Sberbank

Banka známá hlavně na východních trzích, která postupně proniká nejenom do střední, ale i západní Evropy. Přesně to je Sberbank CZ, která se dnes může řadit mezi největší nováčky na našem trhu. Samozřejmě stejně jako ostatní mladší banky u nás, i ona přichází s širokou škálou inovativních produktů a služeb, a to s cílem získat zákazníka. Samozřejmě negativum, které Sberbank CZ má, je jasné, a to především menší počet poboček. I zde ale banka neustále rozšiřuje možnosti, aby byla svým zákazníkům na blízku. Podobné je to také ve spojení s bankomaty.

Služby pro běžné občany

Na koho banka cílí primárně, to jsou určitě běžní občané. Zde je základem nabídky produkt určený pro každodenní bankovnictví. Je to tedy běžný bankovní účet, u kterého je samozřejmostí jak internetové bankovnictví, tak platební karty. Dále to jsou ale služby v oblasti financování. Mezi ty, které se u Sberbank CZ řadí k běžným účtům, rozhodně patří kontokorenty, nebo také kreditní karty. Mimo nich lze ale využívat také hotovostní nebo bezhotovostní půjčky, popřípadě hypotéky, které souvisejí se stavbou nebo koupí nemovitosti. Vše u Sberbank CZ doplňují také možnost refinancování úvěrů, tedy slučování půjček od jiných bank, ale i nebankovních společností. Dále ale banka nabídne i zhodnocení peněz, prostřednictvím termínovaných vkladů nebo spořících účtů.

Firmy a instituce

Svou škálu produktů ale banka nabídne také firemní klientele. Zde je možno směřovat vše k přímému bankovnictví, bankovním účtům, ale i služebním platebním kartám. Jistotou u Sberbank CZ je také podnikatelské financování, u kterého je možno využívat také poměrně velkou podporu evropské unie. I to může být jedna z cest, jak zlepšit podnikání. Sberbank CZ ale podnikatelům pomůže také v případě, kdy chtějí své finance zhodnocovat. A to ať už se jedná o drobného živnostníka, nebo skutečně rozsáhlou firmu.

Máte zkušenosti se společností Sberbank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex