iPojištění.cz

Auto má dnes téměř každý. Pokud s ním něco souvisí, tak je to rozhodně to, že je třeba uzavřít na něho pojistku. A to buď zákonem stanovenou, kterou je povinné ručení, tak i tu dobrovolnou, kterou je havarijní pojištění. Obojí dnes můžeme nejenom porovnat na internetu, ale stejně tak i tímto způsobem i uzavřít. Jako stvořený je k tomu web IPojisteni.cz. ten sám o sobě tvrdí, že vám jako zájemcům o pojistku umožní porovnat si nabídky do pouhých 60 sekund, což je spojeno s celkovou rychlostí a úsporou vašeho času, a to ať už pojišťujete nové auto, nebo budete přecházet k jiné pojišťovně.

Proč daný web využít?

Důvodem, proč daný web využít, je nejenom časová úspora, ale je to samozřejmě také úspora peněz. Díky tomu, že budete mít možnost si porovnat jednotlivé pojišťovny, můžete bez problémů bez problémů tu nejlevnější nabídku dané pojistky. A to se u portálu IPojisteni.cz týká nejenom povinného ručení, ale samozřejmě také havarijního pojištění. Kromě toho, že můžete zjistit konkrétní ceny, můžete zjistit i další parametry daných pojistek, jako je třeba výše pojistných limitů, nebo rozsah služeb. A to je vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Rychlost a jednoduchost

Co s využitím webu IPojisteni.cz samozřejmě také souvisí, to je ni celková rychlost a jednoduchost celého procesu porovnání. V rámci toho se tak nemusíte bát toho, že porovnání nezvládnete. Stačí jenom vyplnit krátký interaktivní formulář a následně už jenom vybíráte tu pojistku, která vám vyhovuje. Samozřejmě vše online, bez nutnosti kamkoliv někam chodit. To platí i v případě, kdy budete smlouvu přímo uzavírat, jelikož i tento krok lze vyřídit prostřednictvím vašeho počítače, jedním klikem. Jediné, co stačí je potvrdit návrh smlouvy. Platbu už můžete uskutečnit několika způsoby a potřebnou zelenou kartu je jednoduché vytisknout na vaší domácí tiskárně.

Povinné ručení od iPojištění.cz

S iPojištění.cz již nemusíte při vyřizování povinného ručení marnit čas na pobočkách. S námi ušetříte čas i peníze. Jednoduše si vyberte tu nejvýhodnější nabídku nejlevnějšího povinného ručení napříč mezi všemi pojištovnami na českém trhu. Že máme nejlevnější povinné ručení nám potvrdili svými komentáři i naši zákaznici. Stačí využít našeho nástroje povinné ručení porovnání a během minuty zjistit, jaká nabídka povinného ručení je nejlepší. Jsme rádi, že Vám můžeme poskytnout povinné ručení nejlevněji.

Povinné ručení

Každý, kdo jezdí autem, by měl dbát na to, aby měl daný vůz uzavřenou zákonem danou pojistku, a to pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení. To dnes musí mít uzavřené nejenom každý majitel, ale také každý provozovatel vozidla, pokud chce vyrazit na tuzemské silnice. Důvod je samozřejmě jasný, a tím je ochrana. Nikoliv ale našeho vozu, ale hlavně naší kapsy. Pokud totiž nabouráme a způsobíme někomu škodu na majetku či na zdraví, nemusíme mu ji hradit ze svého, ale je tady právě ona pojišťovna, která ji proplatí v rámci nahlášené pojistné události

Jak vybrat to správné?

Ačkoliv cena této pojistky rok od roku roste, konkurenční boj nutí pojišťovny nezdražovat nijak výrazně, a tak lze získat pojistku skutečně za pár tisíc korun. Pokud chceme, aby byla skutečně dobrá, neměli bychom hledět jenom na cenu, ale třeba i na limity plnění. V tomto směru však vychází vstříc zákon, který určuje, že i ty nejmenší musí být na hodnotách několika desítek milionů. Důležité je ale hledět třeba i na stabilitu pojišťovny, nebo také na různé bonusové služby. Mezi ty nejzajímavější, které dávají pojišťovny k pojistkám zdarma, patří pojištění čelního skla, ale stejně tak i různé asistenční služby.

Co ovlivňuje cenu pojistky?

Při sjednání je dobré vědět také to, co vlastně ovlivňuje cenu konkrétní pojistky. V první řadě jste to vy jako žadatelé, a tedy váš bonus, popřípadě váš malus. Obojí jsou procentuelní hodnoty, v rámci kterých se ceníková cena buď sníží, nebo naopak zvýší. Stejně tak ale cenu ovlivní také zvolený vůz, konkrétně jeho objem motoru. Čím vyšší, tím je vyšší i pojistka. Aspekt, na kterém můžeme ušetřit nejvíce. Některé pojišťovny ale hledí i na vaše bydliště, jelikož ze statistik vyplývá, že jsou lokality s nízkou nehodovostí a právě v rámci těch může pojišťovna nabídnout ceny výrazně snížené.

Havarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění chrání vaše vozidlo před takovými škodami, k nimž může dojít v důsledku havárie, odcizení vozidla, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo přírodních živlů. Díky havarijnímu pojištění vám pojišťovna vyplatí odpovídající náhradu škody, k níž na vozidle došlo, a to i v případě, že si ji způsobíte vlastní vinou (např. v případě dopravní nehody).

Havarijní pojištění sice není povinné, jako je tomu v případě povinného ručení, ale rozhodně se vyplatí jeho uzavření zvážit.

Havarijní pojištění

Auto má dnes téměř každý. Samozřejmě s ním souvisí i možnost různých pojistek. Zatímco pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je nezbytností, havarijní pojištění je dobrovolné. Přesto se ale vyplatí ho mít, a to z toho důvodu, že dokáže proplatit škody na našem vozidle. Ať už nabouráme do jiného vozu, do budovy, nebo třeba vůz poničíme v příkopu, vždy vzniknou škody a nutnost oprav. Kdo má havarijní pojištění uzavřeno, ten nemusí zoufat, jelikož právě jemu ceny oprav zaplatí pojišťovna.

Na co se havarijní pojistka vztahuje dále?

Není to ale jenom riziko nehody, jelikož havarijní pojištění neunikátní v tom, že se vztahuje i na další situace, které mohou nastat. Mezi ně určitě patří třeba vandalismus. Pokud je tedy vůz poškozen i tímto způsobem, nemusíme zoufat, jelikož i v tomto případě stačí vše nahlásit jako pojistnou událost. Stejné je to i v případě, kdy se dané poškození týká přírodního živlu. Ať už je to povodeň, spadlá větev, ale stejně tak i kroupy, i to je poškození vozu, v rámci kterého nám havarijní pojištění a tedy konkrétní pojišťovna nabídne finanční kompenzace.

Jak vybrat tu pravou?

Základním kritériem výběru je určitě jak stabilita pojišťovny, tak i cena samotné pojistky. V tomto směru platí také to, že samotné pojistné limity by měli v maximální výši odpovídat ceně nového vozu. Čím jsou potom nižší, tím je také nižší samotná cena dané pojistky. Svou roli hraje ale i to nejdůležitější, a to je spoluúčast. Jedná se o procentuelní, nebo pevně danou hodnotu, která určuje, kolik při každé škodě zaplatíme mi. Ideální je najít takovou pojistku, kde je spoluúčast buď nulová, nebo je skutečně minimální. V tomto směru ale může být o něco vyšší cena pojistky. Na druhou stranu máme jistotu, že i při totální škodě nebudeme muset platit nijak výrazné částky, které mohou v některých případech dosahovat i desítek tisíc korun.

Máte zkušenosti se společností iPojištění.cz? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex