NN pojišťovna

NN pojišťovna je vůbec nejstarší zahraniční pojišťovnou působící na našem území. Licenci k uzavírání pojistných smluv na českém trhu získala již v roce 1992, tehdy ještě pod názvem Nationale-Nederlanden. V současnosti patří NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, s tržním podílem 9,4 % mezi největší pojišťovny u nás. Mateřská společnost sídlí v Nizozemsku.

Co NN pojišťovna nabízí

V nabídce NN pojišťovny je jak životní pojištění, tak neživotní pojistky. Novinkou mezi životními pojistkami jen NN Život. Výhodou tohoto pojištění je variabilita. Každý klient si může poskládat pojištění podle rizik, která považuje za nejzávaznější a v průběhu pojištění je může měnit podle své konkrétní životní situace, aniž by musel platit jakékoli poplatky. Pojistkou lze zabezpečit celou rodinu, mohou se tak pojistit 2 dospělé osoby a dokonce až 10 dětí. Základní pojištění lze kombinovat s připojištěním tak, že v případě úmrtí pojištění pojistky nejen dostane rodina dostatek finančních prostředků, ale díky pojištění mohou pozůstalí doplatit třeba i hypotéku. Jednou z hojně využívaných možností je připojištění pro případ smrti při dopravní nehodě, což ocení hlavně lidé, kteří se denně pohybují na silnicích. Pojistné plnění se v takovém případě navýší o 500 000 Kč.

Dále si lze připojistit například:

  • invaliditu následkem nemoci nebo úrazu (pro invaliditu 1., 2. nebo 3. stupně)
  • denní odškodné za léčení úrazu s progresí dle závažnosti úrazu
  • invaliditu následkem nemoci pro 3. stupeň
  • závažná onemocnění, včetně rakoviny (i ve variantě s klesající pojistnou částkou)
  • bolestné za drobné úrazy dítěte i dospělého
  • pracovní neschopnost (od 29. dne nemoci)
  • vybraná onemocnění dítěte
  • hospitalizaci dospělého i dítěte (s výplatou od 1. dne)
  • různé typy úrazů
  • asistenční služby

NN Smart je investiční životní pojištění, které kombinuje optimální pojistnou ochranu s investiční

složkou. Také NN Smart je flexibilní pojištění, které se přizpůsobuje požadavkům a aktuálním potřebám jednotlivých klientů, které se mohou měnit třeba sňatkem, narozením dětí apod. To znamená, že dohodnutou smlouvu lze kdykoli měnit, součástí čehož je také možnost v jakýkoli okamžik smlouvy připojistit dalšího dospělého a až 10 dětí.

Klient si může vybrat z široké nabídky investičních strategií (od bezpečného garantovaného fondu až po fondy velmi dynamické). Součástí smluvních ujednání je zajištění finančních prostředků proti měnovému riziku. Také k této pojistné smlouvě se lze variabilně připojistit, a pokud si klient sjedná minimálně 3 vybraná úrazová připojištění, získá jako bonus připojištění hospitalizace následkem úrazu. Dalšími výhodami jsou věrnostní bonus, možnost snížit si daňový základ a nízké poplatky (vstupní i průběžné). Je-li prostřednictvím NN Smart investováno více než 200 000 Kč, je pojištění již bez poplatků. Pokud se klient rozhodne nevyužít daňového zvýhodnění, lze i v průběhu pojištění vybrat finanční prostředky. K NN Smart lze dokoupit stejné typy připojištění jako k NN Život.

Neživotní pojištění

NN pojišťovna nabízí obvyklou nabídku neživotních pojistek, a to:

U neživotního pojištění se ale nejedná o vlastní pojistní produkty NN pojišťovny, ale pouze o zprostředkování smluv k produktům pojišťovny Direct v obchodní síti NN pojišťovny. Na webových stránkách NN k nim tak chybí jakékoli podrobnější informace.

U dalších firem ze skupiny NN si můžete sjednat také penzijní připojištění (NN Penzijní společnost) nebo prostřednictvím NN Finance investovat své volné finanční prostředky.

Máte zkušenosti se společností NN Životní pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

1 5 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeňka

Rozhodně tuto pojišťovnu nedoporučujeme hrozný chování manžel po úraze vyplaceno 500kc že to stačí a konec.a ještě si zprávu upravili podle svého.od této pojišťovny ruce pryč

Ales75

Bohužel recenze na pojišťovnu NN čtu až teď a nestačím se divit,jsem klient od roku 2016 a nyní po nálezu tumoru a následné operaci mi bylo sděleno že mi ruší pojistku na základě zcela nesouvisející diagnózou(I pro ČAP které to již řeší nepochopitelné), tímto chci VAROVAT všechny i budoucí klienty zvažte setrvání případně spolupráci s touto pojišťovnou. Měl jsem ještě jednu pojistku a s totožnými podklady byla vyplacena bez problémů,jak bylo sjednáno.Je třeba si uvědomit, že Vy nebo Vaše rodina bude po různých traumatech řešit takovéto morální bahno.Budu usilovat o odebrání licence a odchod z ČR. 

Michaela

Také se mohu podělit v dubnu jsem měla zánět šlach na obou rukách nemocenská 36 dní do dnešního dne nemám ani korunu vyplácenou a stále mi zasílají nějaké dokumenty k vyplnění poslední jobovka byla že chtějí papír z nemocnice proto že jsem byla před 5 lety operována s kolenem meniskus no hrozně to na co dělat se zánětem v rukou že nikdo vám tam nepomůže vyřešit problém jeden to háže na druhého likvidátora k ničemu od listopadu má zaslouženou dovolenou její poslední mail od ní pravděpodobně je na dovolené za mé peníze zloději nic víc

Miroslav Strycek

Dobrý večer je tu hodně příspěvků a po mé zkušenosti všem 100%věřím,platil jsem 1200,- měsičně na všechno a když jsem měl úraz a hospitalizaci zjistíte že živite jen mluvky a to co vám nějaká paní proškolená a všeho znalá slibuje vůbec není pravda…dáte vypověď a projde vám doplatek 7500,- a hrozba soudem..prosím všechny co jim ještě věří a myslí si že jsou pojištění …prchejte protože jsou to všechno neskutečné výmysly a nepravdy..

Veronika

Jediná pojišťovna, která vám je schopna vyhrožovat zabitím jen aby nemusela plnit

sasa

Po 11 letech pojištění se spořením dítěti nám bylo vyplaceno méně, než jsme za ty roky uhradili. Strhli si akorát poplatky. Samozřejmě se ohrazují, že jsou v právu. Já na to hledím, jako na obyčejnou zlodějinu. Je s podivem, že ještě stále mají licenci, že jim nebyla úředně odebrána, jelikož s prostředky klientů nepracují jako řádný hospodář. Radši si ty peníze strčte do ponožky, zůstane vám více.

¨Karas Pavel

NN Životní pojištění, to jsou podvodníci, po ukončení pojistky vám vyplatí
tak 50% naspořené částky, nejhorší pojišťovna v ČR.

Marek

Lidi, máte-li jen trochu rozum, vyhněte se obloukem NN !!! KATASTROFA, vím o čem píšu. Nikdy, šílené obstrukce při výplatě,ztraceni momentů, kdybych neměl dodejku z pošty, jsem ztracen.

Kankova

Dobry den pane kudlaci,mohla bych vas kontaktovat s dotazy ohledne pojistovny NN.dekuji kankova.dita@seznam.cz

Pavel Kučera

Nejhorší pojištovna se kterou jsem kdy spolupracoval. Telefonicky jsem žádal o ukončení, což se nestalo a po půl roce mi došlo k úhradě 7000 a výhružka, že se částka bude zvyšovat. Nepochopitelné !
Nedoporučuji !!!

Novotný

Dobrý den,
mám čerstvou špatnou zkušenost s pojišťovnou NN. Bezdůvodně mi po výplatě pojistné události – život ohrožující onemocnění – snížili hodnotu životní pojistky. Jsem přesvědčen, o tom, že se jedná o organizovanou podvodnou činnost. Prosím sdělte mi, zda znáte nějaké ne-soudní prostředky, jak je donutit k nápravě.
Děkuji Vám Novotný

Roman

Tuto pojišťovnu bych nedoporučil ani náhodou.Nejhorš pojišťovna kterou jsem měl.Nejdriv slibují a pak když máj vyplácet odškodnění tak slovičkaři a nakonec vám nedají nic.Jen aby měli co nejvíc pro sebe chudáci.

Novotný

Dobrý den,
mám čerstvou špatnou zkušenost s pojišťovnou NN. Bezdůvodně mi po výplatě pojistné události – život ohrožující onemocnění – snížili hodnotu životní pojistky. Jsem přesvědčen, o tom, že se jedná o organizovanou podvodnou činnost. Prosím sdělte mi, zda znáte nějaké ne-soudní prostředky, jak je donutit k nápravě.
Děkuji Vám Novotný
rom.nov@seznam.cz

Novotný

Dobrý den,
mám čerstvou špatnou zkušenost s pojišťovnou NN. Bezdůvodně mi po výplatě pojistné události – život ohrožující onemocnění – snížili hodnotu životní pojistky. Jsem přesvědčen, o tom, že se jedná o organizovanou podvodnou činnost. Prosím sdělte mi, zda znáte nějaké ne-soudní prostředky, jak je donutit k nápravě.
Děkuji Vám Novotný

Gabriela

Nejhorší pojišťovna, jakou jsem kdy měla. Řešila jsem pojistnou událost a pojistitel je jen zdroj příjmů. Délka léčení dle tabulek a tím to hasne. Kvalitní pojišťovna přistupuje k jednotlivci individuálně. Doložila jsem veškerou dokumentaci, rehabilitace atd. Nedodržují termíny, komunikace s likvidátorem otřesná, hnus. Voláte na operátora, chcete informace a ten řekne obraťte se na likvidátora. A likvidátor? Nereaguje!!!! Všechny zprávy, co jsem posílala mám uložené!!! A vracely se mi doručenky!!! Žádná omluva, nic!!! Jen výmluvy a pak klasická zpráva – zamítnuto. Doktor do doby léčení napsal rehabilitace, jelikož to moje zranění vyžadovalo,protože jsem po 28 dnech stále nemohla chodit bez berlí. Berle jsem mohla odložit až po ukončení rehabilitací, což bylo více než po 3 měsících od vzniku úrazu a i po rehabilitacích jsem měla berle využívat! Jejich tabulka, že se můj úraz léčí 28 dnů a nazdar je směšná!!! Žádné další informace nechtěli vědět. Pak jen uzavřena škodná událost. Kdyby se na dokumentaci z léčení podíval doktor a ne někdo od počítače, tak by jistě neřekl, že se tohle vyléčí za 28 dnů!!!! Protože tohle nebyl podvrtnutý kotník z chůze, který se léčí 28 dní. Prostě nechtějí platit!!! Já s ním měla problém téměř 4 měsíce!!! Okamžitě ukončuji pojištění a už nikdy víc!!! Tohle není adekvátní pojišťovna pro nikoho protože jen berou peníze a nazdar.

hana

Hezky den mam taky nn pojištovnu a mam uraz z kterym jsem na nemoceske a zjistila jsem že nemam vubec ve smlouvě uraz..a plněni až od 29 dne na nemocenske..takže jakobych uraz ani nemněla odchazi mi přes800kč a za nic..zkusila jsem poslat dotazniky..a jsem zvědava kolik dostanu na učet-)psala jsme jim že chci zmněnit smouvu..jsem zvědava co odpovi pokud to nepujde určitě odejdu..

Petr Hašler

Podvodníci nejhošího zrna. Raději si šetřete doma do slamníku.

Colek Dalibor

NN Pojištění – POZOR to jsou lichváři. nedoporučuji !!!

18
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex