Ferratum

Pravděpodobně nejznámější poskytovatel v segmentu mikropůjček. Přesně to je společnost Ferratum, která se nedávno přejmenovala na Ferratum Bank. Základem nabídky jsou samozřejmě půjčky před výplatou, a to takové, které nabídnou sumu od 500 do 10 000 korun českých. Ta je kombinovatelné s termínem splatnosti, který je oproti jiným poskytovatelům poměrně specifický, protože je v délce až 45 kalendářních dní. A to navíc s možností prodloužení. Peníze lze logicky využít na cokoliv, bez dokládání účelu.

Rychlé vyřízení a jednoduché podmínky

Dokládat samozřejmě není třeba ani žádné další informace, díky čemuž je Ferratum jedním z nejrychlejších poskytovatelů na našem trhu. Stačí totiž 10 minut a již víte, zda peníze dostanete, nebo nikoliv. A to vše s jistotou vyřízení z pohodlí domova, bez papírování. Není tak třeba dokládat ani váš aktuální příjem a během, žádosti není nahlíženo do registrů. Půjčit si tak mohou i lidé bez prokazatelného příjmu, nebo takzvaní problémoví klienti. A to za stejných podmínek, jako každý další žadatel. Navíc si lze požádat opravdu kdykoliv, a to nejenom prostřednictvím internetu, ale také prostřednictvím SMS zprávy, kterou stačí v příslušném tvaru odeslat na číslo tohoto poskytovatele.

Ferratum nabídne i další půjčky

Klasická mikropůjčky však není jediným produktem, který je aktuálně k dispozici. Pro dlouhodobější klienty je totiž připraven i úvěr spotřebitelský. Jeho podmínky jsou velmi individuální a tak je aktuálně nabízen spíše jako neveřejná nabídka. Co je však veřejné, to je druhý úvěrový produkt, který nese název Credit Limit. I ten Ferratum nabídne téměř každému a slouží jako vaše rezerva. Tímto způsobem lze získat předschválenou sumu v rozmezí 2 000 – 25 000 korun českých, která je v případě potřeby vždy připravena k tomu, aby byla odeslána na váš bankovní účet. Navíc u této možnosti jako žadatelé rozhodně oceníte i úrokovou sazbu, která činí pouze 0.2833% za den. A to logicky pouze z částky, která je vyčerpána.

Informace o půjčce Ferratum Bank

  • Výše úvěru: 500 – 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 7 – 45 dní
  • Peníze převodem na účet
  • Doba vyřízení 10 minut
  • Lze kompletně vyřídit online
  • Předčasné splacení zdarma
  • Bezúčelová půjčka

Máte zkušenosti s půjčkou Ferratum Bank? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex