jihomoravském kraji a sháním funkční bankovat, v pátek je pracovní doba myslím jen do 13.00, nebo do 15.00 takže je docela náročné finanční transakci provést
– když jsem si peníze v rámci korony převedla mezi účty, tak peníze nejsou několik dní k nalezení, banka ČR neví kde peníze jsou a banka SK mě odkazuje na české kolegy????
– UCB SK – při výběru hotovosti mi platbu strhli dvakrát, takže jsem si vybrala 500 EURO, ale oni mi stáhly 1000 EURO, výplata pryč dokonce jsem byla i v mínusu, po osobním řešení v bance úřednice někam zavolala a peníze mi byly do hodiny vráceny zpět, toto se opakovalo celý měsíc, takže doporučuji si platby hlídat a kontrolovat
– pojištění, v roce 2015 jsem si uzavřela pojištění, které mi mělo každý měsíc odcházet z účtu, platby ale neodcházely a pak si je banka jednoho dne strhla naráz, když jsem to řešila na pobočce tak mi bylo řečeno, že na to mají právo a nárok, tudíž jsem pojištění zrušila
– za tento cirkus platím v ČR každý měsíc poplatek za 199 Kč
– na Slovensku 6 EURO za vedení účtu plus výběr hotovosti 7 Euro

Banka by si měla uvědomit, že peníze kterými disponuje patří nám, nejraději bych jim poslala nějakou kontrolu, protože takovéto procesy a chování snad nemohou splňovat ani ISO certifikaci ani zákony platné na území EU.

Veronika

Stěžujte si u České národní banky, která má v pravomoci kontrolovat jiné bankovní instituce.

Zbyšek Prokeš

zadne peníze vám nepatří lol, peníze patří ČNB. pokud chcete peníze, co Vám budou patřit a nebude nikdo by Vás o ně lusknutím prstu obral, zkuste investovat do DE-FI a každé zkostnatělé bankovní instituci se vyhněte obloukem.

Pavel

špatná skušenost dám výpověď hned jak to pujde nic nefunguje pořád chtěj něco ověřovat jdu spátky k český

Martin Kadlec

Online banking je trest za něco, co nejspíš teprve udělám, protože zatím jsem celkem prima kluk.
Tipuju to minimálně na vyvraždění mateřské školky, nebo zapálení kostela.
To, čemu říkají online banking, je normální očistec.

Orientace v systému – nula, nechápu, jsem IT a nevím, co tam mám dělat
Změna trvalého příkazu – vůbec, prostě to nejde
Přístup lidí – dejte to robotům, fakt

Ší-le-nost.

Marek

Celé skupině Unicredit se vyhnout obloukem. Je to nejhorší banka v zemi, s katastrofálním zkostnatělým přístupem. Jdou od desíti k pěti, lidi od nich utíkají jinam. Protože jsou s hospodařením v hajzlu, rozesílají lidem vyděračské dopisy, jak mají platit splátky v době Corony s předstihem, aby je nedali do registru. V době, kdy by měli všichni nabízet odklady se Unicredit chová jak loupežník, který vyhrožuje a vydírá.

Jana

Hypotéku jsme řešili asi 4 měsíce, dvě zamítnutí díky neschopné bankéřce, odhadce měsíc nereagoval, lhal, že nedostal náš projekt a nakonec ho nadhodnotil o 400 tisíc. Za odhad chtějí 6 000,- s tím, že vám peníze vrátí, když hypotéku dostanete a slibují, že ji určitě dostanete. U ČSOB jsme dostali poté hypotéku do dvou týdnu s ještě lepším úrokem. Pár měsíců po zamítnutí hypotéky se ozvali z Unicreditu, že dlužíme poplatky za vedení účtu. Zjistili jsme, že nám slečna bankéřka založila účty, které se měly v případě zamítnutí hypotéky zrušit a zapomněla na to. Unicredit se sice omluvil, ale máme to teď v registrech. V Unicreditu je tříměsíční lhůta na zrušení podnikatelského kontokorentu nebo vám ho zruší ihned za 5 000,- (!) Unicredit už nikdy, nejhorší je neschopnost zaměstnanců.

Libor

UniCredit Bank je katastrofou na poli financí. Hlava 22 poskytovala mnohem víc logiky, než procesy, kterými se jakoby UCB řídí a zaměstnanci jednají vůči klientovi.
Jeden příklad za vše. 25. 02. 2020 jsem osobně zašel na pobočku rušit veškeré účty, pod 30 minutách pobíhání několika zaměstnanců, jsem donutil nějakou bankéřku, aby mi vystavila doklad, že veškeré účty jsou zrušeny. Poskytl jsem číslo účtu, kdyby byl přebytek nebo došlo něco na zrušený účet nečekaně.
Sama by to neudělala, prý vše je nastaveno automaticky. Prdlajs. Ani kartu nechtěla, když jsem jí donutil převzít, zjistil jsem, že přestane fungovat 14 dnů před zaniknutím BÚ, pracovník banky to nevěděl, také nikdo, opakuji nikdo nevěděl jak je to s poplatkem, pokud ruším účet na který už nebudou zasílány finance.
Zodpovězeno po 30 dnech přes reklamaci způsobem jako kdybych já byl zaměstnanec banky a nějaká kráva mě zaučovala.
No ta teď to nejlepší. Po měsíci mě SMS banka vyzývá, abych došel osobně na pobočku ověřit mou totožnost. Řešeno reklamací, jestli jsem vypověděl služby, totožnost musela být ověřena.
Po dvou týdnech další SMS abych šel na pobočku, že prý nezrušili všechny účty, opět reklamace se zasláním kopie dokladu, kde byly rušeny všechny účty, s tím, že nejsem odpovědný za průsery pracovníků banky.
Pod dalším měsíci SMS, že prý mám přeplatek od pojišťovny, ať zavolám na 840140014 a nahlásím, kam mi mají peníze poslat.
Opět reklamace a posílám sken dokumentů, kde je účet uveden s dotazem, co za debili v UCB pracuje, jestli neumí číst a používat vlastní dokumenty.
Mezitím volám na ono poskytnuté číslo a ejhle blbka mě posílá na pobočku. SMS z UCB tvrdí něco jiného a všechna data už banka má, akorát je někdo tupej a línej. Na reklamace odpovídají, nemůžeme pomoci, kontaktujte banku. Když ale nejsem klient, ale banka mi dluží, není snazší podnět k Finančnímu arbitrovi? Můj právník se už těší, jak si na tomhle bordelu smlsne, máte někdo podobnou zkušenost?

R

Špatná zkušenost s přístupem Unicredit bank ke klientovi – tedy ke mě.
Unicredit bank mi zaslala SMS s požadavkem na aktualizace osobních údajů. Požadavek podpořen citací zákona. Při návštěvě banky jsem předložil všechny nutné doklady. Po měsíci mi volá zástupce banky (tel. číslo ověřeno) a domáhá se telefonického ověření, prý nemá ověřeno v systému. Tento telefonát byl záminka, jak ze mě vymámit oblast, ve které pracuji.
Předkládám k uvážení – vedoucí pobočky v Třebíči osobně ověřila moje osobní údaje, ihned je zadávala do počítače. Banka následně přichází se lživým tvrzením a domáhá se dalších informací se slovy … ale ten dotazník budete muset vyplnit.
Tato podivnost není jediná moje negativní zkušenost, je toho druhu, že však tak nechutná, že jsem se o ni rozhodl podělit.
Ještě jistou dobu musím být klientem této banky, ale hned jak to bude možné ukončím s unicredit bank veškeré kontakty.
Vážně někdo z Vás chce uzavřít smlouvu s někým kdo buď nepečlivě vede Vaše osobní údaje, nebo Vás manipuluje lživou informací?

BN

Unicredit je nejhorší banka, co jsem kdy měla – divím se, že takový arogantní dinosaurus v dnešní době ještě přežije. Cokoliv je třeba řešit, vyžadují osobní návštěvu (dokonce i v této rizikové době mi odmítli mailem odpovědět na jednoduchou věc – poplatek za úkon a jaký formulář použít) a že si mám sjednat schůzku na pobočce. Tam mě posledně nechaly 2 dámy čekat 18 minut, i když jsem byla objednaná na čas, a během této doby jsem poslouchala, jak si vypráví o svých dětech. Když se následně jedna uráčila mě vzít na vědomí, byla tak arogantní, že bych ji od hodiny vyhodila, být její šéf. Tuto banku už nikdy!

Jana

O UCB bych už neopřela ani kolo. Kvůli nezkušené bankéřce (čti slepici – nechci být vulgární, ale jinak to nejde), která se spíš než o naši hypotéku starala o své nehty, nový účes a značkovou kabelku, nám byla u UCB 2x zamítnuta hypotéka. Napoprvé jsme ji pak dostali u ČSOB a s lepším úrokem. U UCB jsme zbytečně vyhodili peníze za odhad, celý proces schvalování trval díky neschopnosti bankéřky 3 měsíce, nedokázala před schvalovatelem obhájit naši jednoduchou situaci a nakonec jsme se dozvěděli, že hypotéku neschválili proto, že paní po nás zapomněla chtít doložit vlastní zdroje a když jsme řekli, že ano, že pošleme výpisy z účtů, tak by se prý musela podávat nová (už třetí!) žádost. Začali jsme potom řešit situaci s hypotečním poradcem, který nechápal a jen potvrdil, že s UCB nemá dobré zkušenosti.

Oskar

Neuvěřitelně špatné zkušenosti, arogantní jednání, nekomunikativnost, neznalost pracovníků, pracovníci banky klientovi lžou. Rychle pryč od nich.

Ivan

Při jednání s mou bankou jsme zjistili, že jsem veden v registru nejméně 2 roky s dluhem 41,65 CZK.Měl jsem bohužel od Unicredit kreditní kartu, kterou jsem zrušil před cca 2ma roky. Nevím kde se ten dluh vzal ani nechápu jak mi mohli dát papíry o zrušení karty, pokud je tam dluh cca 38CZK, nyní 41,65CZK. Navíc kreditka je u nich a je stále aktivní, kdybychom na to náhodou nepřišli, tak by mi asi neustále přičítali úroky.Po mém dotazu jsem byl vyzván k návštěvě pobočky, tak jsem zvědav.

Martina Majerova

Byla jsem klient teto banky vice nez 20 let, za doby, kdy to jeste byla Zivnostenska banka. Nebudu mluvit o neprehlednosti jejich online banking, kvuli ktere bylo mozno prepnout i na starsi verzi bankovnictvi, takto to bezi jiz nekolik let, nebot vetsina klientu opravdu bojovala s novou verzi..
Nedavno se stala takova vec,k memu bankovnictvi mel pristup i muj pritel, po rozchodu jsem osobne v bance tento pristup zablokovala a jake bylo prekvapeni po nekolika mesicich si dotycny naprosto bez problemu vybral temer 40000. V bance se prislo na to, ze dotycny pracovnik vyplnil spatne formular a ucet zablokovan nikdy nebyl…zadna omluva ze strany banky, nic takoveho.
Po nabyti vetsi castky penez, ktere jsem chtela zainvestovat po navsteve banky jsem odchazela zklamana, zadny zajem, navrhli termin setkani s poradcem za 14 dni…vazne smutne. V jine bance naprosto jiny pristup, premiova karta, multimenovy ucet, vse zdarma, prijemne jednani, okamzite prideleny osobni bankovni poradce..
Kdyz jsem v Unicredit vyplnovala formular na ukonceni smlouvy, byla tam kolonka duvod, proc od banky odchazite? Pani na prepazce rekla,ze to vyplnovat nemusim, i kdyz jsem chtela, o to preci jde, aby zlepsili servis na zaklade pripominek..no nevadi, uz jsem pryc, po 23 letech, zadna skoda.
Martina Majerova

34
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex